arrow
profile_image
LucieVip
od 19. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

52

Cituji bedrunela: že jsme spíš slepice než tolerantní

Hlavně že vy jste holky úžasně IN a světový Dámské boty jsou pro dámy a pokud má někdo nutkání je nosit, evidentně někde není něco úplně v normálu. Chtěla bych vidět, jak byste reagovaly na to, kdyby si tohle obul váš přítel na rande. Pán chtěl znát náš názor, tak jsme se vyjádřili. Hned nazývat někoho "slepicí" je trochu out. Trochu tolerance k názoru druhým by neškodilo!

arrow
Neprodává v Bazaru

Mám kamaráda (který už asi není kamarád, zřejmě je na mě naštvaný) který nosí i kalhotky, punčochy, sukně a podpatky. Ovšem vršek má vždy pánský. Byl vynikající milenec, ale když jsem toto zjistila chu´t mne přešla. Takže mi to nevadí, toleruji to, ale takoví muži budou pro mne vždy je přátelé (nebo milenci dokud nezjistím tuto úchylku).

Potom teda ještě bych snesla tuto úchylku v ložnici kdy jej vidím pouze já a je to jiné, ale vědomí že s ním jsem na večeři a on má kalhotky nebo podpatky, no za mne ne-e.

arrow
profile_image
kacii_
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já teda nevím, co tady některé z vás může pohoršovat, kdyby nezačli s podpatkama muži, dodnes by žádné nejspíše nebyly, proto vám, pobuřujícím a smějícím se, doporučuji si o historii podpatků něco přečíst.
Jinak mě by to rozhodně nepobuřovalo, jsem toho názoru, že žijeme ve svobodném světě a každý ať si nosí, co je mu pohodlé a v čem se cítí dobře. V ČR jsme národ zaostalců a bojíme se přijmout něco jiného, pro nás nevšedního, tak to radši hned osoudíme, že je to hnusné nebo dokonce transsexuální, jak zde bylo zmíněno.
Rozhodně bych se otočila za chlapem, který by sebejiste vykračoval na podpatcích, než za ženskou, která v tom neumí chodit, ale za každou cenu takové boty nosí. A že jich je!

a teď mi řekněte, kolik holek z Vás, nebo z vašeho okolí, se na takovch botech cítí tak sebejistě, jako oni!

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na kacii_:

Tak tohle jsou gayové a nejspíš všichni pasivové, tzn že jsou jako ženské Za mě jsou to ale ty nejlepší kámošky pod sluncem!

PS: Ten můj doma také nosí podpatky, ale chodit na nich chudák neumí

arrow
profile_image
kacii_
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Hanka Doll: To je jasný Já jen, že i tak mnoho gayů přecejen ženské boty na podpatku nenosí

Cituji kacii_: Já jen, že i tak mnoho gayů přecejen ženské boty na podpatku nenosí

stejně tak jako,že nenosíme všichni tanga viz tohle téma
YouTube video

tanga zase asociace hned gay
fakt doma necupitáme na pantoflíčkách s plyšovou bambulí a neřve nám z tranzistoru zagorka a ve dveřích nemáme duhové korálky místo dveří

Nevím jestli to tu někdo psal - pročetl jsem jen pár prvních komentářů.
Každopádně nevím zda to někdo ví - ale boty na podpatku byly původně pánskou záležitostí.

Můj osobní názor - nejsem na ně nějakej úchylně ulítlej, ale hrozně dobře se mi v podpatkách chodí. Doma v nich třeba vysávám a tak. ale nenakupuju žádný sbírky, mám jen jedny patnáctky a jedny desítky.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji kacii_: Já jen, že i tak mnoho gayů přecejen ženské boty na podpatku nenosí

No to není pravda Troufnu si říct že jich mám okolo sebe dost a hodně z nich je nosí ať už doma nebo jen od kámošky ze srandy když se jí v obýváku svíjí kolem tyčky (konkrétně v mém obýváku). Ikdyž je pravda že víc trendy jsou spoďáry ne tanga, ale takové jen ty pásky (teď si nevzpomenu na značku ale vím že mají krásné chlapy v reklamách).

Cituji prorsum: tanga zase asociace hned gay
fakt doma necupitáme na pantoflíčkách s plyšovou bambulí a neřve nám z tranzistoru zagorka a ve dveřích nemáme duhové korálky místo dveří

Drahouši žádný chlap co to nemá rád do zadku si dobrovolně tanga nevezme. Tanga nosím každý den a když to srovnám s bombarďákama, je to co do pohodlnosti nebe a dudy. Co do vzhledu nechávám bombarďáky na chřipkové noci

PS: To je pravda, jinak bych toho svýho už dávno zamordovala

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Jamelle: no nevím v USA žiju už skoro 10 let a chlapa v na podpatcich jsem ještě neviděla. Ani v New Yorku ne

Cituji Hanka Doll: je to co do pohodlnosti nebe a dudy

šak jsem taky v diskuzi,cukrouši psal,že argument o pohodlnosti tang je pro mě oxymoron

Asi byste se divily, kolik chlapů nosí tanga, ať dámská nebo pánská. A poměr heterosexuálů a homosexuálů je v tomhle asi tak 70:30.

Reaguji na Erik_:
Asi tak...ùlně mě totiž uvàdì do extàze generalizovani podle těhle fetiš artefaktů tanga=gay
Jehly 13cm=gay
Kožené kalhoty=gay

Přitom ať jsem prohledal skříň jak moji tak pritelovo nic takového nám tam neplanda

Reaguji na prorsum:
My tu máme akorát ty lodičky, jinak taky skříň čistá.

Cituji Erik_: jinak taky skříň čistá.

...vy jste šídlo

arrow
Neprodává v Bazaru

Fetiš patří do ložnice či k vyhrazeným scénám, vše okolo znamená že muž je buď hodně řekněme pozoruhodný a nebo prostě gay. I když realita je taková že snad každý hezký chlap v Praze (hlavně teda na Vinohradech) je gay. A nejhorší je to že si uvědomuji kolik je skrytých homosexuálů v manželství se ženou. Kdyby nebylo dělohy, snad už bychom přišly o právo na Zemi

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené