Dostala som vzorek riasenky dolls eyes lancome a bola super, tak som si zakúpila pred dvoma dňami plnú velikosť a je suchá, vobec mi nenalíčíí riasy ako vzorek. Je možné, že nieje riadne naplnená ? No chce sa mi tomu veriť, pretože som zakúpila i drahý krém, mal v sebe úlomky a reklamovala som ho. Tak sa chcem opýtať, či máte niekto skúsenosť so zakúpením luxusnej riasenky , ktora nebola naplnená....

Ano, je to hodně možné, dokonce se mi to i stalo. Kde jsi ji kupovala?

arrow
profile_image
amtulka
od 19. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Když si ji kupovala byla zatavená ve folii? Pokud některé slečny, otvírají řasenky aby se podívaly jak vypadá, tak to napomáhá procesu znehodnocení.

Jinak bych ji šla reklamovat, lancome řasenky nejsou sranda za stovku

No je to balenie odličovač, tužka a riasenka, bolo to zalepené, ale asi je možné, že ju dobre nenaplnili. Je zakúpená v sephore. Takže pojdem reklamovať.

Tyhle drahé značky se málo kupují, myslím že v našich parfumérkách to pěkně dlouho leží a může být vyschlé (po dlouhé době vyschne klidně i zatavená řasenka, i plasty jsou pórézní)
Chce to nakupovat někde, kde se zboží hodně točí a je čerstvé.

arrow
profile_image
Elli
od 18. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Může být vyschlá. Taky se mi to stalo s Lancome řasenkou.

arrow
profile_image
Sisnka
od 23. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Rafaelka: Kupovala jsem přesně tohle balení taky v Sephoře a vše bylo v pořádku takže tam určitě zajdi a vyměn za jinou.

Jenomže ja som kúpila helena rubenstein krém za 3000 kč a reklamovala ho. Sa na mňa pozerali jak blbé predavačky, v kréme sú drobné úlomky, fakt drobné. Predavačka skúsila nabrať trocha krému a nič nenašla. To akože si vymýšlam ?? Teraz tam mám ísť ešte aj s riasenkou ? Každopádne to bol posledný nákup tady v ČR. Je pravda, že mi mama kúpila na Slovensku predraženy parfém dior, ale fakt silná voňa kvalitná, ten samy som kúpila na letisku v Londýne samozrejme za inú cenu, a skoro ho necítim , tak ja fakt neviem.....je to u nás o 40% drahšie a ešte aj nekvalitné.

arrow
profile_image
carola86
od 5. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ta řasenka je určitě vyschlá, to je jasné, když píšeš, že vzoreček byl jiný. Podle mě tyhle drahé řasenky se moc neprodávají, tak v Sephoře leží dlouho ...
Běž ji reklamovat. Předveď jim ji, oni to snad pochopí ...

Cituji Rafaelka: No je to balenie odličovač, tužka a riasenka, bolo to zalepené, ale asi je možné, že ju dobre nenaplnili. Je zakúpená v sephore. Takže pojdem reklamovať.

mohla být i špatně skladovaná a vystavená....ono když na ní praží ty jejich světla na stojanech tak se ani není čemu divit

Cituji Rafaelka: Teraz tam mám ísť ešte aj s riasenkou ?

No jistě. Ty jsi zákazník a když v tom mají ******, tak je to jejich problém. Ať si myslí, co chtějí...a stejně na tebe hned zapomenou

arrow
profile_image
Mariela
od 11. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já si pořád kupuji tudle řasenku a ještě se mi nestalo že by byla vyschlá. Naopak jsem spokojená.

Reaguji na Mariela:
Pořad ? Ja myslela, že je to novinka

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené