arrow
profile_image
Daníček
od 1. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No, dámy, myslím, že trochu tolerance by to chtělo. Vypadá to tu jak štěkání puberťaček. K čemu uštěpačné a odsuzující poznámky? Stačí napsat líbí /nelíbí, co já nosím, tyhle některé poznámky tady mi přijdou zbytečné.
Opět se mi potvrdilo, že netřeba se někde na fóru moc "odhalovat"
Jinak k tématu : za sebe preferuji sportovní eleganci, ovšem nejčastější můj oděv jsou džíny, triko / svetřík a kožená bunda. V létě ve volném čase a na dovolené jsou to i ty odsuzované minisukně. Ovšem styl "sexy kočka - nejlépe v každé situaci" mi nesedí a nenosím ho. Ani se mi to nelíbí - bez ohledu na věk

arrow
profile_image
janis
od 21. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nezaštiťuji se a napsala jsem to záměrně, že tu eva s náma na diskuzi je...nic víc a nic méně. Tys nikdy nebyla s kamarádkou na nákupech...?
Jaké sebevědomí...o čem jako hovoříš?
Kdybych se v tom necítila, tak to přeci nekoupím...nestálo to stovku, že bych s tím pak myla schody...

arrow
profile_image
janis
od 21. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Daníček máš pravdu...
Jen mne mrzí, že se vždy nějaká nenápadná diskuze stočí takto.....je to pokaždé stejné.
Každopádně i já se nedržela tématu:

Na co si potrpíte ve věku zralé ženy !

za sebe : z doplňků - šátečky, kabelky, náušnice a občas kousky z kovu, kamenů
- džíny, trika, miluju košile, kašmírové svetříky, různé sáčka, bundičky

Cituji Daníček: Opět se mi potvrdilo, že netřeba se někde na fóru moc "odhalovat"

Samozřejmě.
A domnívám se, že téma bude brzy vyčerpané. Uvidíme. Nechápu, proč lidé netolerují otevřené názory druhých. V módě i v dalším.
Tolerance a sebevědomí - to je "móda nás - starších holek". Takže se ukazuje, jaké opravdu jsme

arrow
profile_image
Daníček
od 1. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Soustružnice:
No, zrovna tvé názory mi přišly nejkonfrontačnější... Ale možná je to jen můj osobní dojem.
Pro ty mlaďounké, mladší a mladé přispěvatelky : stoupněte si před zrcadlo, až vám bude nějakých 40 - 45, a uvidíte, jak se váš přístup časem změnil. Člověk dojde k názoru, že když je slušná postava, netřeba ji balit do neforemných hábitů, jen pro to, že čas pokročil. Alespoň já to tak mám.
K těm doplňkům : šálky a šály ano, ale pouze v chladném období. Kožené kabelky a bundy - ochránci přírody prominou, koženku NE (svá i jiná zvířátka miluju). A kvalitní vůně, žádná tuctová drogerkovka - to myslím k celkovému dojmu patří.

arrow
profile_image
janis
od 21. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jistě, kvallitní vůně...kvalitní kosmetiku jsem záměrně ale vynechala i když to k tomuto věku patří jako základ, ale spíše jsem myslela na módu.
Já osobně i kdybych neměla na nějaký nový kousek ve skříni, tak za kvalitní kosmetiku dám 100%. Každý preferuje něco jiného.
Ještě sem opomenula boty....poslední dobou sem se na to zaměřila a řeknu, že je to oříšek sehnat pěkné a pohodlné...

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Daníček: Dovolím si oponovat, jsou prostě ženské, které se chtějí ukazovat a které ne. Mamka má 50let, drobná, postavu má pěknou a přesto si nedovolí vzít si velký výstřih, sukni nad kolena, říká vždycky, že už na to přeci jen nemá věk, kůže není co bývala a prý nechce vypadat směšně. Neříkám, že by ji občas neslušelo něco živějšího, ale jsem ráda, že si nehraje na 20tku, neobléka se ani staře ani mladě, prostě ke svému věku A jinak, já snad nezažila diskuzi, ve které by se řešilo jen jedno téma

Reaguji na halifax:

arrow
profile_image
Daníček
od 1. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na halifax:
Ale oblékat se mladistvě přece nemusí zákonitě znamenat "hrát si na dvacítku". To je další extrém. Asi myslíš ten "sexy" styl - kočka za každou cenu. Jak jsem psala, za mě tohle nemusím ani u 20ky. Ale jestli má někdo potřebu se do tohohle strojit, je to puze jeho věc.
"Ke svému věku" - no tohle asi pro každého znamená něco jiného. A zaplaŤ pánbůh za to, naše generace vyrůstala v uniformitě, tak tenhle módní diktát - vhodné / nevhodné - nemám zrovna v lásce.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Daníček: ne ne to vážně nemyslím, třeba co dala Laky fotku, jako mě se tohle moc líbí (sluší jí to i bez hlavy))), ale kdybych tohle ukázala mamce tak by si zaťukala na čelo jen a řekla by mi: to je tak pro holky v tvém věku..to je to samé jak když je mladá holka + krásná ale váží 100kg a vezme si mini kraťásky a topík nad pupek..jo ji se to líbí prostě,proč by si to neoblékla, když se v tom cítí dobře, ale na veřejnosti bude vypadat "směšně"...tím chci říct, že určitě se ve 40ti nebudu oblékat do černého pytle po kotníky, ale třeba jen do modrého po kolena..

Já sice nespadám do této kategorie, ale moje mamka ano. Bude jí 50. Postavu má lepší než kdejaká mladá holka, co to je celulitida neví a celkově na svůj věk nevypadá (ani v obličeji). Sice nenosí výstřihy až k pupku a ze sukně jí neleze zadek, ale proč by se měla oblékat usedle jen proto, že podle občanky už není nejmladší. Nosí sukně do půli stehen a sluší jí! Ono jde prostě o to, jak ta dotyčná vypadá celkově. Znám 40 leté ženy, kterým bych tipovala tak 60, stejně tak takové, kterým bych tipovala třeba 30. Takže nejde o to, kolik mi je, ale o to, na kolik vypadám.

Ještě dodám, že Laky vypadá dobře, takže nevidím důvod, proč by se měla oblékat usedle. Byla by to škoda!

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Erinka: To určitě, pokud i v obličeji vypadá o 10let mladší tak proč ne...

arrow
profile_image
Daníček
od 1. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na halifax:
No, možná to ve finále myslíme stejně. Ale jen mám dojem, že když některá žena bude chtít oblékat styl , který se někomu může jevit směšně, má na to právo, a rozhodně mu to vymlouvat nebudu. Co je pro jednoho "směšné", může být pro jiného vrchol elegance. Co člověk, to názor.
Myslím, že i silnější dívky a ženy se umí obléci módně, jen jim to ty štíhlé znepříjemňují[
reaguji]janis[/reaguji]
Kosmetiku jsem také vynechala, jen ta vůně - ta je na ženě zřejmá při každém kontaktu, na rozdíl třeba od krémů a šamponů. Vypovídá něco o své nositelce.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Daníček: tak to je jiná, styl máme určitě každá svůj a žádný není špatný, přesto, že se druhé nelíbí, já spíš mluvila o té soudnosti no, že nic se nemá přehánět Já to s tou silnější dívkou dala jako příklad jen

arrow
profile_image
Elli
od 18. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na eva60: Dík za tip
K tématu - krásný styl má třeba Tereza Maxová, myslím, že jí 40 je teď.
Podle názorů některých by se teda měla oblíkat usedleji, když na to sice postavu má, ale věk už ne?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené