arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Allanah:
myslíš, že se ti budou líbit strie po celém tvém hrudíku? Prosím, tohle nedělej..

arrow
profile_image
Zirafka82
od 12. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

osobně se mi udělalo z toho odkazu na tu kliniku zle a kdybych nebyla rozhodnutá jít do augmentace, tak si to rozmyslím, protože ta prsa u většiny .... hrůza a hnus!!

Je to Tvoje rozhodnutí a žádná z nás nemá právo Ti do toho mluvit a rozmlouvat něco, protože se stejně rozhodneš podle sebe, ale uvědom si, že ty ženský.... si ty balony určite nenechaly narvat takovy obludy na jeden, dva řezy. Není totiž možné narvat takovej objem na jeden zákrok... a čím víc řežeš už jednou zhojenou jizzvu tím odpornější pak bude.

Jistě, znám v mém okolí hodně mužů, co maji rádi větší prsa a spousta mužů dá přednost prsatější než před tou "korejsky" stavěnou, ale to, co chceš mít... to se nebude libit žádnýmu. A víš jak dopadneš? Jako ta slepice z toho eskort odkazu.... budeš-li totiž uvažovat racionálně.... jaka je tedy % pravděpodobnost, že s Tebou bude jednou chodit a žít nějakej chlap? Normální slušnej chlap?? Ta šance je nulová a vždy budeš přitahovat jen uchyláky, co si s tebou maximalně jednou švihnou a šmitec.
Nehledě na to, že vztah dvou lidí není jen o sexu...ale i o volnočasových aktivitách, sportu atd. a s takovejma balonama toho moc zcela jistě neuděláš a nenasportuješ. A to neberu v potaz ani něco , jako je reprezentativní vzhled.... . Myslíš, že pro nějakýho chlapa třeba na vyšším postu budeš moci reprezentovat třeba na plese? Každej si řekne: "Bože! S jakou lacinou štětkou to přišel?"

A osobně.... mít nějakou firmu a dělat pohovory... nepřijala bych Tě.

Dělej jak uznaš za vhodné..tak i tak... přeji hodně štěstí a peněz. Budeš oboje moc potřebovat.

arrow
profile_image
sexy_woman
od 28. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Zirafka82: Není totiž možné narvat takovej objem na jeden zákrok.

zakladatelka psala že jen prví bude moct podsoupit u nás v ČR ostatní v zahraničí,počítá s tím že na jeden zákrok se to nedá udělat..jinak se vším co jsi napsala souhlasím líp bych to nenapsala

arrow
profile_image
Dominika08
od 18. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Zirafka82: rozumné slova ..

arrow
profile_image
Markettice
od 4. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

72

Reaguji na Allanah:

Zdravím. Asi máš dostatek sebevědomí a hlavně jsi finančně dost za vodou, tak hurá do Ameriky nebo Brazílie, protože tam Ti takový "skvosty vykouzlí". A rovnou bych tam zůstala i žít, protože tam nebudeš vyjímka. Tady budeš atrakce.

Já na tom vidím především ohromnou nepraktičnost, při troše selskýho rozumu jako snad každý. Holky už tady zmiňovaly několik důvodů, tak třeba sehnat podprsenku mám velký problém, v běžných obchodech nemyslitelné, výrobci jsou zkrátka blbci. A to nemam obr prsa - 65E! Ale fajn, pro prádlo si jezdím do speciálních obchodů, což není vůbec levné. Jsou tady holky s daleko většíma silikonama nebo přírodníma prsama a upřímně nechápu, kde kupují oblečení. Většina věcí mi nesedí, takže zase dost omezený výběr, ale dá se. Ale co teprv ty ženský s těma balónama? Nevěřím, že si nechávají šít všechno na míru.
Další věc je, že rychle klesnou tou tíhou, mít je na břiše, je fakt humáč a co uděláš pak? Těch důvodů proč ne-e je fakt hafo. Už takhle jsem trpěla jako pes, že jsem několik měsíců po opce mohla spát jen na zádech nebo na boku, takže nespat nikdy na břiše je pro mě thriller.

No a na konec mě dostala představa, vidět nějakou takovou na pláži, jak si hloubí jámu, aby se mohla opalovat na břiše...

Je to Tvá věc, beztak na našich názorech nesejde, když je budeš chtít, tak si je pořídíš. A ať to dobře dopadne!
M.

arrow
profile_image
Johannka
od 16. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Allanah: mám strašné nutkání

A je opravdu nutné to nutkání uspokojit? Obzvlášť když sama píšeš, že je strašné?

Přiznám se, že i na mě jsou ta prsa dost veliká. Na druhou stranu je to věc zakladatelky.
Mně osobně se táké líbí větší prsa a chystám se na cca 600 - 700ml. Mám hodně široký hrudník, takže se mi tam vlezou. Jinak Nikola Jirásková z předchozích odkazů má prsa strašně krásná a pěkně udělaná a mě osobně se taková líbí, jen je teda fakt, že ona je na ně dost drobná.
Každopádně pokut to zakladatelka skutečně chce ať do toho jde a nehledí na ostatní. Nevím proč, ale jakmile se něco trochu vymyká, každý v tom začne hned rýt. Nechápu proč?
Pokud si je jistá a ví o včech možných rizicích, já bych do toho šla. Samozřejmě je potřeba tomu hodně obětovat i věnovat - přes 2000ml vážně každodenní cvičení a počítat s tím, že těch operací ještě bude spousty...

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na mikiosaurus: A kolik máš ted?

arrow
profile_image
kdk80
od 8. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

bože taková nádhera jen si na ně hajnout.... prsa váží víc než žena samotná né

Reaguji na Tamara79: Aktuálně mám "jen" vlastní prsa bez ipmlantátů a mám velikost 80DD/E. Ale chtěla bych je mít ještě větší a plnější.V březnu jdu na konzultaci k Prosovi, tak uvidím, co si o mém záměru bude myslet.

Reaguji na mikiosaurus:
Myslím, že nebude problém s takovým základem. A to nejsem lékařka ani majitelka umělých prsou. A na Prose slyším samou chválu. Jeden čas jsem uvažovala o menší úpravě nosu, ale jsem bojsa narkózy.

Cituji sarra: Prose slyším samou chválu

Jo, on je jeden z mála, který ti nebude větší prsa rozmlouvat, že to bude vypadat "nepřirozeně". Jo, bude, ale přirozený prsa mám teď Mně se právě hrozně moc líbí ten "dokonalý" silikonový tvar.

A co říká partner? Omlouvám se, pokud je to otázka osobní.

Cituji sarra: A co říká partner?

když si žena chce zvětšit prsa, tak nemá hledět na partnera ale sama na sebe ne? Aspoň to tady slýchávám no

To ano. Ale zeptat se na jeho názor, to snad není tabu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené