arrow
profile_image
Luci55
od 8. 5. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

dá se v New Yorku dobře nakoupit? Za pár měsíců tam pojedu a mám v plánu si tam nakoupit mnoho oblečení, ale bojím se, aby pak nebyla zklamaná. Máte zkušenosti?

arrow
Neprodává v Bazaru

Dá se tam dobře nakoupit :-)

Reaguji na Luci55: Radím Ti nebrat sebou zbytečnosti ale prázdný kufr. Miluji nákupy v New Yorku. Jezdíme do Ameriky 2x ročně a já vždy šílím jako bych tam byla poprvé.
Poradím Ti vydat se na nákupy do Woodbury

http://www.premiumoutlets.com/outlet/woodbury-comm on

Jezdí tam autobus přímo z nádraží Times square, je to cca hodinka busem. Určitě jet hned ráno, protože je toho tam tolik, že den na to nestačí! Určitě si sebou vem i kufr který 100% zaplníš, nebo si ho tam můžeš i koupit. Až vystoupíš z autobusu zajdi si hned na informace ( jsou přímo u zastávky) a vyzvedni si mapku a ..bloček,, ještě navíc slevy na slevy.

Jinak samozřejmě nakoupíš velice dobře i v New York city, oblečení a zboží celkově je tam levnější než u Nás ale zase si připlatíš za jídlo. To je tam drahý.

Potom pozor na prodavačky ve Victoria secrets pokud tam půjdeš nakupovat. Všechny Ti chcou strašně poradit ale nalepí se na Tebe a už Tě nepustí, neprojdeš si obchod v klidu ani si v klidu nevybereš. Budou Tě tahat tam a sem a něco vnucovat a je to hrozná otrava. Jsou totiž placené od provize. Takže hned na začátku říct, že děkuji nemám zájem a jít si po svých.

Jinak New York budeš milovat hezky si ho užij

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené