Smazat

Nárok na dárek

co si myslíte o tomhle holky? mám narozeniny přímo na Štědrý den- takže dneska. manžel mi koupil dárek, který jsem si sama vybrala. dneska mi poblahopřál, jako vždycky bez kytky, protože jak jí má na štědrý den sehnat,že? na to už jsem zvyklá. pohádali jsme se ale proto, že se mě dotklo, že mi nekoupil dárek pod stromeček. prý co si myslím, když mi koupil tak drahý dárek na narozky (podle mě normální suma) a teĎ je naštvaný, že jsem si dovolila vůbec si myslet, že mi ještě bude kupovat něco pod stromek? je to ode mě fakt taková blbost chtít ty dárky dva? pod stromek i na narozeniny?
 
arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Elisabi: To se máš fakt čím chlubit.

Přeci si nebudu hrát na světici , která tady tlachá jen tak do větru jak jsou pro ni důležitější jiné hodnoty než peníze a kdesi cosi ....takové kecy mě vážně dojímajíTen kdo tohle píše to asi nemá v hlavě v pořádku , bez peněz se děvče ani nevysmrkáš , když na to přijde. To jediný je holý fakt!

Cituji mikkýsek: na světici , která tady tlachá jen tak do větru jak jsou pro ni důležitější jiné hodnoty než peníze

Peníze jsou sice důležité, ale jak tě tak čtu, tvůj žebříček hodnot bude opravdu spíš už "na odborníka".

Cituji LadyMiss: kdybych dostala dárek za tisíce asi bych z principu necekla, ale i tak by mohl v peněžence najít ještě aspon dvě kila navíc aby mi dal knihu nebo krém.

Perfektně řečeno.
Zas něco jiného by bylo kdyby to byl chlap, kterej by za ten kabát utratil polovičku své výplaty. Pokud u nich ale vůbec neřeší peníze, tak je dost divné, že jí ten drahý kabát vyčetl.

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Elisabi:

Poradím ti kočko.... místo toho , abys tu štkala kdo je na jakou diagnózu a moralizovala kdo má jaké priority najdi si skvělého muže , který tě zabezpečí jak citově tak materiálně a budeš žít taky v pohodě i souladu a nebudeš muset soudit na omlázku. Tím bych to asi uzavřela

Cituji mikkýsek: Poradím ti kočko

Pro tebe nejsem žádná kočka.

Cituji mikkýsek: najdi si skvělého muže , který tě zabezpečí jak citově tak materiálně

už se stalo, neměj péči

Cituji mikkýsek: a budeš žít taky v pohodě i souladu a nebudeš muset soudit na omlázku

Takže každý kdo má schopného muže má dle tebe automaticky pokládat peníze na první příčku v žebříčku hodnot?

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Tuxee: No to je asi věc názoru. Já mám jako dárky nejradší jídlo a kosmetiku

To je určitě věc názoru hlady netrpím,takže jídlo mi není vzácné,abych ho pokládala za dar a kosmetiku to ano,ale když už,tak něco extra a ne

Cituji Tuxee: Pořád dostanu radši kosmetickou sadu z dm

to bych považovala za špatný vtip,pokud by to tedy nedarovalo dítě

arrow
profile_image
Tuxee
od 7. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Tiakia: To je určitě věc názoru

No jsem ráda že jsme se shodly. Já to vidím z pohledu nevydělávající studentky, která nebydlí doma s rodiči, takže jsem ráda, když dostanu něco díky čemu ušetřím. Krom toho moje rodina má extrémně špatný vkus, nemám jim to za zlé, ale mám doma stoh knih, které nikdy nebudu číst, 15 svíček, x různých "lapačů prachu", tak už jsem fakt ráda za něco, co aspoň na něco použiju.

arrow
profile_image
kivus
od 27. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

minulé roky jsem normálně dostávala dárek na nározky ráno a pod stromek večer. všechno bylo špatně už před vánoci, když se jen tak zmínil: no tak co chceč na narozky. já mu řekla, že chci nějaké překvapení (celý rok mu tluču do hlavy, že stačí skočit do zlatnictví, že nemám pořádné náušničky). tak mi vždycky jen odsek, že na takové blbosti nemá čas, jako chodit kupovat dárky. nakonec jel semnou jen proto, že jsem schválně nekoupila dárky pro jeho rodiče, tak sme pro ně museli jet. a to jsem zas poslouchala po cestě, že zanedbávám vánoce, zdržuju, že kdy chci jako nazdobit stromeček atd. . . (to bylo 22.12)

arrow
profile_image
kivus
od 27. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

a o těch financích, když juknu do historie počítače, tak vidím, jak tam zas hledá nějaké stroje pro sebe za cca 50 tis. . . které vůbec nepotřebujeme (jeho koníček) takže asi tak . . .

arrow
profile_image
kivus
od 27. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

a jen tak pro představu, představovala jsem si, že přinese kytku v květináči (to do něho pořád hustím, že upřednostňuju před řezanýma) a k tomu nějakou voňavku, klidně i z drogošky, jde mi jen o tu symboliku, něco si z pod stromku vytáhnout a rozbalit . . .

arrow
profile_image
betsy
od 25. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky neřešte cenu dárků. Každý dává podle svých možností a měl by také umět elegantně přijmout podle možnosti toho druhého. Má to být přeci o radosti z darování a obdarování. To je přeci pointou dárků - ten druhý mi říká, mám tě rád myslím na tebe. Kivus přeci mrzí to, že nedostala dárek k narozkám a jak se její chlap chová. Takže pokud má peníze, jako že to dost jasně píše -že ANO, tak čeká nějaké chování a ne rozmrzelost. Pochybuji, že kdyby ji třeba její kamarádka, která má 3 děti, 5 neteří, rodič, prarodiče přinesla balíček z DM, hodila by ho do koše.. Prostě to nesmí být vytržené z kontextu ! Když vám dá svíčku šéfová, tak vás potěší, že mimo práci si udělala čas a neřešíte, že je to svíčka. Když vám dá vaše babi fáčko z tesca, tak si taky řeknete, že je to při počtu jejich dětí a pradětí a důchodu přeci fajn.... Člověk se má těšit a ne nasýrat...bohužel toho manžel kivus dosáhnl. Myslím, že to příliš řešíme a stejně si to budou muset vyřešit oni, zda to bude o křupanství, penězích, nebo o tm pěkném....

arrow
profile_image
betsy
od 25. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jo a o penězích to taky je - jen si to člověk musí sesumírovat v hlavě co mu za co stojí. Ségra je dost nemocná a nebyli na tom finančně dobře, protože museli zaplatit nějaké opravy. Nikoho nepožádala o pomoc, ale bylo vidět, že má starosti. Při velkých stresech nám pak končí v nemocnici... S mámou jsme se domluvily, že si letos nebudeme dávat dárky a ani blbinky a uděláme maximum, aby ségra s dětmi měla vánoce bez nervů. Rodiče ji zalepili díru způsobenou opravami a já dala tentokrát peníze s tím, ať to přidá na dárky, které plánuje koupit dětem. Takže peníze ano, jsou důležité a nadělají hodně problému, když nejsou, ale je fajn s nimi umět zacházet, když jsou

arrow
profile_image
kivus
od 27. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na betsy: je hezké, jak si pomáháte, ať se ségra hlavně uzdraví

arrow
profile_image
blackberry
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na kivus: Tak podle toho, co jsi teď na konci psala, se manžel zachoval jako hulvát. Mě by taky nepotěšil takto předanej dárek, ať levnej nebo drahej a mrzelo by mě to. Možná má manžel nějaký problémy nebo si tě moc neváží.

arrow
profile_image
tavimi
od 19. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ja bych řekla ze tady se neřeši dárek jako věc, ale ten nezájem, ten by mi teda vadil hodně! Takto se chovali mé rodiče, vždy mi dali penize, nikdy nebyli ochotni mi cokoliv koupit sami, ani čokoladu. Jen aby nemuseli zapřemyslet co by mě mohlo potěšit.

 

Váš příspěvek

Nárok na dárek

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené