Smazat

Neumím se rozhodovat

Už odmalička mám problém s rozhodováním. Pořád dokola přemýšlím, jak se rozhodnout a když už si nějakou variantu vyberu, tak si říkám, jestli jsem neudělala hloupost a jestli ta druhá varianta nebyla lepší. Sama sebe štvu :-) Poradíte mi, jak se toho zbavit?

Ahoj holky, mám problémy s rozhodováním. Pořád váhám, přemítám si varianty a když se už rozhodnu, tak si říkám, že jsem se měla rozhodnout jinak. S přítelem chceme stavět, ale já mám rodinu na druhém konci republiky a říkám si, jestli je ten pravý, jak to zvládnu s dítětem v budoucnu, jak by to bylo eventuálně bez něj zpět u rodiny atd. To jsou ty největší problémy s rozhodováním, ale takhle je to se vším. Příští týden jsem objednaná na tetování, ale nevím, jestli to uskutečnit, co když se mi to nebude líbit atd. Nebo stojím v krámu a chci si koupit tričko, ale nevím, v jaký barvě. Začínám samu sebe štvát. Jsem taková odmalička, ale teď bych s tím ráda něco udělala. Poradíte?
 
arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Tiakia: chápu jak to myslíš

Cituji Tiakia: ale prostě si říct "do tisícovky nepřemýšlím"

ale já si tohle právě bohužel říct neumím :-/ a je jedno jestli jde o 30 kč nebo 2000 kč

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji VeronikaEma: jestli někam jet nebo ne a do poslední chvíle váhám. Ale když mi někdo řekne, jestli jedu, že už vyráží, tak je to teď a nebo nikdy. Jenže ne vždy je ten "bič" nade mnou.

Tak to máš dobrý, já bych nejspíš nejela nikam takhle pod tlakem jiště ne Ale zas pokud se sama rozhodnu že chci jet někam , tak chci okamžitě a nic mě nezastaví a šílím, když někdo zdržuje

arrow
profile_image
Kačkaa
od 24. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Adluna: Na OCD bych to nesváděla. Jen jsem prostě v tomhle trochu jiná Mám to hlavně co se týče oblečení. Taťka je zrovna takový. A ještě když už se něco odhodláme koupit a přijdeme s tím domů, tak děláme módní přehlídku rodině a několikrát chceme ujistit, že nám to sluší a byl to dobrý kup

arrow
profile_image
Kačkaa
od 24. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Johanita: Tak měnit jsem zatím nikdy nic nešla. Když už jsem si nebyla jistá, tak jsem si danou věc prostě nekoupila. (A pak samozřejmě doma litovala a přemýšlela, jestli jsem si ji neměla koupit.)

Podle mne to též není OCD. Nerozhodných lidí je dost. Já jsem taky. Jen teda možná trochu jinak - já se milionkrát rozhoduji než do něčeho jdu, až to udělám, tak nikdy bych si ani nepomyslela, že jsem to měla udělat jinak. Prostě kdy už jsem rozhodnutá, tak jsem ten nejtvrdohlavější člověk na světě.
U prkotin jako je sprcháč bych si zahrála: Plave mýdlo po vodě To mi pomáhá. Třeba v čajovně je pro mne nemožné si vybrat čaj, takže jsem to párkrát udělala tak, že jsem zavřela oči a někam zabodla prst - prostě náhoda
No, a pak mi pomáhá mít své oblíbené věci - třeba z kafe si vyberu vždy laté a tak a aspoň se nemusím rozhodovat
U důležitějších věcí je to mnohem těžší, tam asi záleží dost na konkrétní situaci. Strašně se mi ale uleví, když třeba příteli své dilema sdělím a pomůže mi rozhodnout se Ale v důležitých věcech bych si určitě i chtěla vyslechnout více názorů. Jenže je to možná pro okolí celkem otravné, nevím...

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Kačkaa: Na OCD bych to nesváděla

Cituji Amanita: Podle mne to též není OCD

tak to nebylo myšleno vůbec zle, špíš si myslím, že je velká spousta lehkých forem mezi námi sama mám např když mě přítel pleskne po zadku do levé půlky a pak znova do levé, chci aby to udělal i 2x do pravé jinak jsem nervozni nevim jak to popsat, ale přirovnala bych to k pocitu že si zkusíš triko, které je perfekt, ale bez vyzkoušení vetšího a menšího se ti hůř odchází neni to nic vážného, ale svým způsobem to lehká ocd musí být, když víš, že ti to první sedlo perfekt a jde jen o ukojení nějakého nutkání Hlavně to má hodně moc lidí v takové formě.

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky,jak to řešíte v práci?Člověk,který se neumí rozhodnout nebo mu to dlouho trvá je nesamostatný a má asi velké problémy ne?

arrow
profile_image
blackberry
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky jsem nerozhodná, v některých věcech mám ale jasno hned a někdy nad blbostí váhám dlouho.

arrow
profile_image
VeronikaEma
od 2. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tiakia: V práci jsem naprosto samostatná, nikdy jsem nepotřebovala větší pomoc. Spíš jen takhle v tom osobním životě.. Hodně lidí mi už řeklo, že všechno moc řeším.

arrow
profile_image
Kačkaa
od 24. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Tiakia: V práci tento problém nemám (pokud si zrovna neobjednáváme obědy a já se nemůžu rozhodnout, který ze 6ti obědů si vybrat )

arrow
profile_image
VeronikaEma
od 2. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Kačkaa: My jsme snad dvojčata. Já dneska stála u lednice a říkám si: dám si jogurt nebo tofu? Prostě dilema no. A za chvíli jdu do města shopovat - to zas bude!

 

Váš příspěvek

Neumím se rozhodovat

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené