arrow
profile_image
Šmudlíček
od 5. 12. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojte, můžu říct, že sem kdysi bývala jedna z těch "šťastných", co mohly sníst všechno a nepřibraly. Pak jsem onemocněla a byla na tom hůř psychicky a extrémně zhubla (42 kg při výšce 168 cm). Pak se vše ustálilo a já začala přibírat na svou původní váhu. Bohužel poslední dobou jen přibírám a přibírám. Jednou týdně chodím cvičit ven, občas cvičím doma a když nemůžu, chodím pěšky z práce (30 minut chůze). Změnila sem jídelníček, vynechávám cukry (kromě medu) a ze 75% sem přestala jíst pšeničné výrobky. Nahrazuju vše ovocem, sypanými vločkami, tvarohem,lehkými obědy. Doufala sem, že lehce hubnu, ale za poslední týden (u přísného dodržování) sem opět přibrala půl kila.
Poraďte prosím co zlepšit - ano, určitě by to chtělo víc cvičení, bohužel práce je náročná a některé mé fyzické potíže přetrvávají, takže nemůžu cvičit naplno (především kvůli zádům a operaci kotníku). Může to taky být tím, že se blížím třicítce? (za 5 měsíců mi bude 29).
Děkuju za radu či odpověď.

arrow
profile_image
ilka1
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Myslím, že by sis měla nechat vyšetřit např štítnou žlázu

arrow
profile_image
Šmudlíček
od 5. 12. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na ilka1: disfunkci štítné žlázy mám, už pár let. Proto sem naběhla na režim "jíst často", protože ta štítnice to vyžaduje, aby mi nebylo zle. Každopádně podle posledních vyšetření by měla být stabilní a téměř v normě... ale určitě na tom něco může být, děkuji za reakci.

Spolubydla z koleje několik měsíců skoro nejedla a pak když začala trochu jíst, hrozně přibírala i když skoro nic nejedla, jako by si tělo všechno ukládalo. Nějak se jí zblbnul metabolismus.

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Bacilek:
Ono taky hodně záleží na tom, co po těch několika měsících jedla. Jestli totéž, po čem prvně dopadla tak, že musela hubnout, tak se není čemu divit. Takže žádný ukládání vyhladovělýho těla, ale prostě jenom dále bl.bá strava.

arrow
profile_image
Kam30
od 22. 7. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahojky, mám velmi dobré zkušenosti s tzv. Zdravým jídlem a už bych nikdy neměnila.
Je to plnohodnotná zdravá vyvážená strava a je tam vše, co tělo potřebuje, tak aby nestrádalo, je to taková prevence zdraví. Pokud budete tělu dávat potřebné správné živiny, tak si přestane ukládat tuky a budete dobře hubnout. Když budete na dietách a potom je vysadíte, tak se tělo bude cítit ještě hůř než před tím. Pokud se budete omezovat v jídle, tak sice zhubnete tuky ale i svalovou hmotu, (ta je důležitá pro zrychlení metabolismu, kdy tělo spaluje tuky) potom zase vše naberete pouze v tucích a svalová hmota se už nevrátí a zpomalí se Vám metabolismus a tím budete spalovat méně tuků. Moc mi to pomohlo, jak ohledně hubnutí, tak i zdravotně a dodalo mi to i hodně energie a to jsem si myslela, jak jím zdravě a střídmě a opak byl pravdou.

arrow
profile_image
mia.cw
od 25. 7. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Doporučila bych ti poradit se s odborníkem, stojí to za to. Stalo se mi něco podobného, dlouho jsem si nevěděla rady, dokud jsem nezačla spolupracovat s nutriční terapeutkou Danielou Krčovou ( www.danielakrcova.cz ) a opravdu mi pomohla. Teď si udržuju zdravou váhu a to i bez toho, aniž bych se nějak extrémně omezovala

arrow
profile_image
Laura1212
od 7. 7. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj ,

Pokud máš štitnou žlázu doporučila bych ti KELP , pokud by tě to zajimalo poslala bych ti odkaz stojí cca do 500 Kč , měla jsem velké problemá se štitnou žlazou pořád jsem přibírala i když jsem jedla zdravé jídla pravidelně, u štitné žlázy chybí jod a prave tento kelp mi pomohl tak , že jsem přestala přibírat a na posledních odběrech se mi uplně změnilo vše, už mám štitnou žlazou nad hranou.. Předtím jsem jí měla už velmi rozjetou .. :/ A jídlo doporučuji psychicky tolik neřešit a hlavně se tak často nevážit ( půl kila můžeš přibrat protože si zavodnena, nabrala jsi svaly , nebo byl zrovna měsíc v uplnku ) doporučovala bych ti vážit se jednou za 10 dnů , mít deníček kde by sis měřila stehna, bříško , pas , prsa ( U prs poznas nejrychleji dle cm , že hubneš) . Hlavně jíst pravidelně a jednou cca za měsic bych si doprala nějaký cheat day , kdy to nebudeš vůbec řešit a dás si neco doprého . Doporučuji jíst hodne potraviny z ovesných vlocek ( buchty , vafle, placinky, kaše) startují totiž metabolismus . Určitě bych přidala pak nějaký přirodní spalovák , já si míchám třeba z acai berry prášku pití a piju to vždy při sportu . Také bych doporučila 3x denně rychlou chuzi cca 45 minut a uvidíš, že výsledky budou jen pozitivní !

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené