Smazat

Nevycházím s lidmi, které potřebuju.

To jsem zase já, kterou tady lidi moc nemají rádi, je to zvláštní, že lidi, kteří mají problémy, tak nějak nemáme rádi, vždyť bychom mohli být rádi, že jsme na tom lépe.

Jde o to, že mám stále horší vztahy s některými lidmi, které nějak potřebuju, nechci je jmenovat. S lidmi, od kterých dočista nic nepotřebuju, mi to jakž takž klape. Jde o ty, od kterých třeba potřebuju dovézt někam nebo nocleh. Tak nějak už se jim bojím cokoliv říct, protože, kdyby mi ty služby odepřeli, tak by to mělo docela fatální následky. Kdybych něco odepřela já jim, urazili by se a někoho by si zjednali, no a nebyla bych si jista, zda se nerozkmotříme. Opačně nějak pohrozit nemůžu, že se jako bez nich obejdu, když vím, že neobejdu. Ještě bych se pak mohla přetrhnout, aby mi dovolili něco pro ně udělat a nikoho si na to nezjednali. S jinou osobou to mám třeba tak, že jí platím, ale nechám si od ní cokoliv říct a bojím se říct něco ostřejšího na svou obranu. A pak je to tak, jak už jsem psala, že mě všelijak peskují, nadávají, ba i vybíjejí si někdy vztek na někoho jiného na mně. A já nemůžu nic. Je hrozné mluvit s někým a rozmýšlet si každičké slovo, prosit o přízeň a aby se neurazili. Už se to stalo i tak, že jsem něco udělala, aby to bylo slušné a ta osoba právě to právě teď nechtěla a vynadala mi. Kdybych to však neudělala, jsem si jistá, že bych to schytala taky. Ještě i při psaní deníčku opravuju věty, aby to náhodou někdo nečetl, nepoznal mě, neurazil se, aby to nevyznělo moc ostře. Nesnáším tu situaci, která se mi mockrát stala, kdy někdo z mého okolí, koho potřebuju, chce něco od někoho dalšího, koho potřebuju. Přese mě, já to mám vyřídit. No a pak to nejde, něco se stane, vleze do toho něco, něco se pokazí nebo časově nesouhlasí. Kdo myslíte, že to slízne? Já.
 
arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vosmajdo, ta dnešní kapitola byla docela nuda! No to nejsem od Tebe zvyklá
Stále nevěřím, že jsi skutečná a stále obdivuji Tvůj styl, i když se mi zdá, že schválně tu a tam zařadíš chybku, aby se neřeklo...

arrow
profile_image
Tonie
od 4. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Tiakia: Paní je vdaná má dospělé děti.
Jen by se měla jít někam léčit neb leze na nervy i své vlastní rodině a nikdo se tomu okolí nemůže divit,protože paní je prostě nemocná.

Aha, já myslela, že to je nějaká mladá vdaná cácorka, co potřebuje uznání od svých rodičů a nedostává se jí ho - to nemyslím nijak ve zlém Vosmajdo, každý chce uznání, ale prostě nikomu se nezavděčíš a je zbytečné se snažit vyjít všem vstříc, a hlavně si z toho nic nedělat, když prostě nebude po jejich... což je asi zbytečné říkat, že.. už jsem si tady pročetla, že "problém" trvá roky ... za toho psychologa nic nedáš

V jednom svém deníčku píšeš něco takového, že tvá maminka říká, pokud jsou všichni okolo tebe divní, problém není v nich, ale ve tvé hlavě. Ty si to údajně nemyslíš, píšeš. Ale: blázen neví, že je blázen. Proč se tak bráníš odborné pomoci? Pokud ti nic není, tak se aspoň vykecáš ze všech svých příkoří, uleví se ti tak jako tak

arrow
profile_image
vosmajda
od 1. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na dadabus:
A kde je psáno, že v tom autě mluvím? Naopak, krotím se, abych neřekla něco blbě.

arrow
profile_image
TerezVv
od 31. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Christal: Proč se tak bráníš odborné pomoci?

No protože blázen neví že je blázen přece..

Cituji TerezVv: No protože blázen neví že je blázen přece..

Cituji Christal: Pokud ti nic není, tak se aspoň vykecáš ze všech svých příkoří

dočetla jsi to?

arrow
profile_image
Kačkaa
od 24. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Vždyť tady je každá rada uplně zbytečná. Vosmajda je chronická fňukna a jedinou radou je odborník. Ale to už tu zaznělo tolikrát... Stačí si přečíst 3 z 9ti deníčků které napsala a člověk si vytvoří obrázek.

arrow
profile_image
Sona80
od 5. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Tiakia: to je utkvělá představa lidí,co nemají auto.
Než si naložit do auta nějakého ukňouraného prudiče,který bude otravovat,to raději každý pojede sám.
Navíc ten,kdo má na auto má i na palivo

Tě žeru (myslím to vážně

 

Váš příspěvek

Nevycházím s lidmi, které potřebuju.

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené