arrow
profile_image
matty28
od 10. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ahoj holky
potřebovala bych poradit.od 4 let(je mi 19)mám docela hluboké jizvy(nešili mi rány) jednu mám na tváři(u pusy) a druhou na nose (ta není hluboká ale je viditelná).zajímalo by co si myslíte,jestli by se to dalo po tolika letech laserem upravit či ne.
všem předem děkuji za příspěvky a vaše zkušenosti

Také by mě to zajímalo, mám 4 roky staré jizvy na ruce

arrow
Neprodává v Bazaru

ahoj holky,
nevím, jestli Vám to pomůže, chtěla jsem si nechat laserem odstranit 3 jizvy po neštovicích v obličeji, lékař mi k tomu řekl, že vše, co je nad povrch-bradavičky, výrůstky atp. se bez problému 100% nechají odstranit, ale to, co je pod povrch je trochu problém, vlastně jen zbrousil okraje kolem té jizvičky....takže je to ve finále lepší, ale vidět je, takže by Vám ji zploštili, asi by to vypadalo lépe, ale např. na zarudnutí jizvy a tak laser vliv nemá. Záleží, jak ty jizvy jsou velké a rozsáhlé, abyste se taky doplatily no...těsně po zákroku mi to jakoby mokvalo a samozřejmě se s tím přísně nesmí na slunce.

arrow
profile_image
matty28
od 10. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na marijka: děkuju moc za příspěvek,já mám tu jednu jizvu(4centimetrová čára) do hloubky ale cítím to jen když si tu kůži stlačím k sobě-jinak viditelné to není,no a tu na nose(1cm-dlouhá) nemám hlubokou jen je prostě víc vidět(je světlejší než kůže).obě jizvy nemám zarudlé pouze takové ohraničené světlým odstínem,můžu se tě zeptat kde sis to nechala odstranit,popřípadě jaká byla cena a kolikrát se to musí opakovat?
moc děkuji

Reaguji na matty28: Ahoj, já mám delší jizvu na obličeji (u oka od nůžek). Byla jsem na laseru a doktorka mi řekla, že se s tím nedá nic dělat, je hluboká. Podle ní ji vidím jen já a jsem na ni fixovaná, ostatní to tak hrozně nevidí. odmítla mi s tím cokoliv udělat, i když je to renomovaná primářka. Myslím, že by pro tebe bylo nejlepší ji vyfotit a zkusit poslat na nějakou "laserovou ordinaci", poradili by ti. Příp. si tě pozvou rovnou na návštěvu, za to nic nedáš, zkus to.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na matty28:
Já na tom byla ve VS Lasera v Plzni u MUDr.Voltra, vybrušoval mi to rubínovým laserem, byla jsem jen jednou, protože sám řekl, že to víc nemá cenu, že by tam vybrousil "kráter" a že to líp už nejde, platila jsem asi 1000, nejlepší je asi zajít si na konzultaci, taky cena se odvíjí od času, jaký zákrok trvá a to už by Ti řekli všechno konkrétně...

arrow
profile_image
matty28
od 10. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

holky děkuju za info

arrow
profile_image
radulča
od 22. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na marijka: ahojky a prosím pomohlo ti to?sem po modelaci a taky jsem přemýšlela o výbrusu a trochu zlepšení iizvy.Plzen mám kousek.....bolí to?přeci jenom u mě by to bylo větší zásah...díky moc za info....

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na radulča:
ahoj, před zákrokem lékař namaže znecitlivující mast, takže bych to hodnotila spíš jako nepříjemné než bolestivé, na závěr místo ještě ochladí, spíš mě to pálilo večer (objednávala jsem se pozdě odpoledne) a bylo to jakoby živé a citlivé, ale nic hrozného! přece jen obličej je na vzduchu a "větrá", tak nevím, myslím, že podprsenka asi nebude příjemná, tak bych to plánovala před volným víkendem

arrow
profile_image
Domikant
od 3. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já mam jizvu na břiše, také nešitou, byla hluboká a hrozně tmavá...laser mi téměř nepomohl,tak jsem zkusila plastickou korekci jizvy (vyříznou strarou jizvu a zašijí), jsem po operaci teprve týden, ale myslím, že výsledek bude určitě znát.

arrow
Neprodává v Bazaru

Pred dvoma dňami som si dala odstrániť starú keloidnú jazvu laserom a miesto mám stále veľmi začervenane. Doktorka mi vravela, že by sa malo sčernať a urobiť chrasta, ktorá potom odpadne. Ja neviem či u každého to reaguje inak, ale u mňa sa nič nedeje iba to mám červené!

Mal niekto podobnu skusenost??

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené