arrow
profile_image
kardoyla
od 8. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

To si ale myslím že az takovej problém není tu nemá vic holek než jsi ty,ja sem už po dvou dětech h takže sem ji mela ale někdo kdo byl uplne nula nula nula pod kobercem;)tak ji mit nemusí.

arrow
Neprodává v Bazaru

Psala jsem ti to,že to nemáš takové,že by jsi musela nutně na reopku.Ty o tom víš,sleduješ se.Taky jsu pro,že to můžeš dát do profilu.A podprsni rýhu taky nemám,mám dva kopečky na hrudi a už jsem si zvykla.Řeš to až po mimi.

arrow
profile_image
kardoyla
od 8. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Tamara79: přesně tak jak říká Tamarka,,dej fotky do profilu a uvidíš jak budeš klidná,až ti holky napíšou,že to vidíš jen ty http://www.beckermd.com/gallery/augmentation-revis ion/sub-muscular-implants-with-double-bubble-defor mity1 mrkni sem a takhle vypadá dvojité prso to ty nemáš ani z jednoho procenta

arrow
profile_image
kardoyla
od 8. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Tamara79: jsme strašně nespokojené pořád já bych chtěla kopečky tamarky,ale po dvou kojeních si můžu nechat zdát,ty bys zas chtěla podprsní rýhunám se nezavděčí nikdo,ale když se pak podíváme na opravdové problémy se kterýma se jiný holky co mají silikony potýkají,měly bychom být šťastné

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na kardoyla: pěkně jsi to napsala.

arrow
profile_image
dianela
od 13. 5. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, v říjnu jdu na opku, tak se tady trochu sebemrskačsky děsim, co se může stát a chtěla jsem se zeptat, jak vypadá dvojité prso, ale ted jsem na to mrkla do odkazu a teda o-ou!? Jak se tohle může stát? nechápu...

arrow
profile_image
Laura303
od 14. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jj.fotky dam odpoledne do profilu. Ted nejsem na pc.

Reaguji na Laura303: Ahojky kočko, dnes jsem si četla tuto diskuzi, kterou jsi zalozila a uplne mě prekvapilo, že u tebe nastaly nějaké zmeny, které tě znepokojují.
Nevím, jestli si vzpomenes, ale jednou jsme se i setkaly osobne a bavily jsme se práve o opce a doktorovi. Já operaci plánuju za rok, letošek mám děsně hektický, hlavně kvuli studiu, ale kdyby to tak nebylo, tak bych šla letos na konci léta a teď, když to čtu, tak přemýšlím, ke komu teda nakonec jít... Změnil se tvuj názor na doktora Herzána a už by jsi ho nedoporučila? Protože po operaci jsi z něj měla dobrý pocit, pokud si dobře pamatuju. Ale teď když jsou komplikace, chová se tak, jak bys očekávala? Nebo (pokud tomu dobře rozumím) za ním teprve pojedeš, že? Dala bys pak vědět, co ti řekl a jaký byl?
Předem děkuju za nějakou odpověď a držím ti palečky, ať je vše OK a hlavně holky, které tvá prsa viděly tu reagují poměrně dobře, takže věřím, že mají pravdu a že to není tak hrozné, jak se tobě osobně zdá.
Je to tak, my ženský se pořád pozorujeme a vidíme na sobě i to, co kolikrát jiní nevidí...

arrow
profile_image
Nellynkaaa
od 6. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Laura303: Ano velikost mám stejnou a profil střední plus, chtěla jsem ale vysoký.Po reoperaci jsem měla rekonvalescenci zhruba stejnou, ale pořád jsem na sebe opatrna, protože se o ně bojím a jizvy jsou stejné, jelikož jsem měla jizvu pod prsem tak řezal v tom samém místě a jizvy se mi hojily ještě lépe než před tím a bolesti byly o mnoho lepší.Doktor říkal, že spíše boli to jak se natáhne kůže a brala jsem Wobenzim.A jak tady dávala Kardoyla ten odkaz, tak taková prsa jsem měla ja při zatnuti svalu.Tamarka ví, posílala jsem ji fotky.

arrow
profile_image
kejsina27
od 16. 2. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Laura303: Můžu se zeptat, to se ti objevilo až po 2 letech?

arrow
POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

Tak nevím co je horší, ale třeba já mám každý prso jinak velký... ale na reopku nejdu, protože taky plánuji za pár let dítě a příjde mi zbytečně do sebe zase řezat, v podprdě to vidět nejde a nahá se vidím jen já a přítel kde je to sice vidět hodně, ale už jsme si zvykla představa všech těch nebezpečných komplikací co by mohly nastat se mi nechce podstupovat, ale počkám si na tvou fotečku .. já mám jedno prso v ruce akorát a druhý do ní ani nedám rozdíl 25ml nechápu

arrow
profile_image
Laura303
od 14. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky, tak byla jsem na te konzultaci u Menšíka a muzu rict, ze hruza!! Došla jsem do ordinace a ptal se me s jakym problemem za nim jdu, tak jsem mu popsala situaci a rekla, ze si myslím, že mám dvojité prso nebo pokles implantátu, řekl at se vysleču a prohlédl si mě a začal se úplně vztekat, proč říkam něco co ani nevím, že tak je a že dvojité prso to není ani pokles, že bych měla být ráda za to co mám a néé chodit na konzultace s maličkostí. Řekl mi, že to že se mi rýsuje trochu rýha je tím, že moje původní rýha byla hodně vyditelná a aby nešla vůbec vidět musela bych zvolit větší implantát... Jsem ráda, že to není nic vážného, ale ten přístup me prekvapil. Potom mi začal říkat samé negativní věci co mě může čekat po kojení, jako např. že implantat zustane na místě a moje prso bude viset pod ním, pak mi řekl, že budu potřebovat třeba modelaci po kojení a ukazoval mi hnusne jizvy a k tomu jen dodal, že musím za to nést i následky. Pak už jsem se bála na něco i zeptat a raději šla. Jsem ráda, že to není nic vážného, ale na druhou stranu mi neřekl nic pozitivního do budoucna, teed uz myslim na modelaci a následky. To už pan dr.Herzán byl lepší.

Reaguji na Laura303: Ahoj Lauro, po půlroce jsem tady nahlédla a zrovna jsem narazila na tebe, kočko. Taky se mi rýsovaly doubly, ale bylo to tím, že jsem hodně cvičila na prsní svaly ve fitku. Poté, co jsem přestala se to úplně srovnalo a teď se ukáže jen když opravdu hodně zatnu svaly. Ale já to neřeším, zase tak moc se nepozoruji a nikde se nahá nevystavuji. Můj muž si toho ani nevšiml, jen když jsem ho upozornila, tak mi dal zapravdu. Znám tady z omlázka kočky, které měly opravdu velké double-double a některé měly i 5 reoperací, které nic nevyřešily, spíš naopak. Jizvy všude, prsa ořezaná a nejde s tím už nic dělat. Pokud to nemáš moc, neřeš to... Neviděla jsem fotku tak nevím v jakém stadiu to máš, ale podle toho, co psaly holky výše to bude jen malinko.. Co zkusit vynechat posilování prsních svalů? Drž se, myslím na tebe!

arrow
profile_image
Laura303
od 14. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na J. Martina: Ahojky, ja byla na konzulataci a prej dvojite prso nemem, jen moje prsni ryha byla moc vyrazna, a proto se mi na prsu rysuje. Musela bych zvolit vetsi implantat, aby nesla vubec videt. Jde to videt hlavne kdyz ramenama tlačím dolů. Jinak to s tím dvojitem prsem jak si psala, tak to jde vyřešit tím, že dá dr. implantát pod žlázu, ne?

Reaguji na Laura303: NO tím to určitě vyřešit lze, ale zase je riziko, že prsa klesnou. Navíc u mě by to vůbec nebylo možné, mám málo vlastní tkáně a implantát by se mi všude rýsoval.. Je mi líto, že tak bojuješ, úplně chápu, že už toho máš dost a chceš je vytáhnout a asi bych se toho nebála, pokud bych měla jistotu, že budou pak prsa vypadat normálně.. A do větších bys nešla?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené