Smazat

Opakovaná nevěra v opilosti

Ahojky holky, se svým přítelem jsem čtyři roky, z toho tři spolu bydlíme a pro mě to bylo nejkrásnější období života. Bohužel nedávno přišla hrozná rána, zjistila jsem, že mě přítel několikrát od samého začátku podváděl, já o ničem nevěděla.

Ahojky holky, je mi 24 let, se svým přítelem jsem čtyři roky, z toho tři spolu bydlíme a pro mě to bylo nejkrásnější období života. Nikdy jsem neměla nikoho, s kým bych si rozuměla víc, je pro mě víc než všichni kamarádi, je mi s ním líp než s rodinou. Jsem stydlivý člověk a s ním jsem naprosto uvolněná, svá, dokážu mi říct všechno, sex je perfektní. Hádky samozřejmě byly, i krušnější období, ale oba jsme věděli, že to s naším vztahem stejně nehne, a tak jsme se vždy brzy usmířili a vše bylo ok. I přes to, co napovídá nadpis vím, že to bylo vzájemné, vím že mě miluje, denně mi dokáže říkat, jak jsem krásná, vařit mi, pomáhat.

Bohužel nedávno přišla hrozná rána, zjistila jsem, že mě přítel několikrát od samého začátku podváděl, já o ničem nevěděla. Natolik si chválil náš vztah, že mě nenapadlo, že by vůbec měl takové pohnutky.

Po hrozné noci, kdy jsem to zjistila, jsem ho následující dny s docela klidnou hlavou vystěhovala, věděla jsem, že tohle si v žádném případě nechci nechat líbit, že je to hnus.

Po pár dnech jsem se s ním na jeho žádost sešla, nikdy jsem ho neviděla tak špatného, nikdy jsem ho neviděla plakat. Řekl mi, (vím, že to není omluva) že všechny tyto choutky na něj přišly vždy, když byl uplně namol, že ani neví, proč to dělal, s žádnou s holek neudržoval žádný vztah, žádnou nemiloval, s žádnou nechtěl nějak být.. "Jen" mu to vždy jednorázově ujelo. Samozřejmě vím, že jsou to všechno takové "klišé" řeči, slíbil mi, že klidně bude nadosmrti abstinovat, že teď ví, že dokáže přijít o všechno kromě mě, že už bral vztah jako samozřejmost a zapomněl, co vše ve mně má.

Moje odhodlání se začíná vytrácet, hrozně mi chybí, červíci v hlavě jsou den ode dne horší, mučí mě to "co kdyby".. Co kdyby vážně nepil apod.

Asi tuším, jaké rady dostanu, sama vím, že bych měla utíkat, jenže nikdy není vše černobilé a já jsem hrozně emotivní člověk, a i přes to všechno si strašně přeju být s ním.

Budu hrozně ráda za jakékoliv názory, postřehy, osobní zkušenosti. Moc děkuju
 

Jen mu to vždy jednorázově ujelo.. NĚKOLIKRÁT.

Myslím, že víš, co máš dělat.

Mě by zajímalo konkrétní číslo, kolikrát se tak stalo...

Pokud s ním chceš být a věříš v to, že by se mohl napravit, tak s ním buď...
Pokud si myslíš, že to udělá někdy příště znova, tak to nemá cenu o tom ani přemýšlet, ne?

arrow
profile_image
Callwen
od 10. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já vím, že to zní hrozně, taky jsem psala to 'jen' v uvozovkách. A jak píšeš, vím, co bych měla dělat, ale hrozně se ve mně pere srdíčko a mozek..

arrow
profile_image
Mooney
od 31. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Je to ztráta 4 let + vidina budování nového vztahu... tohle by vyděsilo každého.

Vem si například agresivního alkoholika, který v opilosti uhodí partnerku a ráno se jí střízlivý vždy omlouvá. Jaká je šance, že jí uhodí zas?

Sama víš nejlíp co je pro tebe nejlepší.

Reaguji na Callwen: Já ti rozumím, sama teď řeším, jak se od přítele odpoutat a je to docela síla. Jenomže až překonáš tohle "co by kdyby" období, bude líp.

arrow
profile_image
Callwen
od 10. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Cherry_:
Konkrétní číslo nevím ani já sama, taková masochistka jsem odmítla být Ale myslím, že můžeme počítat s 5+ například..
Reaguji na diamond_: A ty máš taky podobnou zkušenost? Jsi asi pevněji rozhodnutá, vid? Jak to teď zvládáš? Já právě ani netrávím tolik času s přáteli, jsem docela introvert a taky jsem prostě vždy dělala všechno daleko raději s ním.

Reaguji na Callwen: Zkušenost s nevěrou nemám, prostě se k sobě nehodíme a každý od života chceme něco jiného. A zvládám to bídně, protože jsem taky introvert a s přáteli trávím čas minimálně. Jenomže právě to, že někam jdeš a přiješ na jiné myšlenky, ti pomůže se přes to dostat.

Jinak třeba tě už přítel nikdy nepodvede, ale upřímně, mohla bys mu ještě věřit?

Obávám se, že jeho "už to víckrát neudělám" ve skutečnosti znamená spíš : " příště si dám lepší pozor, aby´s na to nepřišla" - ať už ses k té informaci dostala jakkoliv.
Ostatně, nevím, jak může být namol ožralý chlap schopen nějaké opravdové fyzické nevěry, ale to se tady asi neřeší. Pokud je zvyklý pít, tak bude pít i dál, o tom žádná - "abstinence nadosmrti" opravdu nehrozí. Jestli nedokáže pít, aniž by se u toho choval jako ho.vado, tak opravdu sama nejlíp víš, co máš dělat .... Ostatně, i kdyby tě opravdu nepodvedl, vztah je už docela nalomený : ustojíš to bez scén, když ti zase oznámí, že jde s kolegy "na jedno" ?

arrow
profile_image
Callwen
od 10. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na diamond_: No právě, všichni mě pořád někam tahají, abych na to na chvíli přestala myslet, vím že bych měla o to víc sportovat a věnovat se koníčkům a tak nějak všechnu tu teorii vím Ale do praxe se mi to převádí hrozně těžko.
Ta důvěra by se asi budovala hodně dlouho, to máš pravdu.
Reaguji na Mooney: Chápu jak to myslíš. U něj to bylo vždy, že šel s klukama na pivo, přehnali to a bylo. Nechci ho "omlouvat", jak tam pořád motám ten alkohol.. to spíš, že za střízliva takové choutky vůbec nemá. Teď prý klidně nikam nebude chodit, abych mu věřila, jen kdybych mu dala šanci. Že prý stejně chce být pořád se mnou, jen bych se musela naučit hrát fotbal (vtip) A s tou abstinencí to myslí vážně. Ale to jsme zpátky u toho "kdyby".
Sama když si to po sobě čtu tak vidím, jaký klišé to je, příjdu si jak v telenovele a omlouvám se, jen to tak takhle cítím a potřebuju se vypsat

arrow
profile_image
Callwen
od 10. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na dadabus: Reaguji na dadabus: Tohle mi moje hlava říká taky, zas má emoční stránka- nikdy si nepřipustil, že by mě ztratil a teď to poznal a sám mi řekl, že takovej pocit by už nikdy nechtěl zažít. Řekl mi, že už ten vztah bral jako "samozřejmost", ale že teď vidí, že je to to nejdůležitější, co měl.
Co se týče té "opravdové fyzické nevěry", tak tam to zas tolikrát ani nespadlo, většinou to byly líbačky na diskotékách, kam zamířil s klukama na šrot z hospody. Není ani zvyklý nějak často pít, ale když už zašel, tak to hodněkrát opravdu neukorigoval no. Na abstinenci, kterou přislíbil, bych trvala, pokud bych mu nějakou šanci ještě dala.

arrow
profile_image
MalinkaBoo
od 30. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Takže co teda byla ta nevěra? V opilosti někde seděl na židli a nějaká stejně opila holka mu seděla na klině a olizovala ho, nebo s téma holkama spal, jednou, víckrát? A jak ses to vůbec dozvěděla?

arrow
profile_image
Johannka
od 16. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Děvče, máš doma zkrátka prcálistu. Ta vomáčka okolo není nic proti ničemu. Tohle buď skousneš (tak nějak...) nebo půjdeš od toho, no....

Za mě - od samého začátku? Když měl být nejvíc zamilovaný? Ehm.

arrow
profile_image
Elizabeth Bennet
od 28. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vůbec bych nad tím nepřemýšlela. I když mu odpustíš, tak ho nebudeš moct do konce života držet doma a zakazovat mu pivo s kamarády. Dříve či později stejně vyrazí a tebe to bude akorát hryzat a věčně nad tím budeš přemýšlet a trápit se tím. Ten vztah už nebude jako dřív, šla bych dál a našla si někoho, kdo se nechová po pár pivech jak puberťák.

arrow
profile_image
Elizabeth Bennet
od 28. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Btw. chlast pouze bourá bariéry, je blbost, že za střízliva choutky nemá a v opilosti je z něj jinej člověk. Chlast mu pouze dodá sebedůvěru k tomu, co si za střízliva nedovolí.

 

Váš příspěvek

Opakovaná nevěra v opilosti

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené