Já bych jenom chtěla říci o svých poznatcích ohledně laseru. Měla jsem na levé ruce 3 opravdu velké pigmentové (stařecké???) skvrny. Šly mi strašně na nervy a tak jsem to konzultovala s kde kým - kožní, kosmetička... Všichni se ale shodli, že se dají odstranit jedině laserem díky jejich hloubce. To jsem se poprvé dozvěděla, že může být i různá hloubka. Sebrala jsem odvahu a šla na to, výsledek je super, nevím o tom, že by laser způsoboval nové pigmentové skvrny, ale je fakt, že nezabrání vzniku nových na jiných místech, než ze kterých byly odstraněny. Taky je nutno si to nechat dělat v zimě a po určitou dobu potom nechodit do solária a na sluníčko. Vyďobal mi na obou rukách co se dalo a ruce prvních 14 dní vypadají fakt strašně, pak to chce taky mazat. Já jsem si ještě koupila od Liz Porcelanu, asi jako jediná tady si tím mažu hřbety rukou, dekolt a ramena . Nejlepší to je na těch rukou, kůže je taková jakoby barevně sjednocená. Nevím, jak bych to jinak popsala.

arrow
profile_image
ovocela
od 16. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

pumpkin

Opravdu nevím, měla jsem jen jednu skvrnu, na zádech a protože jsem to měla v práci zadarmo, tak jsem si ji nechala odstranit laserem, HQ jsem neviděla v praxi, takže propaguji jen to, co používali estetičtí chirurgové od nás... Zase je fakt, že těžko budou propagovat něco, co nemůžou prodat

arrow
profile_image
pumpkin
od 18. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

59

ovocela

ovocela
měla jsem jen jednu skvrnu, na zádech
Na zádech? A byla to klasická pigmentovka o kterých se tady bavíme? Mě se tělo opaluje naprosto v pohodě, fleky se mi dělají jen a pouze na obličeji.

arrow
profile_image
ovocela
od 16. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

pumpkin

Jj, klasická pigmentovka, akorát asi 5x5 cm, nevadila by mi, ale když to bylo zadarmo... A navíc jsem si chtěla vyzkoušet něco, co budu později doporučovat...

Podstoupila jsem odstranění pigmentové skvrny rubínovým laserem a celkem spokojenost. Cena byla do 1000Kč, možná i méně, už si nevzpomínám a je to rozhodně lepší než předtím. I když jsem pak za čtvrt roku po ošetření odjela za teplem a dost se slunila, vrátilo se to jen minimálně.

arrow
Neprodává v Bazaru

Dlouho tu nikdo nepsal na téma laser. Jsem objednaná na příští pondělí do Asklepionu, jsem zvědavá, jak dopadnu. Nemohl byste mi někdo, kdo to podstoupil, napsat dlouhodobé zkušenosti? Jestli se skvrny vrátily a tak... Díky.

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak já byla od července 3x na rubínovém laseru, dělali mi celý obličej, neboť jsem po dovolené v Turecku byla úplně kropenatá.Nyní je to už o dost lepší, ale ještě půjdu alespoň 2x. Jsem nadšená, začínám zase vypadat normálně, předtím to nešlo zakrýt žádným makeupem! Opalovat se již nebudu po této zkušenosti, to je jisté. Skvrny, které zmizely, se nevrátily.

arrow
Neprodává v Bazaru

No já bych snad měla jít na ten Alex laser, jsem na to zvědavá. Díky za pozitivní zprávu. Já už se také neopaluji, od jara do podzimu jedině 50 faktor

arrow
Neprodává v Bazaru

Jedinou nevýhodou je ovšem finanční stránka, každé 20 min.ošetření stojí 1800,-, stejně to ale člověk dá, protože to funguje...krémy stojí také dost a nezafungoval mi žádný ...asi záleží na příčině, já s tím bojuji po 3.těhotenství, takže hormonální problém...

arrow
Neprodává v Bazaru

Jo, přesně, já od prvního těhu, doufám, že už mám po plození , tak se do toho dávám s plnou vervou. Peníze neřeším, pokud to pomůže.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ještě - mladých skvrn se mi daří celkem zbavit krémem Unitone od Isisfarmy, ve spolupráci s kalciovou mastí, ale největší a nejstarší skvrna holt odolává a na tu právě chci ten laser. Pokud mi vezme i něco dalšího, budu jen ráda, nicméně prioritně mi jde o skvrnu na lícních kostech a jednu malou na tváři.

Dnes som bola prvý raz u lekára kvôli odstráneniu pigmentových škvŕn na tvári laserom. Neviem, aký typ to je, čiže nemôžem popísať, mala som referencie od jednej magistry v lekárni na tohto lekára. Nakoľko ma pred štyrmi rokmi operoval a bola som (a som) veľmi spokojná, rozhodla som sa k nemu ísť napriek tomu, že táto moja oprerácia bola na 90 % zdravotného charakteru, nie estetického, dala som na to odporúčanie. Vraj jednej žene odstránil podstatne tmavšie škvrny, ako mám ja. Pálilo to a smrdelo tak, ako keď sa opaľuje prasa pri zabíjačke . Možno mám len citlivejší nos (veď je aj trochu nadštandardných rozmerov ), ale cítim zápach po tom laseri aj teraz a to sú cca štyri hoďky po...Vraj mám prísť o mesiac, hneď ma objednali, zaplatila som 50 € a vyzerám strašne. Neviem, ako zajtra v práci, asi zdrhnú všetci klienti (čo nie je až tak od veci ). Môžem si vraj dať make up, ale rada by som vidieť taký, čo by tú tmavohnedočervenú hrôzu zakryl . Koľko krát ste boli vy a pomohlo? Akú dobu trvá, kým sa ich ako tak zbavím?

Nso ci
jeje
a jak to vypadá ta skvrna teď?

Hrozne ! A nie škvrna, ale škvrniská, veľké. Tuším ani tak veľké predtým neboli. Lekár mi povedal, že budú tmavšie, ale akosi pozabudol povedať o koľko. Ráno som sa zobudila a mali farbu takmer mliečnej čokolády! A ja som musela do práce, make up na tom vyzeral, ako keby som dostala nakladačku. To abych chodila namiesto make upu takto . Som grogy, lebo neviem, kedy to bude nejak únosné. Ráno to bolo stále kúsok citlivé, akoby sa vytvárali tenučké chrasty. No, páni, to som si dala!

arrow
Neprodává v Bazaru

Klid, určitě už teď vidíš, že je to lepší. Je to normální, záleží na tom, jaký typ laseru na Tebe použil. Musíš to mazat buď kalciovou mastí nebo nějakým panthenolem. Já byla před měsícem na pulsním světle, při tom se strupy nedělají, ale také mi to velmi ztmavlo, ale každý den bylo vidět, jak tmavé skvrny ustupují a teď už jednu vůbec !! nemám a tu největší mám tak třicetiprocentní. Paní doktorka mi říkala, že pravděpodobně budu muset víckrát, ale myslím, že už tak jen jednou. A dala jsem za to směšných 600,- kč (V Asklepionu). Podotýkám, že po týdnu jsem na to začala dávat antipigmentovou kosmetiku od UNT a to byl teda fofr, jak to začalo mizet, řekla bych, že se tím účinek laseru ještě znásobil.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené