arrow
profile_image
Sussia
od 31. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, vybírám příteli peněženku k Vánocům a už jsem skoro rozhodnutá pro tuhle bronzovou, nosí dapper styl, takže by se mu hodila, ale i tak nevím, jestli není moc výstřední - i když to se mi na ní vlastně líbí, ještě zvažuji tuhle, je taky krásná a moc se mi líbí, ale ta bronzová je prostě taková, že jsem nikdy takovou neviděla. Musím se prostě s vámi poradit, co myslíte, kterou?

arrow
profile_image
Sussia
od 31. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Asi nakonec vyberu tu bronzovou

arrow
Neprodává v Bazaru

7

Ahojky, mi se líbí obě dvě, ale ta druhá mi přijde jako dámská. Já jsem měla letos takový boty a byly úplně stejnej styl jako ta bronzová peněženka. Jinak ti ale musím říct, že moje boty slízly teda šílené množství kritiky. Ne, že bych si z toho něco dělala, ale jen abys věděla.

arrow
Neprodává v Bazaru

18

Ahoj,tak je pravda že ta metalická je hodně modni (ostatně jako každý rok,ale mně přijde teda dámská jako blázen,můj chlap by se jí styděl nosit (má od Bushmana).Líbí se mi ta koňaková(přiznaná kůže),nebo i ty ostatní,ale ta metalická za mě nee.Tu si umím představit pro chlapa jedině tehdy,pokud by měl zájem o ostatní hochy ,někde v gay baru by s ní nadělal parádu a byl by s ní děsně "hot".
Reaguji na VeronikaEma: Z toho si nic nedělej,tady u nás se modni trendy nenosí,nebo aspoň jen velmi malé procento( a to včetně gay komunity)-tomu rozumí a ocení,že jsi trendy.Mě se takové boty líbí

arrow
Neprodává v Bazaru

7

Reaguji na askim: Tak to jsem ráda!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené