arrow
profile_image
jednaslecna
od 1. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Chci plastiku nosu v sedmnácti. Nevíte, kdo mi jí tady v Čechách udělá?
V Americe je běžná praxe operovat slečny v šestnácti, ale tady je to očividně velký problém. Co jsem se vyptávala, tak jsem zjistila, že mi každý chirurg řekne, že je to možné, ale nikomu se do toho moc nechce. Můj skelet je v sedmnácti už plně vyvinutý, ovšem podle mínění doktorů, můj mozek ještě ne, což nepopírám, ale přijdu si dost vyspělá na toto rozhodnutí. Jsem si tím jistá už roky a můj názor asi jen tak nic nezmění, dokonce rodiče mě podporují.
Takže dámy, nevíte, u koho bych uspěla?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

sice nevím konkrétního operatéra, ale měla jsme za to, že s podpisem zákonného zástupce, lze jít na operaci před 18

arrow
profile_image
jednaslecna
od 1. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na NuFF1k: No právě. Ono to sice lze, ale nikdo to nechce dělat. všichni mi řeknou "počkejte si ještě rok, až za sebe budete zodpovídat sama." ale já se ptám proč?

Proč? Protože jde o obrovský zásah do těla když jdeš pod plnou narkózu. Něco se nepovede a rodiče si budou po zbytek života vyčítat že Ti dali souhlas.... V 18 zodpovídáš už sama za sebe a nikdo než Ty sama Ti do toho nemůže zasahovat a rozhodovat. Holka chápu Tvé trápení ale nenuť rodiče podstupovat takové riziko... Ano 1000 operací dopadnou na jedničku,ale..... Já jsem zrovna jedna z těch které to nevyšlo i když šlo o prsa.... Nastanou komplikace a najednou se život hroutí .... Vydrž aspoň ten rok :( a hlavně si dobře hodně dobře vyber doktora co Tě bude operovat.... Držím palce a opravdu vydrž rok už není tak dlouhá doba. Hodně štěstí.

Jde spíš o to, že tělo ještě není úplně vyvinuté. Ty sice tvrdíš, že jo, ale lékaři/studie apod prostě tvrdí něco jiného. Btw mně se teda nos od 17ti ještě hodně změnil ... A být tebou - rozhodně bych doktora na rhinoplatiku nevybírala podle toho, kdo ti ji v 17ti udělá a kdo ne. Rhino je nejtěžší plastická operace, mělo by ti jít o to, který lékař ti ji udělá nejlépe, ne o to, který ti ji udělá nejdříve. Navíc, na operaci stejně budeš cca 3 - 4 měsíce čekat, to je běžná čekací lhůta na volný termín operace + přes léto dost lékařů neoperuje ...

a on je takový problém ještě rok počkat?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené