Reaguji na Gigi10: Dívala jsem se teď na tvůj profil. Zmenšily se ti během roku? Na těch dvou fotkách, které fotíš zhora (6týdnů po vs. po roce v leže), tak mi přijde, že se zmenšily a získaly i ještě hezčí tvar.

Na začátku se mi taky zdály obrovské a tet plánuji zvětšení minimálně o jedno číslo.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na pavlamarik: Máš je krásné.Takové koblížky když si vzpomenu jak vypadaly ty moje,a byla jsem hotová jak jsou veliké,pač na to člověk z toho nic nebyl zvyklý,tak bych ty nateklé koblížky brala zpět
Rozhodně nebreč,je brzo a prsa se budou hodně měnit,usadí se a změní tvar.Budou působit menší.Jde vidět,že máš ještě šutry oteklé.Nakonec budeš ráda,že jsi nešla do menších.Budeš si moct dovolit top bez podprsenky.Odpočívej a moc se neprohlížej a nech je at se dotvarují.

Reaguji na Tamara79: Moc děkuji za příspěvek, to mi opravdu pomohlo. A asi ta nejlepší rada opravdu je se prostě neprohlížet a nechat to být. Vím, že je to teprve šestý den, ale úplně mě přepadla taková depka, že jsem to ani nečekala.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na pavlamarik: Tak se raduj,zasloužíš si to máš je luxusní.S anatomama ještě žádná neudělala chybu.Horní pol máš ještě dost nateklý,až dostanou ten správný tvar kapky,tak budou luxusní.

arrow
profile_image
Aleneczka
od 8. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Měla jsem to uplně stejně a po roce a půl jdu do větších. Takže nevěš hlavu, budeš je mít super! Tamča píše určitě pravdu, odpočívej, ony se budou tvarovat ještě i několik měsíců.

Reaguji na Aleneczka: Moc děkuji! Nemohla bys semnou třeba nasdílet nebo mi poslat tvou fotku jak teď ty tvoje vypadají? Koukala jsem v tvém profilu, že měříš skoro stejně jako já a dokonce jsi šla do větších. Tak to by mě moc zajímalo jak to na tvé postavě vypadá.

arrow
profile_image
VeronikaEma
od 2. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

36

Holka, máš nádherný prsa!! Je to jen šok ta změna, ale zvykneš si.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na pavlamarik: Mě se nezmenšily, ale usadila se a změnily tvar, takže podprsenka, kterou jsem si koupila asi měsíc po opce, mi je malá. Kupuji 70C , můžu chodit i naostro a jsem naprosto spokojená .Však ty budeš taky, Tamarka to vystihla naprosto přesně

Reaguji na pavlamarik: Ahoj, máš je úplně akorát ke své postavě, spousta holek by Ti je mohla závidět . Můžu se zeptat u koho jsi byla? Klidně napiš do zprávy díky Nádherný

arrow
profile_image
kardoyla
od 8. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky prsa máš naprosto krásná ...ja si na ně zvykala rok brečela sem že pujdu na vyndání a teď už to neřeším a sem ráda,že mám prsa

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na pavlamarik:
Máš moc krásná prsa už teď, k tvé postavě krásně sedí, já bych ani nechtěla, aby se mi zmenšila takové bych taky brala .... jaké máš prosím kulaté nebo anatomické, a jaký obsah?

arrow
profile_image
LucieVip
od 19. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

67

Máš ještě evidentně otoky, prsa se zmenší. Máš je ale nádherný, brala bych je hned

arrow
profile_image
z.pepa
od 2. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jsem sice gay, takže se v tom moc nevyznám
Ale vypadáš skvěle, fakt, hlavně mi to přijde přirozené, že to nejsou takové ty poklice na hrnce.
Být tebou, chodím s co největším dekoltem, protože se máš s čím chlubit, tedy, až bude vše zhojeno.

Reaguji na Novobka: Moc děkuji. Mám anatomické, 295ml, značka Natrelle. Předtím jsem měla velikost 75A

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené