arrow
profile_image
truskawka
od 4. 5. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zdravím. Snad uspěji touto formou.
Mám velkou starost o mojí kamarádku, která poznala "úžasného chlapa" jménem Jindřich Knobloch, cca 35 let, původem z Tábora. Přistěhoval se k ní po týdnu, bez dokladů, takřka z ulice, ale s úžasnými schopnostmi a rysy (tajný agent, válečný veterán z Afghanistánu, prodejce starožitností, velitel ochranky, s přáteli ve vládě na nejvyšších postech, atd...). Po velice zvláštních ztrátách šperků, drahocenností a peněz z účtů jsme s kamarádkami usoudily, že jde zřejmě o podvodníka. Rády bychom se mýlily. Kamarádka je již pár měsíců slepě zamilovaná a na naše názory, připomínky a podněty nereaguje. Proto prosím, jestli někdo má zkušenosti s pánem, ozvěte se mi. Můžete klidně psát do zpráv. Budu Vám velice vděčná.

No patrně jo, stačilo trošku pogooglit :
https://pelhrimovsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/divk a-z-detskeho-domova-odhalila-na-pelhrimovske-pouti -podvod-se-sbirkou-pe15.html
Ale docela nechápu, jak ti může kamarádčin přítel sebrat peníze z účtu ....

arrow
profile_image
truskawka
od 4. 5. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na dadabus: My už si ho vygooglily, několik exekucí i na něj je... Ne z mého účtu, ale z účtu té kamarádky... Má k němu přístup, už po asi dvou měsících známosti... a najednou nechápe, proč se jí ztrácejí peníze a nejsou to malé částky... Já jen jestli ho nezná někdo osobně...

arrow
profile_image
Baca
od 27. 8. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já ho znám osobně.
Za prvé bych se chtěl vyjádřit k pánovi co sem hodil odkaz novin. Proč sem nedáte článek, který vyšel za 14 dní o tom, že ta podvodnice ukradla identitu spolku a nechala si udělat razítko. Byla za to soudem potrestána. Výše zmíněný pan Knobloch byl zbaven jakékoli odpovědnosti.
A nyní k osobě samé...
Jak zde uvádí spisovatelka ( tajný agent - těžko a jsem si jist, že jste to z jeho úst ani neslyšela. Válečný veterán z Afgánistánu? Já ho tam zažil na dvou misích a ocenění si plně zasloužil. Také bych zde chtěl zdůraznit, že jsem s ním byl i v Kosovu.
Není to velitel ochranky, ale to vy určitě víte, pokud nevíte jak pozici popsat, tak to raději nepište.
A teď ke ztrátám šperků, peněz a nevím čeho ještě:
Jelikož já ho znám opravdu osobně, tak jsem nelenil a tento článek jsem jemu i Heleně ukázal. Nejprve prišlo drobné rozčarování a pak výsměch. A to od obou!!
Následovalo, ale to co jsem čekal a to podání trestného oznámení na ctiubírání a pár přečinů a trestných činů, kterými jste se tímto dopustila
. I když vlastně dopustily.
Jak jistě víte k narozeninám dostala od Jindry novou audinu a teď si koupily barák u Prahy Ten asi také někde ukradl a odnesl ho na místo?!
Tento Váš článek klidně vystavím na kasárnách, kde roky působil a jsem si jist, že misky vah se zde silně přelijí.
A jelikož se toho nebojím a nesnažím se jen špinit a hanit jako vy, tak nemám problém se podepsat.
S pozdravem Štábní praporčík Michal Bačikovski

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené