arrow
profile_image
Vintage
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Za mě úžasná změna po přechodu na šampony Alverde. Nebarvím, žehlím docela málo, ale mám přirozeně velmi hrubé, částečně vlnité a suché vlasy. Zkoušela jsem i dražší věci, efekt nic moc. S Alverde jsou vlasy leské, zdravější od pohledu a konečně! se mi netřepí konečky jak zblázněné. Nemusí to sednout každému, ale vzhledem k nízké ceně to podle mě za zkoušku stojí.
Při žehlení dávám olej do konečků, rozhodovala jsem se mezi krystaly a zlatým olejem Kérastase. Vyhrály o chloupek krystaly a olej prodávám dál. Ale to je jen doplněk, hlavní jsou ty šampony - doporučuji všemi deseti

Zkus vlasy teď v létě nežehlit, bude horko tak vlasy dej do drdolu, copu , ale nežehli je, protože jinak je nikdy neuzdravíš a budeš v tomhle kolotoči navěky Pak reparační kosmetiku, mně se osvědčil právě Loreal Absolut Repair a různé olejíčky, nejlépe uděláš asi s arganovým

Mně pomohlo ostříhat vlasy na co nejkratší délku (nejkratší mikádo). Dlouho jsem se tomu bránila, ale nic jinýho mi nepomohlo. Pak jsem regenerovala maskama a přestala barvit a žehlit. Pomalu mi rostou vlasy. Nechávám růst dál. Po zkušenosti, jak mi barvení a žehlení zničilo vlasy, nebarvím a nežehlím a jen používám šampón a kondicionér a jen fénuju. Rozdíl je znatelný.

arrow
Neprodává v Bazaru

Měla jsem vlasy také jako slámu, přestala jsem s žehlení, vlasy mi kadeřnice zkrátila asi o 20 cm, měla jsem je na lopatky, pak na ramena, vlasy se za dva měsíce krásně uzdravily, teď za dva roky je mám už zase na lopatky, ale už nežehlím, vlasy barvím a jsou stále pěkné. Používám olejíčky do délek i do konců a jím vitamíny na vlasy, kůži, nehty. Chce to opravdu přestat s žehlením, i když žehlička vlas uhladí a vlasy vypadají o 50% lépe.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji martinkaam: Ja mam vlasy bohužel jen nad prsa. Nechala jsem se před 2 roky ostříhat na podkovu, na dost krátko, proto mám ze stříhání strach. Protože mě to čekání už nebaví.. utratila jsem už hrozný peníze za clip in vlásky a nemůžu se dočkat svých..

Na toto musím reagovat. Ty vlasy ti za 2 roky narostly tak málo právě tím žehlením. Pokud jsou totiž vlasy hodně poničené, tak ti ty konce při žehlení ale třeba i jen při otírání o ramena apod. odpadávají samovolně, proto je nemáš delší!
Opravdu jak radí holky, jestli se chceš někdy dočkat dlouhých vlasů, tak musíš ustřihnout to, co je roztřepené a kde jsou takový ty bílý uzlíky. Suché vlasy můžeš zregenerovat olejíčky a dobrou kosmetikou, ale roztřepený vlas opravdu ne, bude se ti třepit výš a výš do délky... Je lepší to zachránit včas než se pak stříhat ještě víc na krátko .
Jinak doporučuji kosmetiku L'oreal Absolut Repair - masku a klidně i šampon (ale ten občas hodně zatěžuje a mastí vlasy).

arrow
profile_image
Jani.czkaa
od 23. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Doporučuju (mě to hodně pomohlo) nanést na poškozené vlasy extra panenský olivový olej (nešetřit), vlasy na 2 hodiny s olejem zabalit do ručníku (udělat turban ) a po té vlasy klasicky umýt - šampon, kondicionér na konečky + maska Praktikuji to takhle každý měsíc a vlasy si barvím už přes 10 let a žehlím denně a vůbec nejsou poškozené
Jinak kamarádky, co si barvili vlasy světlými barvami měly vlasy hodně poškozené, co jim pomohlo bylo přebarvit vlasy na tmavší bravu

arrow
profile_image
Jani.czkaa
od 23. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Hanulkaa: vlasy dej do drdolu

tím se vlasy ničí mnohem víc než žehlením - pokud teda používáš správnou žehličku

arrow
profile_image
Icy Rose
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na martinkaam: Budu upřímná. Jsem téměř vyučená kadeřnice a o těchto problémech jsme se učily. Na roztřepené konečky pomohou jedině nůžky. Takže, zkusím ti poradit, jak si vlasy dát co nejšetrněji dohromady. Nech si ostříhat konečky, co největší délku, jaké jsi ochotna se vzdát, stříhat vždy u kadeřnice, ostrými nůžkami. Nech si poradit konkrétní přípravky, já třeba mám jako ochranu před teplem Thermal protector setting od značky Indola a ještě chci vyzkoušet jeden přípravek značky Matrix, ale nevím jak se jmenuje. Vlasy foukám a žehlím málokdy, ale je lepší je i tak chránit. Používej tyto přípravky vždy. Vlasové oleje jsou také dobré, nemají vlas mastit (!) tak jako některé z drogerie, ale mají ho naopak posílit, vyživit, vytvoří na něm ochrannou vrstvu, nahradí přirozený kožní maz, bez kterého vlasy bývají suché a náchylné, což je tvůj případ. Pokud můžu, asi se ti to nebude líbit, radím přestat s žehlením nebo ho hodně omezit. Bývalá spolužačka měla po každodenním žehlení vlasy doslova jako chemlon, ani trochu lidský vlas nepřipomínaly, byly suché, lomivé, zničené a navíc si je velmi drasticky odbarvovala a melírovala, což je dorazilo a musela je ostříhat. Takže, kup si nejlépe profesionální přípravky (byly by pro tebe dobré i šampony, např s keratinem od L'oréal atd., ale nechci zase dělat reklamu a říkat, že drogerkové věci jsou všechny odpad, to ne), ale určitě masky (s výtažky z býčích žláz nebo s arganovým olejem, osvědčila se mi Wonder od Gestilu), ochranné oleje a mléka, omezit poškozování teplem a barvením / odbarvováním... A nepoužívej Syoss, ten vlasy spíš ničí. Hodně štěstí.

arrow
profile_image
opička18
od 11. 5. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,mám podobný problém,ale já si vlasy nežehlím..Teda žehlila,ale sama jsem viděla po pár měsících ¨,že to není nejlepší nápad..Jedinou věc,která OPRAVDU funguje je kokosový olej..Udělej si na večer zábal z kokosového oleje a budeš překvapená jak to pomohlo..Vůbec ze nemusíš bát,že by si měla mastnou hlavu..A ten keratin nedoporučuji..Moje kamarádka si to nechala udělat a nic to nezměnilo.Ale ten zábal z kokosového oleje párkrát opakuj

arrow
profile_image
martinkaam
od 4. 6. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na opička18:
Před chvílí jsem myla hlavu právě proto, že jsem měla přes noc kokosový olej .)) je to malý zázrak, změna vidět je, začínají se po všech těch maskách, kondicionérech a olejíčkách probírat, ale jak jsi psala - musím opakovat a zábal dělat často děkuju.

arrow
Neprodává v Bazaru

Když jednou vlas vyroste a poškodí se, nic ho - kromě silikonů nebo keratinu - nezacelí. A i ty jsou pouze dočasným řešením. S tím že silikon je úplně k ničemu. Keratin zabije dvě mouchy jednou ranou, nemusíš se minimálně měsíc žehlit (podle následné péče) a máš vlasy na oko i dotek zdravější.

Měla jsem před pár lety ten samý problém. Vlasy jsem si dorasovala každodenním žehlením. Je potřeba přestat, jinak si je neuzdravíš nikdy. Já jsem si před rokem na vlasy hodila brazilský keratin (proběhly zatím 2 aplikace) a vlasy jsou jako vyměněné. Lesklé, uhlazené, rovné. Nefenuju je, nežehlím. Rozdíl je strašně znát, fotky mám v galerce, vlasy rostou tak, jak snad ještě nikdy nerostly, ale to je tím, že se mi díky té změně a BK neulamují konce.

Reaguji na Jani.czkaa: No tak záleží jak kdo dělá drdol, je jasné, že pokud vlasy smuchlá a utáhne gumovou gumičkou tak to zdravé nebude. Ale myslím, že culík, cop vhodně upletený a svázaný je rozhodně lepší řešení než žehlení a díky nim jsem dosáhla vlasů po pas.

arrow
profile_image
Serafina
od 14. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

S třepícími se vlasy nebo takovými bílými tečkami už nic neuděláš. Je třeba je šmiknout. Buď si kup kadeřnické nůžky nebo se objednej ke kadeřnici. Pak je třeba začít s výživou. Já bych nepodceňovala ani tu vnitřní (biotin, methionin, donna hair,...). Začala bych se kvalitněji stravovat, zvýšila pitný režim a našla si takovou vlasovou kosmetiku, která mi bude vyhovovat. Většina si tady v různých diskuzích chválila gestil nebo tekuté krystalky. Mě nejvíce vyhovuje šampon Bione s keratinem, mythic oil od loreálu a navečer před ranním mytím hlavy zapracovat do konečků kokosák nebo jakýkoliv výživný olej. Výsledky jsou vidět.
Sama jsem nechtěla stříhat, ale po tom, co jsem viděla některé rádoby héérečky, jak si přede mě sednou v tramvaji a vlasy celé roztřepené, tak mi bylo až mdlo. Opravdu to pěkně nevypadá. A za každou cenu dlouhé vlasy? To raději budu na kluka, ale budu je mít lesklé a zdravé.

Cituji Serafina: Je třeba je šmiknout

Toto je asi najlepšia rada...Bohužiaľ aj mne to všetci radili,lenže mám vlasy veľmi do postupna ostrihané a bol by tam problém odstrihnúť len končeky Netuším čo mám robiť,kaderníčka by ma ostrihala na mikádo

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené