arrow
profile_image
Trnkoška
od 3. 7. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj všichni mám problém se zásnubním prstenem z bílého zlata. Mám ho asi 3 mesíce a mám na něm na šíni černé škrábance Prstýnek už sem jednou reklamovala, že byl poškrábaný a byly na něm fleky. V klenotnictví mi ho porhodiovali s tím, že jak se zmenšoval, že ho asi špatně potáhli rhodiem. Asi měsíc poté je opět poškrábaný a přitom ho na všechny práce sundávám a v práci ho taky nenosím. Tak vás prosím o radu, jestli s ním opět zajít na reklamaci. Byl hodně drahý a je od luxusního klenotníka. Moc díky za radu

arrow
profile_image
Marcelina.d
od 9. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Trnkoška:
Máme s manželem stejný problém, po 3 měsících nám zežloutnul, měl škrábance a byl celkově takový ošklivý, reklamovali jsme ho 2x a vždy ho potáhli rhodiem a byl zase na měsíc až dva hezký Bohužel jsme měli trvat na vrácení peněz, ale už pozdě). Moje známá co dělala na puncovním úřadě , mi řekla že nám prodali pěkný šmejdy a ještě měl můj i manželův úplně jiný punc a číslo a to prý v serii není možné, takže nás ošidili a za prsteny jsme dali přes 12 tis. a to už je 7 let takže celkem dost na to že už je to víc let zpátky.
Plánujeme si na 10 výročí koupit úplně nové a hlavně někde jinde. Já snubák ani nenosím jak moc se mi nelíbí, koupila jsem si ocelový a nosím ho místo něj, mažel ho nosí, ale taky se mu nelíbí. Takže být tebou ho reklamuji několikrát a po třetí reklamaci už máte nárok na vrácení peněz.
Jo a my je kupovali v Praze obchod Ráj snubních prstenů. Takže tam už nikkdy více nic nekoupíme.....

arrow
Neprodává v Bazaru

Myslím, že by to šlo opravit. Porhodiovat silnou vrstvou. Ale šla bych jinam. Vybodla se na reklamace a zašla s tím k dobrému zlatníkovi. Pokud to je zlato, tak se to dá řešit a opravit.

Cituji Petruszka: Myslím, že by to šlo opravit. Porhodiovat silnou vrstvou.

To už si člověk může rovnou koupit prsten z porhodhiované ocele. Achjo.
Mám takový už hodně let, na práci, ani tu těžkou, nebo s chemikáliemi ho nesundávám a je pořád jak nový. A stál 300 Kč.
Reaguji na Trnkoška:
Já bych tedy 100% reklamovala!

Cituji True: Já bych tedy 100% reklamovala!

já každopádně taky.. to by mě ani nenapadlo, že si dovolí šmelit i se zlatem
---
mám zásnubák z bílého zlata už 8 let a stále je jak nový

arrow
Neprodává v Bazaru

Porhodiovat prsten z bílého zlata je nekonečná story, rhodium se i u mého prstenu z bílého zlata po měsíci sešoupává, takže mi leží doma v šuplíku a raději nosím prsteny ze stříbra.....bílé zlato už nikdy v životě....

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené