arrow
profile_image
katka_
od 18. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,
vím, že je tu na toto téma více diskuzí, ale většina z nich je starších nebo se nevztahují k pozici, která mě zajímá.
Chtěla bych se zeptat těch, kteří pracují v h&m na částečný úvazek, zda-li jsou s prací spokojení a jak je to s plánováním směn. Jestli je to na vzájemné dohodě s vedoucím a nebo jestli vám přiřadí oni pracovní dny.
Nastupuju v květnu do h&m v Praze. Jelikož mě ten měsíc čekaj státnice, zajímalo by mě, zda mi vyhověj kdybych neměla jeden týden žádné směny.
Díky za odpovědi.

V hm se to střídá jak na běžícím páse..protože proč asi no.. Slyším z každé strany jen samé negativa, samou buzeraci a to co zažila na ,,pohovoru´´ kamarádka co se hlásila na vedlejší pozici to jako mazec... a to bych pokračovala dál.. Ale hodně štěstí, snad ho budeš mít

arrow
profile_image
Amour
od 28. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já zase četla spoustu pozitiv a chvály, zkus pohled na fóru vinted. cz, tam se to dost často řeší

arrow
profile_image
Desire
od 6. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

že bys nechodila celý týden do práce ? Tak to se myslim, že se jim spíš vyplatí přijmout někoho jiného, kdo chodit bude a že těch lidí je

arrow
profile_image
katka_
od 18. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Desire: Myslím, že týdenní volno před státnicema by mohli pochopit. V případě, že ne, tak bych rozhodně přišla a odpracovala to. Jen jsem se ptala, zda někdo neví jak to tam chodí. Nečekala jsem hned odpovědi typu " vyplatilo by se jim přijmout někoho jiného"

arrow
profile_image
izabells
od 1. 6. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Budu v H&M už přes rok a jsem maximálně spokojena. Máme skvělý kolektiv a do práce chodím s nadšením.
Jinak co se týká toho plánování. Nejprve si vybereš o jak velký úvazek máš zájem 10hod/týden, 20hod/týn, 30hod/týden. Je tedy možnost pracovat i na dohodu ale tam je to omezeno 300 hodinami ročně. Někdy se stává, že ti nejdřív dají dohodu a třeba po měsíci dostaneš úvazek.
Počítej s tím, že první směny se jen zaškoluješ a budeš z toho mít pěkný madlajz. Navíc kabiny budeš ze začátku opravdu ale opravdu nesnášet ale tak po dvou týdnech se to změní (bavíme se o částečném úvazku).
S plánováním směn jsem neměla nikdy žádný problém. Podle rozvrhu do školy prostě řekneš které dny v týdnu můžeš a od kolika a které ne. Jinak směny jsou v rozmezí 4-8 hodin. Pokud můžeš celý týden jen odpoledne, napíšou ti jen odpolední třeba od 15:00. Dvakrát do měsíce máš pracovní víkend.
Také máš i při částečném úvazku nárok na 4 týdny dovolené ročně a kdyby to nestačilo, je možné domluvit se na neplaceném volnu, nebo si něco napracovat jakoby napřed.
Pokud třeba předem víš, že ten a ten den nemůžeš do práce, stačí si napsat požadavek a oni to pak zohlední při plánování směn Hlavně se nebát ozvat.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené