Zdravím holky,
chtěla bych Vás, co máte po operaci zvětšení prsou , poprosit o názor. Já jsem byla na operaci 21.12., takže jsem teď jenom tři týdny a možná zbytečně panikařím, ale nejsem moc spokojená s výsledkem. Původně jsem měla prsa asymetrická, pravé prso více špičaté a spadlejší bradavka (rozdíl byl 3 cm oproti té levé). Vělikostně takový smutný maličký dvojky.
Doktor mi navrhnul Motivy ergonomix 450 ml full nebo 425 ml demi. Rozhodla jsem se pro demi, protože ty full mi na mě přišly už hodně nápadné a já chtěla hlavně přirozenější prsa. Měřím 169 cm, 60 kg cca a pod prsy mám 73cm. Dal mi stejný implantát do obou prsou a že se to vše srovná. Asymetrii po operaci stále přetrvává, ale není to určitě tak hrozné jako předtím. To pravé prso je pořád víc takové špičatější a bradavka je níž než levá. Na kontrole bylo vše v pořádku, byl spokojený a že tomu mám dat čas a prsa se krásně vytvarují. Koukám na sebe každý den a moc se mi tomu nechce věřit. I když se mrknu na jizvy, tak je každá někde jinde. Řekla bych, že tam minimálně centimetr rozdíl.
Já nejsem moc trpělivá , tak jsem se chtěla zeptat tady, jestli má někdo zkušenost a fakt se vše krásně vyklubalo a pokud ne, jak jste to případně dál řešily. Řekl mi, že kdybych byla stále nespokojená, že mi tu pravou bradavku a dvorce přešije v létě a vyhodí to více nahoru, ale že si myslí, že to nebude potřeba.
Nahraju fotky k sobě od profilu, ať můžete mrknou.

Děkuju moc za každý názor a zkušenost

Do galerky se mi nahrála jenom jedna fotka. Nevím proč. Zkusím nahrát sem do příspěvků.

Edit: vše nahráno v galerce

arrow
profile_image
Kasandra33
od 21. 10. 2021
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahojky.Tak ja som mala augumentaci s modelaci 29.11.2021 a do teraz ešte nemám obe prsia rovnake a tiež mám obavy. Mám 350ml v každom prsu,ale doktor hovoril,všetko ma svoj čas.Kludne i tri mesiace sa prsia tvarujú.Prajem vela štatia,až si spokojná

Cituji Kasandra33: Kasandra33

Moc děkuju za zprávu! Už jsem si říkala, že se nikdo neozve No, já už to mám trošku lepší ale pořád to není ono. Vidím, že se ty prsa mění jen asi nemám tolik trpělivosti a pořád se bojím, jestli se vážně vše upraví. Mě můj doktor říkal, že ty Motivy ergonomix klidně 6 měsíců se usazují.
Kde jsi byla ty?

arrow
profile_image
Kasandra33
od 21. 10. 2021
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahojky,rado sa staloJa som bola v Cleopatre Clinic a mám značku Arion.A ty si bola na akej clinice?

Reaguji na Kasandra33: Já jsem byla v Praze na Premier Clinic. Byli tam všichni skvělí, nemůžu si vůbec stěžovat. Jen ty prsa zatím vůbec nejsou co jsem chtěla Kontrolu mám 14.2., tak uvidíme co mi řekne dr.

arrow
profile_image
Natalie77
od 7. 1. 2022
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, operace 3.1.2022- výměna prasklého implantátu a výsledek je dost hrozný, je mi do breku pokaždé, když se svléknu?
První augmentace rok 2009 a naprosto perfektní, teď hrůza, nečekám zlepšení, jedno prso ok, měkké, druhé je výrazně menší, tuhé, bolavé? a Dr. se tváří, že je to ok????

Reaguji na Natalie77: Ahoj, to mě moc mrzí Kde jsi byla na operaci, jestli ti nevadí to sdílet? A nechceš nahrát nějaký foto do galerky?
Já nějaké malé změny vidim, ale jde to pomalu a fakt se dost bojim, že se to nikdy nesrovná a budu to muset řešit.

arrow
profile_image
Sahara01
od 10. 2. 2022
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Brambora_1987: A ještě se zeptám jak dopadla tedy kontrola toho 14.2?Co na to pan doktor říkal?jinak kdyby se řešilo to přešití v létě hradit by jsi si to musela sama nebo by Ti s Tím nějak pomohl?Držím palce!!

Reaguji na Sahara01: zatím žádná v pondělí jsem posílala mail s fotkami (žiji v Irsku) a stále čekám na odpověď.

Poslala jsem si soukromou zprávu

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené