Smazat

Přítel mě slovně napadá, ponižuje a uráží, můj život nemá smysl

Přítel mě slovně napadá. Ubližuje mi a vysmívá se mi. Jsem z toho dost zoufalá. Dost často v noci přemýšlím o tom, že bych chtěla žít jiný život. Mít hodného partnera, ale nedokážu od něj odejít.

Jsme spolu už 3,5 roku. Ze začátku to byl úžasný romantik byl ke mě hodný a milý. Brečel, když jsme měli být od sebe odloučení. Za prací dojížděl 50km. Byl to moc krásný vztah. Mě je nyní 20 a je mu 24. Studuji ještě na škole, takže mi zbývá ještě půl roku do konce studia. Bydlíme spolu. Když to bylo ještě v pohodě pořídili jsme si spolu pejska. A ten mi teď brání v tom od něj odejít. Když od něj odejdu u matky mít psa nemohu.

Začalo to asi před rokem. Strašně moc pil. Každý den si koupil po práci 2litry vína a neměl problém to do sebe nalít. Začal se mi hnusit, byl zlý a agresivní. Tak jsme si od sebe dali pauzu, ale pak se k sobě zase vrátili. A to začal teror. Hrozně moc pije a kouří marihuanu. Navíc má metalovou kapelu.

Tenhle týden je asi první týden po měsíci kdy byl střízlivý. Jelikož šel do práce i z pátka/sobotu. Celý týden nemohl pít protože měl noční. Jeho agrese ke mě stoupala. Každý ráno se probudil naštvaný a vybíjel si na mě vztek. Nadával mi do píč, vymatlaných krav. Včera mi bylo zle, dostala jsem menstruaci (a to mě vždy nesnesitelně bolí hlava, že si musím jít lehnout). Vždy po noční stává kolem 4. odpoledne. Bylo 12 a mě zrovna chytla bolest hlavy řekla jsem si, že si odpočinu a pak začnu prát prádlo a uklízet. Probral se ve 12 a ihned na mě začal řvát jaktože ještě není uklizeno. To, že mě je dneska opravdu špatně ho nezajímalo... chodil po bytě a hledal moje prohřešky a co jsem neudělala. Začal na mě řvát jaká jsem *****, vymatlaná **** a jak jsem neschopná. Že by se na mě ****** nejradši, že mě nemiluje. Rozčiloval se, že jeho dealer trávy zrovna nemá čas. Utekla jsem k mamce. Poté, když jsem se vrátila. Byl zhulený - spokojený a omlouval se jak jsem hrozně roztomilá a že chápe, že mě bolí hlava a že si mám lehnout a vzít prášek a že to takhle nemyslel. Přijde mi, že je na tom alkoholu a marihuaně tak závislí, že když jí nemá dlouho v krvy strašně si to na mě vybíjí.

Dnes opět vstal po noční a začal mě urážet jaká jsem *****, **** vymatlaná a, že jsem tlustá. Fakt moc to bolí. Když se mnou začal chodit měla jsem stejnou postavu. Až pak jsem se začala zajímat o fitness a zdravou stravu. Bohužel se mi stal uráz a já musela se sportem skončit. Dodnes mit o vyčítá a uráží mě, že jsem mívala postavu jako modelka a teď jsem tlustý prase Přitom mám postavu stejnou normální jako na začátku našeho vztahu.

Fakt mě ty urážky bolí. Bohužel nemám kam jít. Mám rozvedené rodiče a je to komplikované. Musím ještě dodělat školu. Nemůžu od něj utéct. Kamarádka mi říká, že je mi 20 a ty nejlepší kluci za chvíli budou rozebráni. Měla bych prý hodně popřemýšlet. Jenže já se bojím. Můj život nemá smysl. To jsem si včera uvědomila. Na vysokou školu nemám finance. A maturita mi je dnes k ničemu. Bojím se, že skončím někde na mizerně placené práci a nebudu si moct dovolit odejít do nájmu a osamostatnit se.. Popravdě s 10 000 u nás průměrného platu se toho moc zařídit nedá. 7 000 dám na nájem a na živobytí mi nic nezbude. Proto se bojím od něj odejít.

Zároveň si říkám, že mám zkažený život a nic dobrého mě už v něm nečeká. S takovýhle člověkem ani dítě nechci mít. Jediné mé štěstí je můj pes.

Kdybych mohla vrátím se tak o 5 let zpátky, udělám všechno jinak.. vybrala bych si i jinou školu... ALe teď už je pozdě

Za půl roku po maturitě mě čeká tvrdá a krutá realita .. Hrozně se toho bojím. Práce mi nevadí. Každé prázdniny jsem pracovala 12ky,16ky .. SKončím v mizerné práci s přítelem co mě uráží a ubližuje mi
 

Reaguji na Fifin:

Utíkej dokud můžeš. On se nezlepší, bude to jen horší. Bydlet můžeš i na studentském bytě, kolejích. Vysokou studuj kombinovaně. Musíš ale bojovat. Ne to vzdát a smířit se s takovým ho*adem, které tě jednou (při)zabije. S někým takových chceš zůstat, mít s ním jednou děti? Dokážeš si představit, že deptá a mlátí malou holčičku, která ti bude říkat mami?

arrow
profile_image
Johannka
od 16. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak jsme si od sebe dali pauzu, ale pak se k sobě zase vrátili.

Dejte si další pauzu, akorát už se k němu pak nevracej. Ke klaunovi.

arrow
profile_image
Candy86
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Cherry_: A kamarádka ví o tvé situaci? Já bych ji ani jako kamarádku nenazývala.. kamarádka tě má podporovat

Já jsem to pochopila tak, že kamarádka se ji právě těmito (i když zcestnými) slovy snaží přimět, aby od něj odešla.

Cituji dadabus: Prosím tě, hlavně tam toho psa nenechávej !

Prosím tě, i kdybys tam toho psa měla nechat, tak zachraň hlavně sebe. Sice mám zvířata ráda, ale tady může jít klidně zakladatelce o zdraví či život. Nebylo by to poprvé, co tyran začal u slovních urážek a nakonec ženskou zřídil tak, že ji sotva poznali.
Je to bohužel typický případ, vybere si holku bez peněz a bez podpory rodiny, s nízkým sebevědomím, které jí ještě více zničí svým chováním. Praktikuje metoudu cukru a biče, chvíli nadává, chvíli je samý úsměv. Ženská je pak na něm čím dál víc závislá. Doporučovala bych odejít ihned, k rodičům, k někomu ze širší rodiny, k přátelům, nebo kontaktovat nějaké krizové centrum. Prostě kamkoli a hlavně co nedřív.

arrow
profile_image
inner peace
od 6. 8. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ježiši, holka holka, vždyť ti je dvacet. Nemáš děti, nemáš pořádný závazky, jsi mladá, vše máš před sebou. Tohle je naprosto strašné zlo, a já opravdu nechápu ani u padesátnic s dvěma dětma, že to snáší. Tím méně ale u mladý kočky.

Zkus mámu překecat s tím psem. Na některých kolejích se taky dá vzít pes, takže jestli studuješ, můžeš ho vzít tam. Má to víc řešení. ale primární jsi především ty. Pokud by hrozilo, že by psovi ubližoval tak jako tobě, raději mu zkus najít jiný domov, než aby se tam trápil.

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pokud nedokážeš odejít, pak si plně zasloužíš takový život, jaký právě teď žiješ
Dokážou to ženy, co jsou v nesrovnatelně horší pozici, než ty. S dětmi, s manželovými dluhy, bez prostředků, týrané apod. A ty, dvacetiletá zdravá holka bez závazků, tady kňouráš, že nemůžeš změnit svůj život?

SKončím v mizerné práci s přítelem co mě uráží a ubližuje mi
No, to už asi jo, Protože každý svého štěstí strůjcem

arrow
profile_image
Johanita
od 28. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Drapsni psa a odejdi - přechodně k mamce, k tátovi, k babičce, ke kamarádce, na ubytovnu, do spolubydlení, kamkoliv jinam. Vždyť je ti jenom 20, tolik toho můžeš ještě mít před sebou. Teď vidíš všechno moc černě, ale každá situace má východisko. Vzchop se a vymýšlej cestu jak z toho ven!

arrow
profile_image
MalinkaBoo
od 30. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Sbal se a jdi, ne za měsíc, ne za týden, ale hned. Než budeš v takovým stavu, že začneš ze žalu pobírat nějaký látky taky. Promluv si upřímně s mamkou, jak to s tebou vypadá, popros ji na ten půlrok o pomoc. Když ne mamka, tak jiný příbuzný? Až přestaneš poslouchat ty jeho urážky, hned se ti uleví a pak si začni budovat sebevědomí a vlastní život. Co najít pro pejska dočasný domov a po maturitě vypadnout do zahraničí? Je to tvůj život, ve tvých rukách. A s těmi přebranými kluky to vypusť z hlavy. Až budeš sebevědomá, budeš vědět, co chceš, potkáš někoho s kým ti bude dobře. Ale opravdu uteč hned, nenech se ubijet. Jsi mladá, máš všechno před sebou. Tak bojuj. Držím ti palečky.

Zažívám nyní podobnou situaci - i když já už došla do finále, včera jsem se s ním rozešla. Byl to děsný žárlivec, musela jsem přestat cvičit, chtěl se mnou být 24 hodin denně, kamarády jsem musela přehlížet jinak jsem měla doma zle že se vůbec nevídáme. Studuji vysokou školu prezenčně a k tomu chodím čtyři dny v týdnu do práce. Bylo to těžké pro nás pro oba. Ano začal se zlepšovat, když jsem mu řekla, že mě začíná ztrácet, ale nestačilo to, bylo pozdě. Tři měsíce spolu bydlíme, bohužel se kvůli mě přestěhoval do Brna, nikoho tu nemá, jen práci. Takže teď nemá kam jít a než si najde nové bydlení nebo odstěhuje zpět k rodičům, tak to pár týdnů potrvá. Včera mi vyhrožoval, že v naší společné posteli ho v týdnu najdu s jinou (asi si myslel, že mě tím dostane zpět). Takže jsem ráda, že jsem měla tu sílu ho opustit, táhl mě ke dnu, platila jsem jeho dluhy, živila nás celou dobu vztahu, protože je to průserář. Mrzí mě že vím že mě miluje, chtěl mě požádat o ruku, ale řekla jsem si dost. Nevážil si mě a dojel na to.

TAKŽE UDĚLEJ TO SAMÉ CO JÁ, SEBER POSLEDNÍ KOUSKY SVOJÍ DŮSTOJNOSTI A ODEJDI. TEN CHLAP TI ZA TO NESTOJÍ. ON TĚ MÁ NOSIT NA RUKOU A NOSIT TI RŮŽE, NENADÁVAT TI. TAKHLE CHCEŠ ŽÍT CELÝ SVŮJ ŽIVOT? ASI NE.

arrow
profile_image
cutie7
od 24. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

UTEC...preboha máš na viac ako na alkofeťáka.....

Inak tvoja kamarátka mi príde celkom vypatlaná keď má takýto názor....v 20 sa život poriadne ani nezačal.... ja som v 24roch ukončila 5 ročný vzťah so zasnúbením..........a vieš čo? mám 25 a pred polrokom som spoznala najlepšieho chlapa na svete

Reaguji na marsse7: Gratuluju k rozhodnutí. A vystěhoval se, nebo spolu stále bydlíte? To bych asi nedala.

Reaguji na diamond_:
Zatím jsem přes víkend u rodičů ale zítra večer se uvidíme, protože tam stále je, nemá kam jít, nemá peníze na nic, takže nevím co dál. Vyhodit ho z bytu nechci, na to nemám srdce, když v Brně nikoho nemá, ani jednoho kamaráda.

Jak to s vámi teda vypadá?

arrow
profile_image
NEWTIME
od 11. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Milá Lenko, to co popisuješ je forma psychického násilí ze strany tvého partnera k tvé osobě. Tohle je potřeba si uvědomit!
Jako další bych ti doporučila jednu podstatnou věc a to: nehledat chyby v sobě!!
Násilí jako takové se obvykle projevuje formou cukr a bič a jak popisuješ, přesně tvůj parner dokonale ovládá, nejdříve tě záměrně urazí, poníží a pak za tebou přijde a začně ti říkat milá slova. Co to pak s tebou dělá? ...přesně to, o co mu jde. Povětšinou to ale není proto, že by mu bylo předchozí jednání líto, ale je to jen manipulační technika.
Lenko, jsi mladá, studuješ, celý život před sebou...dokáži si představit, jak je to pro tebe těžké, ale věř mi, že malými krůčky si můžeš pomoci od tohoto vztahu, který ti jen ubližuje.
Jsem ráda, že jsi sem napsala se svým problémem, protože málo která se k tomu odváží, už to, že nad tím přemýšlím je VELICE DŮLEŽITÉ!!
Polož si pár otázek sama pro sebe: věříš si? Máš pořád stejné sebevědomí, jaké jsi měla, když jsi do vztahu šla? Míváš z přítele strach?
Tyto věci mají tendenci eskalovat, tedy stupňovat se, víš, ono se může i stát, že by ti někdy mohl přítel ublížit i jinak, než slovně.
Lenko, odkud jsi? Po celé ČR funguje síť intervenčních center, které se zabývají problematikou domácího násilí. Můžeš se tam zdarma telefonicky objednat na konzultaci, vše je zdarma a klidně i anonymně! Jako první krok je to velice vhodné...
prosím tě a na tvé rady kamarádky, že dobré chlapi už jsou rozebrané apod. bych moc ohledy nebrala, takové úvahy mi přijdou poměrně nevyzrálé a naivní, exiistuje spousta mužů, kteří se k tobě budou chovat rozhodně lépe než tvůj dosavadní přítel, ale to je otázka budoucnosti, teď je pro tebe důležité teď a tady!! A ty sama!!
Kdyby něco, klidně se mi ozvi do zprávy, budu ráda...ahoj a hodně štěstí!

 

Váš příspěvek

Přítel mě slovně napadá, ponižuje a uráží, můj život nemá smysl

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené