Smazat

Přítel nebo kolega

Jsem v 3 letém vztahu, ale hlavu mi pomotal kolega. Přítel nic netuší, kolega také neví, že jsem zadaná. Jak z toho ven? Sama nevím co teď, abych jim ublížila co nejméně.

Ahoj,

chtěla bych vám napsat o situaci, ve které se nacházím. Vím, že spousta z vám mě nejspíš odsoudí, ale každý názor je názor. Já bych se chtěla vypovídat a utříbit si trochu myšlenky, jelikož nevím, jak z této situace ven.

Je mi 25, s přítelem jsme spolu přes 3 roky. Krásný vztah, přítel je zlatíčko a udělal by pro mě cokoli. Plánujeme spolu společnou budoucnost. Teď v létě dostudovat, odjet pryč no vše takové idylické. Nikdy mě nenapadlo, že by to mohlo být jinak, ale pak se v práci objevil nový kolega. Dlouho jsem po něm pokukovala, ale brala jsem ho jen jako kolegu a kamaráda s kterým si pokecám. Pak jsme měli party a my jsme zůstali jako poslední a hodně se rozpovídali a najednou jsme se k sobě měli. Ten večer jsme se líbali, nic víc. Od té doby si hodně píšeme a párkrát už jsme zašli na kafe. Opět proběhla nějaká ta pusa.

Já teď nevím, jak z toho ven. Přítelovi lžu, že jsem v práci déle a přitom jdu s kolegou posedět. Jsem v tom zamotaná. Vím, že chci s přítelem být, ale teď mám tak pomotanou hlavu. Uvědomuji si, že s tím kolegou by to nejspíš nebylo ono, ale prostě stejně mě to láká. Nechci ublížit ani jednomu z nich, i když bohužel jinak to nepůjde.

Ocitla jste se některá v podobné situaci? Jak byste jednali vy?
Děkuji moc za rady, vím, že je to jak takový deníček puberťačky, ale prostě jsem si tu hlavu pomotat nechala a teď je těžký z toho vybruslit ven...
 
arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji ILChazz: A nebo si kolega hledá jen povyražení a š.uk, třeba je taky zadaný, zakladatelka opustí tříroční vztah, kolega ji nechá a zbydou ji jen oči pro pláč

Njn.... tomu se říká nepřenositelná zkušenost, tak proč soudit, že? Některý věci si prostě člověk musí zkusit na vlastní kůži , aby pochopil a prozřel.

arrow
profile_image
Candy86
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Sice píšeš, jak máš skvělého přítele a jak chceš být rozhodně s ním, jak s ním plánuješ budoucnost atd., ale myslím si, že kdyby bylo všechno tak ideální, asi by ses nezamilovávala jinde. Ono se občas stává, že můžeš mít člověka moc ráda, ale něco tam prostě chybí, nějaká jiskra nebo jak bych to řekla. A ta bude chybět pořád, těžko budeš v takovém vztahu úplně spokojená.

To jo jenže to jiskření zažívá každý na začátku. Pak jde jen o ty dva, co mají společné a co je k sobě táhne. Také si myslím, že s ním podvědomě nechce být a hledá někoho, na koho by mohla přeskočit.

Souhlasím s ostatními Někdo řeší to, že je ve vztahu, který skřípe a ještě se navíc objeví někdo třetí.. Jenže ty máš vztah, který je super a nezdá se mi, že by tvá spokojenost s ním byla jen o zvyku Takže si myslím, že máš vyřešeno. Zakázané ovoce v podání kolegy se prostě někdy objeví, určitě za celý život několikrát a nejen Tobě, ale někdy třeba i Tvému příteli Nezapomeň, že teď je to ono zmiňované zakázané ovoce a ty máš trochu růžové brýle.. Zamysli se, jak jsi spokojená ve svém současném vztahu a podle toho se rozhodni. Ale nehraj nic na dvě strany a nelítej mezi nimi.. Budeš se jen trápit a nakonec byste se mohli trápit všichni tři

arrow
profile_image
denisanapl
od 27. 2. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

- Nečetla jsem diskuzi - Přála bych ti, aby jsi byla jedna z těch šťastných, která se dokáže od poblouznění odpoutat a utnout kontakt. Na 99% to totiž pro tebe dopadne špatně Kromě zrušení schůzek s kolegou a tutláním příteli by ještě bylo dobré narovinu kolegovi vysvětlit, jak se věci mají - že máš přítele, že ho nechceš vodit za nos a dávat mu zbytečně naději...

arrow
profile_image
jadadee
od 5. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Loni jsem si prožila něco podobného.. Nová práce, noví kolegové a čím dál méně fungující sedmiletý vztah.. Po jednom kolegovi jsem pokukovala a jednou po grilovačce jsme spolu zůstali sami a povídali si až do rána, pak proběhla i pusa. V té chvíli, jsem už věděla, že to je to, co chci a tehdejšímu příteli to řekla druhý den a odstěhovala se od něj.. Byl to risk, ale někdy člověk prostě pozná, co je pro něj to pravé.. Mně to za to rozhodně stálo, ale jenom ty víš, zda to za to stojí i Tobě..

arrow
Neprodává v Bazaru

No ber to i z druhé strany,co když by toto dělal tvůj přítel za tvými zády
Víc k tomu neřeknu

Cituji jadadee: V té chvíli, jsem už věděla, že to je to, co chci a tehdejšímu příteli to řekla druhý den a odstěhovala se od něj..

To ses zachovala "jako chlap" ( staromódně řečeno ) Odstěhovala ses k novému, nebo sis našla vlastní bydlení ?

Cituji Candy86: myslím si, že kdyby bylo všechno tak ideální, asi by ses nezamilovávala jinde

Já myslím, že když je všechno až moc "ideální", tak je taky hodně velká šance na průšvih, popsaný v deníčku Po třech letech už prostě takové to jiskření není, což je normální a jelikož majitelka "krásného vztahu" nemusí řešit problémy ve vztahu, nevěry, bojovat o udržení chlapa a kdesi cosi, tak může od nudy zkusit hledat trochu vzrušení někde jinde

arrow
profile_image
jadadee
od 5. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji dadabus: To ses zachovala "jako chlap" ( staromódně řečeno ) Odstěhovala ses k novému, nebo sis našla vlastní bydlení ?

Nevím, zda je to dobře či špatně, každopádně mám ráda vše rychle vyřešené..
Pořád mám k dispozici pokoj u rodičů, takže tam jsem přestěhovala většinu věcí... a přes týden k dispozici firemní ubytování.
S novým partnerem máme společný byt teď od března..

Je to kravina, byla jsem ve stejný situaci, jenže já tomu kolegovi podlehla.....následky jsou špatný, hodně hodně špatný. Chápu že je těžký tomu odolat a v podstatě si myslim, že dokud to nezkusíš tak si nemůžeš nikdy říct, že toho necháš a že je to blbost. Takže to dopadne tak, že to zkusíš a pak po nějaký době přijdeš úplně o všechno....o kolegu, se kterym pak budeš muset bejt denně v práci a když budete pohádaný tak je prostě totálně na h.vno s nim muset bejt pořád bez možnosti utéct kamkoliv a hlavně přídeš o toho skvělýho kluka, kterej tě miluje a chce s tebou bejt i do budoucna a to je rozhodně víc než od tebe teď chce kolega. Jediný řešení je odejít z práce a nevídat se s kolegou....jinak tomu neutečeš a v jeho přítomnosti si pokaždý najdeš důvod proč to co děláš s nim má smysl....hodně štěstí a sil přeju

arrow
profile_image
sluniško
od 22. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Obracím se na vás skoro po půl roce. Bohužel se to tenkrát celé úplně zamotalo. S kolegou jsem ulítla a scházela se s ním a scházím celou tu dobu. Myslela jsem tenkrát, že to bude jen úlet a že on to tak taky bude brát, jenže jsem ho dost špatně odhadla. On to bere dost vážně a je ke mně naprosto úžasný. Ví, jak to mám s přítelem a chce mi pomoct to vyřešit a nejlépe si mě hned nastěhovat k sobě. Přítel na začátku léta odjel na dva měsíce pryč, takže já se celou dobu scházím s kolegou a je to krásné, ale není den, kdy bych nepřemýšlela nad tím, jak to rozseknout. Už kolikrát jsem byla rozhodnutá to s kolegou ukončit, ale on mě vždy dokázal přesvědčit, že to zvládneme. S přítelem jsem se přes léto viděla pár dní, když jsem ho byla navštívit a bylo to dost hrozné ani pořádně čas si na mě nenašel, abychom chvilku trávili jen spolu a já z toho byla celá zklamaná a jen jsme se pohádali. Za pár týdnů se již bude vracet a já vím, že to musím rozseknout, ale nevím jak

Mám je ráda oba, s přítelem je mi fajn máme to vše už takové zažité a přijde mi hrozná škoda to vše odpískat. Rodina ho miluje a neustále mi hučí do hlavy, jak je skvělej atd. Jenže já ani nevím, zda se na něj těším... S kolegou je mi fajn, po stránce sexu si to užívám mnohem víc a už vím, že i on to se mnou myslí vážně, ale zase jsem realista a vím, že všechny začátky jsou hezké. Asi je těžké mi radit, když sama nevím, který by byl pro mě lepší... S jedním to nechci skončit ze zvyku a s druhým je mi fajn... Máte nějaké rady, či osobní zkušenosti?

 

Váš příspěvek

Přítel nebo kolega

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené