Smazat

Probuzení do kalorické reality

Deníčků na toto téma je tu jistě mnoho, přesto bych byla ráda, kdyby byl někdo ochoten podělit se se mnou o rady, typy, triky ohledně hubnutí, cvičení, motivaci... však to znáte :-)

O co vlastně jde... Ve zkratce: jsem sportovec a nejsem spokojená se svým tělem, vzhledem, výkonem. Poslední dobou moc necvičím a samozřejmě, že jsem to na sobě hned všechno poznala, cítím se nafouklá a tlustá. Shodou okolností jsem byla na měření na bioimpedanční váze, kde my vyšly pro mě neskutečně hrozivé výsledky - 168 cm, 64,6kg, BMR 1426 kcal, a teď to hrozivé- tuk 28,8 %, tuk tvoří celých 18,6 kg! Před rokem jsem měla o 5% tuku v těle méně.. (vždycky jsem byla krev a mlíko, ale nebylo to nijak tragické)

To, co je pro mě ještě horší, že jsem si myslela, že vím jak se stravovat, jak cvičit, jak zdravě žít.. jen jsem si říkala - Sem tam něco zobneš, jsi líná psát si jídelníčky, občas líná cvičit, bla bla, ale nebude to tak hrozné... jenže je.. málo bílkovin, mnoho sacharidů a tuků, takže ikdyž relativně zdravě, přesto zcela špatně.

Můj dotaz zní, vlastně mé dotazy zní.. Jak si sestavujete jídelníčky? Případně byl by někdo tak hodný a poslal svůj jídelníček pro inspiraci? Jak dlouho/často/co cvičíte? A zásadně, jak u toho vydržíte? Já jsem totiž hrozný lenoch, nechce se mi nic počítat, měřit, zapisovat.. jsem zkrátka ten chronický začátečník, co si říká "zítra" "v pondělí" "v lednu"
 
 

Téma Probuzení do kalorické reality je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené