Smazat

Prosím o radu se vztahem

Potřebovala bych od vás poradit a co si o tom všem myslíte o našem vztahu o reakci přítele. o tom jak utekl a nechce mít žádné starosti děkují moc všem za rady

Ahoj všem kdo si přečtou můj příběh.
S mým přítelem jsme byli 3 roky požádal mě o ruku a měli jsme se brát. svatba byla naplánovaná na 17.8.2013 vše bylo zajištěné akorát kvůli nemoci v rodině jsme to museli zrušit a řekli jsme si že ještě rok počkáme že nám to nikam neuteče rušili jsme to v květnu. od května jsme se snažili o dítě chtěli jsme moc miminko.. a začátkem července jsme si vyřizovali stavebko menší půjčku na rekonstrukci mého domu.. bohužel z ničeho nic se sebral a odstěhoval se není u mě už 14 dní ale vidíme se pořád. Ptala jsem se ho na důvod a on že jsem po něm poslední dobou jen řvala že jen když přišel z práce atd.. poté jsme zjistila že se stýká s holkou z práce která je o 5 let starší než on a ona má 33 let.. říkal mi že se stýkají že jím je spolu fajn že si rozumí a že hlavně nic neřeší že semnou pořád něco musel řešit. když se ho zeptat jestli se vrátí říká že neví že teď ne.. on je nerozhodný a neví a když s zeptám jestli mě miluje taky řekne ano. a jinak nám vztah fungoval jak v sexu tak komunikace. já jsme teď blbá že ho prosím a že mu jen píšu dneska je první sen co jsem mu nenapsala a včera jsem ho poprosila ať mi nepíše a nenapsal.. chtěla jsem se vás zeptat co si o tom myslíte ? myslíte si že se vrátí? stou holkou se sice schází a chodí se bavit asi sní i spí.. ale co si myslíte a také jsme byla u kartářky a ta mi řekla že se vrátí a v minulosti se mi hodně toho splnilo co řekla? tak prosím o názor a o radu jak dál psát nepsat ignorovat? děkují moc jen mě zaskočilo že chtěl moc dítě a pak odešel
 
 

Váš příspěvek

Prosím o radu se vztahem

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené