arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky. Jsem pul roku po augmentaci 360ml kulaté pod sval. Už od začátku se mi prsa zdála moc vysoko, ale několik měsíců mě všichni, včetně mého lékaře uklidnovali, že se časem prsa usadí a budou přirozená. Ted po pul roce se stav spíš zhoršil, a to tak, že mi moje prsa přepadávají přes implantát. Vypadá to dost ošklivě. Jsem bezradná a nevím co dělat. Můj opratér to na reopku nevidí a nabídl mi pouze, že mi zmenší bradavky a malinko je tím posune nahoru, takže by to na efekt vypadalo líp. Ale myslím si, že ty boule nahoře mi tam stejně pořád zůstanou. prsa mám tvrdší zatím (na sonu jsem byla a kapsule by to být neměla) neudělám si s tímhle tvarem dekolt, prostě se mi nelíbí. Nemáte některá podobnou zkušenost prosím ? Úplně nejraději bych slyšela, že mi časem ten sval pustí ten imploš dolu. Ani nevím kdybych trvala na reopce, jestli by musela jít níž i podprsní rýha. Děkuji jestli někdo něco o tom víte

arrow
profile_image
Fides
od 11. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

A kdo tě operoval ?

arrow
Neprodává v Bazaru

Ten tvar je trochu zvláštní, jako bys měla pořád otoky. Ještě bych tak měsíc počkala a pak vyrazila na konzulaci k jinému lékaři.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Už jsem jednou šla na konzultaci jinam a ten mi doporučil masáže, tak masíruju a když to nepomůže, tak reopka. Blbý je, že jinde to budu platit. Platila jsem přes 90 tisíc

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Jinak otok to není, tam nahoře mi končí implantát. Když zatnu prsní svaly tak to mám jak kámen. Měla jsem vždy ty prsní svaly větší a ted obří.

arrow
profile_image
Elajka
od 10. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Toto co popisuješ je druhá varianta dvojitého prsa (vzniká, když je prso buď moc povolené nebo naopak moc pevné a je to způsobeno nesprávným uložením implantátu). Myslím si, že jediné co pomůže bude reoperace u jiného lékaře, který zvolí jiné uložení implantátu a možná i jiný objem či profil. Držím palce.

Já bych dál nosila pás na stažení implantátu dolů a vyčkávala, zda to pomůže. Případně reopka.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Tak jsem byla na další konzultaci u jiného doktora a ten mi nabídl, že by mi implantáty dal pod žlázu. Že si myslí, že to bude určitě ok. Akorát mě to trošku zaráží, když mě neviděl předtím. Ale asi bych do toho šla. Cena je 35 000. Které fakt nemám )) Takže v srpnu jdu na kontrolu ke svému operatérovi a řeknu mu, že už dva doktoři mi řekli že je to na reopku at mi to udělá, což už vidím, že zas odmítne, ale mohl by mi to třeba udělat jiný doktor z té kliniky v rámci reklamace. Co myslíte ?

arrow
profile_image
elilien
od 12. 3. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Luuluu: ahoj, určitě to zkus u svého než zase platit. Měla jsem podobný problém z počátku, ale po měsíci a půl mi prsa poklesly a vypadají ok. Je pravda, že já je mám jen pod žlázou.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Luuluu: Luuluu, jak jste dopadla?

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Tak jsem dva dny po reoperaci. Nakonec jsem svého doktora přemluvila. Zatím výsledek vypadá hned od začátku určitě lépe než předtím. Prý jsem měla kapsulaci (to jsem si myslela od začátku vzhledem k tvrdosti) takže rozrušil kapsulu a implantáty znovu vložil, tentokrát už do lepší polohy. Modlím se at neztvrdnou a jsou přirozená. Platila jsem 15000.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené