• zobrazeno 703
 • likes 0
 • mám zájem 0
Datum vložení: 8.5.2016   Naposled upraveno: 8.5.2016 

Rénergie multi - lift (créme legére) Lancome

Velikost
50 ml
Stav
Nové
cena včetně dopravy
1650

Předmět již není v nabídce 

  Začínající neověřený prodejce
  Adka  | 
  Zatím jen 2 hodnocení.

  Nová dimenze liftingové péče
  Řada Rénergie provází miliony žen v boji proti vráskám a ztrátě pevnosti pokožky již déle než 20 let. Je symbolem značky Lancôme, a stejně jako značka samotná i celá řada nachází inspiraci v zásadních vědeckých poznatcích, s nimiž neustále posouvá hranice krásy. Daří se jí tak přinášet na trh stále účinnější kosmetické produkty pečující o stárnoucí pleť.

  I dnes přináší Lancôme průkopnické poznatky. Inspiraci tentokrát nalézá v pro kosmetiku úplně nové oblasti – astrobiologii. Díky svým nesčetným znalostem o biologických mechanismech kůže a originálním testovacím metodám, včetně výzkumu v oblasti astrobiologie, otevírá nové perspektivy v boji proti stárnutí. V exkluzivní spolupráci s expertem na astrobiologii, profesorem Alainem Coligem, vyvinula značka Lancôme speciálně pro svoji řadu liftingové péče Rénergie Multi-Lift unikátní technologii [Up-Cohésion]™ Jádro této technologie tvoří sloučenina výtažků ze stromovité kapradiny Cyathea Medullaris pocházející z Nového Zélandu a guanosinu, která jsou zárukou mnohonásobných účinků.

  Výtažek z Cyathea Medullaris výrazně zvyšuje a posiluje buněčnou kostru fibroblastů. Guanosin napomáhá rekonstrukci dermálního mimobuněčného prostředí.

  KULTOVNÍ VŮNĚ
  Základ jedinečné a okamžitě rozpoznatelné kultovní vůně produktů řady Rénergie tvoří jemné tóny růže Lancôme spolu s květinovým nádechem pivoňky a kosatce. Lahodný a svěží ovocný nádech dodávají této vůni, jež je symbolem know-how a historie společnosti Lancôme, tóny mandarinky a hrušky.

  VYBERTE SI SVOJI TEXTURU
  Ženy si již nemusejí vybírat mezi účinností nebo texturou – Lancôme přináší novou pleťovou péči ve třech nových texturách: lehký krém Légére, krém a hutný krém Riche.

  Tyto tři smyslové zážitky naplňují očekávání všech žen a jsou odpovědí na jejich rozličné aktuální potřeby a různá roční období. Získejte s nimi zpět své sebevědomí.

  LEHKÝ KRÉM LÉGÉRE
  Laboratoře Lancôme překročily práh možností a vytvořily novou texturu v podobě lehkého krému Légére, což je nová generace textury, která ženám přináší ještě smyslnější zážitek. Tato svěží, vzdušná a přitom výživná textura se zlehounka vsákne do pleti a jemně ji zahalí do hydratujícího závoje.

  Prodám zcela nový a nepoužitý krém, zabalený ve fólii.

  NOVÉ ÚČINKY LIFTINGU
  Testy prokázaly, že liftingová péče Rénergie Multi-Lift Redefining Lifting výrazně redukuje vrásky již za pouhé 4 týdny. Dále byly měřeny liftingové účinky nového lehkého krému Light Cream metodou vyjadřující pružnost pokožky pomocí horizontálních a vertikálních os. Sledována byla oblast kůže na lícní kosti, tváři a čelisti. Obrazová analýza těchto rozličných partií prokázala obnovenou pružnost pokožky v oblasti čelisti směrem k uchu a vypnutí pokožky na lícní kosti. Naše laboratoře vyvinuly metodu napodobující otisk polštáře, jejímž cílem je prokázat blahodárné účinky této pleťové péče i na pevnost a vitalitu pleti. Čím je pleť pevnější, tím méně otisků na ní zůstává. Čím méně je pevnější, tím jsou tyto otisky výraznější. Již od prvního měsíce aplikace liftingové péče Rénergie Multi-Lift Cream se hloubka těchto otisků snižuje o 15 %. Vysokých účinků dosahuje i liftingový krém Légére – jeho účinky se postupem času násobí a po dvouměsíční aplikaci dosahují až 26% redukce.

  Liftingová pleťová péče Rénergie Multi-Lift Redefining Lifting Skincare přináší úchvatné výsledky: zjemňuje a zpevňuje pleť a zároveň obnovuje obličejové kontury. Pomáhá tak ženám získat nové sebevědomí.

  Podobné nabídky