Smazat

Rozchod a návrh na sex

Rozchod a návrh na sex

Hezký večer všem

tak to potkalo i mě. Rozpadl se mi můj úplně první vážný vztah. Po roce a půl jsme se rozešli, žádný závažný důvod - prostě jsme nějak zjistili, tedy hlavně bývalý partner, že se k sobě vůbec nehodíme...
Abych byla konkrétní už jednou jsme se spolu rozešli, tedy on se mnou a poté se po necelém měsíci k sobě vrátili. Vydrželo to cca půl roku a jsme zase od sebe.
Nechci psát o tom, jak jsem z toho špatná apod.. To je jasné a každý si tím někdy projde.
Spíš mě trápí jiná věc. Rozešli jsme se před pár dny a já mu řekla, že si nepřeji aby mě nějak kontaktoval. No, vůbec to nevydržel a přišla mi zpráva, jestli s ním prý nechci sex do doby, než si najdeme každý někoho jiného..
Přiznám se, že mi to naprosto vyrazilo dech a já si řekla, že to snad nemyslí vážně..
Zajímalo by mě, co si o tom myslíte vy? Stalo se vám někdy něco podobného?
 

Cituji mau-mau: On není zodpovědnej za to, co ona cítí. To by pak taky mohl mít pocit, že už nikdy třeba nemůže mít žádnou novou známost, aby tím Marmeládu náhodou nějak neranil.

Není za to zodpovědnej, ale je to stejný jako když někomu řeknu, že je p*ča - nejsem zodpovědná za to, co ten člověk pocítí, ale o mně to vypovídá, co jsem za člověka.

Cituji mau-mau: A z rozchodu může být člověk špatný z mnoha důvodů - třeba jenom proto, že je nepřiměřeně závislý na někom, kdo mu dal už jednou jasně najevo, že o něj nestojí. To už opravdu není nějaký obdivuhodný cit, ale prostě potřeba někoho za každou cenu mít. A jestli toho ten druhý zneužívá... no já vidím chybu v tom, který se takhle zneužívat nechá. Kdyby jí to opravu vadilo, tak věř, že by takové smskování velmi rychle utla a rázně by ho poslala kamsi...

Myslím, že já narozdíl od tebe beru vztah - ať už ten co skončil nebo i nadále trvá - jako vztah dvou lidí, kdy i po rozchodu by měla být jakási tolerance a slušnost.

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Ciiicaaa: beru vztah - ať už ten co skončil nebo i nadále trvá - jako vztah dvou lidí, kdy i po rozchodu by měla být jakási tolerance a slušnost.

My ale hlavně nevíme, jak ten vztah vlastně skončil a jak předtím probíhal. Máme tu informace od jedný strany. Od strany, která má mmch potřebu o tom psát veřejný deníček, čímž z mýho pohledu poněkud ztrácí na důvěryhodnosti (ale jak píšu, jde o můj názor, nemusí to nic vypovídat). Jestliže jí její bývalý napsal to, co jí napsal, tak asi věděl, proč to dělá. Skutečně by si to určitě ke každýmu asi nedovolil (nebo možná jo, ale pak je zase na zakladatelce, s kým nějakou dobu trávila svůj život).

Cituji Ciiicaaa: Není za to zodpovědnej, ale je to stejný jako když někomu řeknu, že je p*ča - nejsem zodpovědná za to, co ten člověk pocítí, ale o mně to vypovídá, co jsem za člověka.

Taky běžně člověku, o kterým si myslím, že je třeba p.ča, neříkám, že jí je. Ale zase na druhou stranu jsou lidi, se kterýma se musí jednat hodně polopaticky, protože jinak nepochopěj, že s nima už nechceš mít nic společnýho. Jenže pointa byla v tom, že je na každém, jak si cokoliv sám pro sebe přebere - jestli přijme označení za p.ču za své, nebo se tím dál nezabývá... anebo jestli rozchod a podobnou sms bere jako urážku nebo nad tím mávne rukou. Jo, možná to od něj bylo drzý a sprostý, ale copak si tím Marmeláda musí lámat hlavu?

arrow
profile_image
Johanita
od 28. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Stalo, zasmála jsem se tomu a zprávu smazala nevím proč bych měla jakkoliv setrvávat v něčem, co už je mrtvý. Je potřeba jít dál. Zavřít jedny dveře, ať můžeš otevírat nový. Mimo to si myslim, že kluky sex s bejvalkou nebrzdí v jiným byznysu tolik, jako holky.

arrow
profile_image
toffe
od 3. 3. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jasné že aj môj bývalí to skúšal... Ešte k tomu pridal aj také reči že teraz by sme mohli mať iný vzťah a začal analizovať prečo sme sa rozišli(samozrejme za to mohli všetci len nie on)... Mne na tom ale vyrazilo dych to že ja už priateľa mám dlhšiu dobu a on má nejakú známu ale že spolu nechodia(aspoň mi to tak tvrdil no neviem a ani neriešim). Tak ako ja sa s ním porozprávam aj mi po rozchode veľmi pomohol ale už by som si s ním nič nezačínala...

U teba to chápem tak že chlapec s tebou síce už chodiť nechce ale tak bola by si mu dobrá aspoň na občasné uvoľnenie kým si nenájde inú... Tak ale zas extra do Vášho vzťahu nevidím len mi to tak vyšlo z tvojho denníčka...

Cituji mau-mau: Taky běžně člověku, o kterým si myslím, že je třeba p.ča, neříkám, že jí je. Ale zase na druhou stranu jsou lidi, se kterýma se musí jednat hodně polopaticky, protože jinak nepochopěj, že s nima už nechceš mít nic společnýho. Jenže pointa byla v tom, že je na každém, jak si cokoliv sám pro sebe přebere - jestli přijme označení za p.ču za své, nebo se tím dál nezabývá... anebo jestli rozchod a podobnou sms bere jako urážku nebo nad tím mávne rukou. Jo, možná to od něj bylo drzý a sprostý, ale copak si tím Marmeláda musí lámat hlavu?

Já myslím, že to až moc pitváš. Prostě jde primárně o slušnost, přesně jak píšeReaguji na Ciiicaaa: . Člověk není stroj a prožívá. Tak se holt slečna zeptala, většina tady jí napíše, že je pitomec a ať to smaže. Myslím, že není třeba ho tady psychologicky obhajovat.

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji BlackCoffee: Tak se holt slečna zeptala, většina tady jí napíše, že je pitomec a ať to smaže. Myslím, že není třeba ho tady psychologicky obhajovat.

Tak se zeptala a přišla jí ode mně holt i odpověď, která se tu většině nezdá. Mám možná potřebu ho obhajovat právě proto, že tu je jenom jednostrannej popis od někoho, kdo zřejmě v tuhle chvíli moc objektivní nebude. Pitvám to proto, že se mi nezdá rychlý a černobílý odsuzování něčeho, do čeho tu stejně nikdo pořádně nevidí, jenom proto, že to na první pohled vypadá jako skandál a hrůza, proboha, co si to jen ti chlapi dovolujou...
On už ji jednou odkopnul, ona se k němu zase vrátila a asi se tvářila jako že se nic nestalo. Tak proč by si nedovolil víc, když ona se nechá zneužívat? Někomu to třeba připadá neslušný, mě zase nepřipadá úplně košér tu pak vše popisovat, jako že jen druhá strana je hnusná a já vůbec nechápu, čím jsem si takový jednání zasloužila. A jestli to fakt nechápe, tak je to ještě horší.
Ale dál už tu opravdu prudit nebudu, poslední co k tomu dodám: Každý má to a toho, co si zaslouží. A Marměládě přeju hlavně to, aby se pro příště určitejma věcma nenechala zbytečně rozhodit, jestli pro ní nejsou důležitý. Jestli jsou, tak je chyba někde jinde...

arrow
profile_image
Phaeton
od 14. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Něco podobnýho se mi taky stalo, vykašli se na něj. Taky to byl můj první vážný vztah, trval 4 roky, tenkrát se mi to zdálo vlastně v pohodě, ale dneska vidím, že mě to k němu akorát připoutalo na zbytečně delší čas, než bylo nutný.

arrow
profile_image
montaana219
od 5. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ano, stalo se mi to po každém rozchodu. Vždy se nejdřív chtěli vracet a poté zkoušeli zda by nevyšel aspoň sex. Mě taková nabídka neuráží. V posledním ex jsem to opravdu praktikovala (sex nám totiž jako jediný vždy fungoval na jedničku) a v hledání nového partnera mě to nebrzdilo. Jakmile jsem si našla přítele, s bývalým jsem se scházet přestala. Žádné psychické následky to na mě nezanechalo.

arrow
profile_image
lva
od 23. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ciiicaaa:

Cituji montaana219: Ano, stalo se mi to po každém rozchodu. Vždy se nejdřív chtěli vracet a poté zkoušeli zda by nevyšel aspoň sex. Mě taková nabídka neuráží. V posledním ex jsem to opravdu praktikovala (sex nám totiž jako jediný vždy fungoval na jedničku) a v hledání nového partnera mě to nebrzdilo. Jakmile jsem si našla přítele, s bývalým jsem se scházet přestala. Žádné psychické následky to na mě nezanechalo.

myslím, že pokud byl sex mezi dvěma lidmi hodně dobrý, tak se ten chlap po konci vztahu prostě zeptá, zkusí.... a proč ne...
Ale asi by to chtělo jedině ve fázi kdy ani jeden nechce zpět celý vztah... no nebo se taky může stát, že se vrátí celý vztah, když po tom zatouží oba.... záleží proč se rozcházeli.
No a už bych v takovém volnějším vztahu ale doporučovala kondom.

 

Téma Rozchod a návrh na sex je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené