Smazat

Rozchod, který nechápu

Včera mě potkalo něco, co jsem opravdu nečekala. Téměř po třech letech skoro harmonického vztahu se se mnou rozešel můj přítel. A to naprosto nečekaně.

S přítelem jsme se dali dohromady téměř před třemi lety v tanečních. Náš vztah nebyl ze začátku nijak zvlášť pevný a svoje city k němu jsem si vybudovala tak nějak během prvního půl roku vztahu.

Od té doby probíhal náš vztah naprosto idylicky. Občas jsme se pohádali, ale kdo ne.

Všecko se začalo kazit po minulých prázdninách kdy se po měsíci vrátil ze zahraničí a se slzami v očích se se mnou chtěl rozejít (protože prý neví co ke mně cítí a jestli je to pořád láska). Vše jsme si vyříkala a tak nějak i urovnali. A náš vztah probíhal zase idylicky, prožili jsme spolu krásnou dovolenou, pár výletů a dalších akcí, dokonce jsme spolu trávili i celé Vánoce. A posledního půl roku jsme spolu trávili téměř každou volnou chvíli.

A pak přišel šok, po společném týdnu na chatě a spoustě romantických výletů mi jen tak z ničeho nic oznámil že náš vztah už nemá cenu a že si přeje konec, protože ke mně už nic necítí, i když mi neustále opakoval jak moc mě má rád.

Takovýto konec jsem naprosto nečekala a nevím kde se stala chyba. Nikdy si na nic vážného nestěžoval občas jsme se sice pohádali ale většinou šlo a maličkosti a brzy jsme to zase vyřešili.

Nevím co se stalo, ale naprosto mě to sebralo, byla to opravdu ráno na kterou sem nebyla ani v nejmenším připravená a absolutně by mě nenapadlo že to takhle skoční zrovna teď. A hlavně ne tímto stylem, přítel jede zítra pryč na celé léto, takže se vlastně i vyhnul jakémukoli vysvětlení proč to takhle dopadlo....
 
arrow
profile_image
Candy86
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Je mi líto, že tvůj vztah skončil, ale takový je život. Jestli jste se seznámili v tanečních, byla to taková mladá láska, a ty ve většině případů nevydrží. Tvůj přítel udělal dobře, že se s tebou rozešel před svým odjezdem a vyhnul se tak možným scénám a podobným nepříjemnostem. Proč to takhle dopadlo, totiž nepotřebuje žádné další vysvětlení. Jeho city zkrátka ochladly a je na čase jít dál. Vím, že je teď těžké takto uvažovat, ale zkus využít prázdnin a dovolených, aby sis pročistila hlavu. Klidně se vybreč, ale zbytečně se v tom neutápěj, najdi si zábavu, brzy zase bude lépe.

Cituji Ivushaak: Všecko se začalo kazit po minulých prázdninách kdy se po měsíci vrátil ze zahraničí a se slzami v očích se se mnou chtěl rozejít (protože prý neví co ke mně cítí a jestli je to pořád láska). Vše jsme si vyříkala a tak nějak i urovnali. A náš vztah probíhal zase idylicky

Mám pocit, že idylicky jsi ten vztah viděla jen ty. Tvůj přítel, podle toho, co jsi napsala, už dávno řešil svůj vztah k tobě. Nevím, co máš na mysli tím vše jsme si vyříkali a tak nějak i urovnali. Copak se dají pochybnosti a pocity člověka nějak vyříkat a urovnat? Rozchod byl jen vyústěním jeho pochyb...
A navíc, kdyby mi partner kdykoli oznámil, že neví, co ke mně cítí, nikdy bych už nemohla takový vztah považovat za idylický...

arrow
profile_image
Kačkaa
od 24. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Loni se chtěl rozejít po prázdninách (muselo se tam něco stát). Letos už preventivně před nimi. Kam jezdí?

arrow
profile_image
Sasanka
od 19. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky mě napadlo, že se možná loni v létě v zahraničí asi něco stalo...

arrow
Neprodává v Bazaru

NO, to to asi zase tak idylické nebylo. Přenes se přes to. Rozchody k životu patří.

arrow
profile_image
Ivushaak
od 22. 6. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jezdí na Ukrajinu za babičkama, dokonce jsem tam loni byla na týden s ním.
Je možný že se loni v létě něco stalo, ale proč by se pak celý rok choval jako nic, prostě pohodička, to nechápu...

arrow
profile_image
Nicolkaa22
od 9. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky si myslím, že se něco při jeho cestách muselo stát.... a že se pak celý rok choval normálně? Protože si nejspíš myslel, že to byla chyba a že s tebou chce z ůstat, a teď jak má jet zase pryč tak se mu zapalují lejtka a radši to s tebou ukončí, aby měl čisté svědomí.. To si myslím já, samzřejmě že to může být úplně jinak, ale jen to že jak se vrátil ze zahraničí tak se s tebou chtěl z ničeho nic rozejít než aby se na tebe těšil... už je to je divné. já bych klidná nebyla a hned bych si myslela, že se tam něco muselo stát a chtěla bych znát pravdu...

arrow
profile_image
starbucks_lover
od 28. 5. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

tak ta věta, že neví, co k tobě cítí a jestli je to pořád láska .. to mi přijde jako rozchodové slova mého bývalého .. prostě najednou prohlásil, že nedokáže milovat a tím se vlastně se mnou rozchází .. v první chvíli jsem měla velmi silnou touhu ho zadupat hodně hluboko do země .. ale teď už mi to přijde fakt vtipné .. a navíc mi ten rozchod pomohl otevřít jiné dveře, které vedly k novému a lepšímu životu doufám, že se z rozchodu rychle dostaneš a budeš zase v pohodě ... držím palečky!

arrow
profile_image
Ivushaak
od 22. 6. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hlavně mně i přijde že mě i tak trošku využíval. Se vším sem mu radila, pomáhala se školou, když mu nejel notebook tak půjčovala svůj, vařila mu, spával u nás aby nemusel jezdit domů X kilometrů za Brno.

arrow
profile_image
Ivushaak
od 22. 6. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pravdu jsem taky chtěla znát, samozřejmě mně tvrdil že se tam nic nestalo, jen prostě neví co cítí. Až nedávno jsem zjistila že si píše z jednou holkou od tam o které opět tvrdil že to nic není a že je to jen známá. Přijdu si jako husa teď...

arrow
profile_image
Kačkaa
od 24. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Ivushaak: Hlavně mně i přijde že mě i tak trošku využíval

Tak potom bych to pochopila tak, že se loni v létě něco stalo. Potom přišly výčitky svědomí, tak to chtěl ukončit. Ale co si budeme, je těžké vzdát se celoročních benefitů u tebe. No a teď jede pryč zase a asi ví, že vzorným přítelem nebude... Ale to jsou jen moje spekulace

arrow
profile_image
starbucks_lover
od 28. 5. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

chápu, že takový rychlo rozchod není nic příjemného, ale myslím, že teď už se v tom moc babráš .. jenom ti to zbytečně ubližuje .. a stejnak nakonec přijdeš na to, že je ****** a že celý vztah nestál vůbec za nic .. to jsou normální prorozchodové fáze .. ulehčíš si to, když zaměříš svoje myšlenky na něco jiného .. cokoliv .. nebo z toho zcvokneš ..

arrow
profile_image
Ivushaak
od 22. 6. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Už se cítím líp než před dvěma dny, pomalu mně začíná docházet že to opravdu nebylo ono a možná to bylo poslední dobou jen o zvyku, trávili jsme spolu opravdu hodně času, hlavně když chodíme na stejnou VŠ.

arrow
profile_image
Kačkaa
od 24. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Ivushaak: Vždycky to pár dní bolí. Každý rozchod bolí. Ale po těch pár dnech člověk začne přemýšlet konečně logicky a zjistí, že to tak asi mělo být
Zas bude líp

 

Váš příspěvek

Rozchod, který nechápu

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené