Smazat

Rozchod po 5 letech kvůli podvádění bez důkazů v ruce

Jak se rozejít téměř po 5 letech vztahu, když jsem zjistila, že se vodí s jinou, ale přede mnou dělá jako by nic? Bohužel nemám fyzicky důkazy a bojím se, že vše obrátí proti mně !!!

Je to tak 1 měsíc zpět, co mi přítelův kamarád řekl, že se přítel tahá s jinou holkou a vše mi vylíčil. Když jsem to vybalila na přítele, tak mě tenkrát sjel jak malou holku, že věřím radši kamarádovi a ne jemu!! Vyšla jsem z toho špatně teda já a vše jsem nechala plavat, protože jsem neměla žádné důkazy.

Tento týden jsem se dozvěděla od jiného zdroje to samé. Prý se s ní tahá různě po akcích, když spolu zrovna nejsme. Bydlím totiž jinde. Říká jí prý úplně stejně jako mně. Nikdo z kamarádů ho nechápe, proč to dělá. Je hloupá a ráda se tahá s dalšíma klukama. Co vím, tak spolu asi nespali, ale bylo tam osahávání a líbání. Bohužel nemám fyzicky žádné důkazy. Jen jsem mu v telefonu našla smsky, co si s ní psal, ale nepsali si nic lechtivýho. Jenom jí napsal jméno zdrobělinou a takový ty věci, jak se má a co dělá. Když jsem se pak podívala znova do jeho telefonu, všechny smsky stihl vymazat (chtěla jsem si je aspoň vyfotit jako důkaz). Její číslo má navíc v telefonu uložený pod kámošovým číslem. Projela jsem mu i hovory, kam volal a měl tam třeba hovor, kdy jsme nebyli spolu a volal jí někdy před půlnocí. Bohužel se bojím, že všechny hovory stihne vymazat a vymaže si i její číslo. Myslím si totiž, že začíná tušit, že něco vím.

Potřebuju poradit, bojím se, že se mi k tomu nepřizná a jelikož nemám fyzicky žádný důkaz, tak se bojím, že to vše obrátí zas proti mně. Nechci s ním už být, protože tohle prostě neodpustím !! Bojím se také toho, co na to řeknou doma. Bojím se, že mi nebudou věřit, že jim "přítel" nakuká, že je v tom nevinně. Vím, že by měli věřit spíš mně, ale mám z toho strach. Přece jen téměř po 5 letech vztahu se známe v příbuzenstvu moc dobře.

Nechci čekat na nějakou další příležitost, že bych třeba nečekaně dorazila na nějakou akci a načapala je tam spolu. Nechci se dál trápit, chci to ukončit hned, ale jak to mám udělat bez důkazů?
 
 

Váš příspěvek

Rozchod po 5 letech kvůli podvádění bez důkazů v ruce

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené