arrow
profile_image
pampeliska233
od 7. 9. 2021
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Chtěla bych se zeptat, jestli někdo z vás neví co používat na rychlejší růst vlasů. Mám jemné vlasy, které se spíše ulamují a téměř vůbec nerostou, od posledního stříhání to bude skoro rok a vlasy se moc nepohly. Tak jestli někdo nevíte.

arrow
profile_image
VeronikaEma
od 2. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, to bude komplexnější problém. Rostly ti vlasy vždycky pomalu nebo se růst zpomalil až teď? Pokud je to genetikou, tak s tím nic moc nenaděláš. Pokud se ti zpomalil až teď, tak je nutné najít nějakou příčinu, která bude nejspíš vnitřní a chtělo by to zajít za obvodním doktorem, aby ti udělal rozbor krve apod.
Mi třeba vlasy rostly rycle vždycky, ale strašně se lámaly, takže byly jen v jedné délce. Pak jsem změnila svůj životní styl a teď se mě všichni ptají, jestli nemám umělý vlasy, že je mám strašně dlouhý a zdravý. Stačilo dodržovat pár zásad:

1) Vzdaní se melíru - mám teda aby highlights, ale chodím jen opravdu sporadicky. Naposledy jsem na něm byla vloni v květnu. Chemie je na vlasech zlo, kor když člověk odbarvuje. Vyžere to pigment z vlasů a ty jsou pak sušší a křehčí. Strašně se mi líbí krásná blond barva, vždycky se za blondýnkou otočím, ale prostě mi to za to trápení nestojí.
2) Zdravá strava - to je alfa omega všeho. Jím hodně ořechů, semínek, ovoce, zeleniny, libového masa, piju bylinkové čaje apod.
3) Přírodní kosmetika - vzdala jsem se chemie, takže jsem hledala nějakou fajn vlasovku přírodního typu. Musím říct, že úplně non toxic no poo mi absolutně nevyhovovalo, proto jsem se rozhodla pro kompromis. Mám ráda Alverde, Urtekram, La Saponaria apod.
4) Nežehlit, nekulmovat, nelakovat apod.
5) Nestahovat vlasy do pevných culíků
6) Doplňky stravy - na mě teda nic moc nefungovalo, ale hodně lidí si chválí biosil plus, tak vyzkoušej, stojí do stovky.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené