• zobrazeno 1159
 • likes 0
 • mám zájem 0
Datum vložení: 24.4.2013   Naposled upraveno: 29.4.2013 

Růžový vibrátor Lelo Elise

Velikost
Stav
Nové
cena včetně dopravy
990
původně 1290 Kč

Předmět již není v nabídce 

  neověřený prodejce
  Ellou  | 
  100 %     pozitivní hodnocení 7    negativní hodnocení 0      Číst hodnocení

  Vibrátor je nový, pouze rozbalený, zakoupený 12.3.2013, záruka 2 roky, doklad, nepoužitý!

  Text výrobce: Vibrátory značky Lelo jsou stvořené pro každou moderní ženu. Lelo v sobě skrývá ženskost v kombinaci s tou nejmódnější technikou zabalenou do luxusního stylu s nezaměnitelným designem.
  Lelo Elise pink je diskrétní luxusní vibrátor s hladkým povrchem a vytvarovanými vzrušivými zónami. Tělo vibrátoru je mírně prohnuté tvarem připomínající ženské tělo. Díky tomuto prohnutí se vibrátor dostane do všech Vašich skulinek a zákoutí Vašeho těla. Tělo Elise obsahuje dva vibrační motorky. Jeden je umístěný na špičce a druhý ve středu. Díky použití dvou motorků je možné měnit intenzitu vibrací pro každý motorek vzlášt.
  Povrch celé funkční části vibrátoru je ze 100% chirurgického silikonu a je pocitově jemně sametový. Lelo Elise pink disponuje 5ti programy, z toho 1 plynulé vibrace 4 pulzní programy vibrací s měnící se intenzitou.
  Obrovskou výhodou tohoto vibrátoru jsou dva vibrační motorky.
  Výrobky Lelo jsou svou vizáží i funkcí lákavé a velmi svůdné. Vše bylo inspirováno kladným vztahem k lidské sexualitě a vytvořeno s důrazem na maximální vzrušení, jeho cílem je zhmotnění i těch nejtajnějších představ.

  Podobné nabídky

  Žádné podobné zboží nenalezeno