arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji EleanorWoods: Co dělám jako nezadaná neznamená, že budu dělat jako zadaná.

Reaguji na RomanKaS:
U televize čas opravdu netrávím, protože žádnou nemám a k sexu gauč opravdu nepotřebuji.
Nezastírám, že sex mám velmi rád a užívám si ho prakticky každý den, ale to jestli jsem nudný člověk nechť posoudí mí blízcí. Btw sex není start raketoplánu

Cituji Flek: Právě že ne. Protože když se to jednou stane tobě, ten druhý to tak může mít také.
Nemám důvod si to myslet. Akorát to zbytečně zatěžuje hlavu a je to naprosto nepodložené.

Nepodložené, ale pravděpodobné, podle mě. Aspoň u mě by to bylo to první co by mě napadlo - vyspal se se mnou na první schůzce. Dělá to tak se všema? Až půjde jednou s kamarádkou na kafe, nevyspí se s ní jen tak? Cavyky s tím teda moc nenadělá.

Člověk samozřejmě může občas nějak ujet a udělat chybu. Ale těžko rozeznat, jestli je to světlá výjimka nebo pravidlo. A já primárně věřím tomu, že když se tak někdo choval jednou, že je schopný to kdykoliv zopakovat - ať se to týká čehokoliv.

Takže proto bych měla problém si takového člověka vážit, protože by si tím u mě udělal už určitou (ne zrovna dobrou) vizitku a já bych trochu zpozornila.

Cituji Patty: vyspal se se mnou na první schůzce.

Vyspal se ale s tebou. On pak kámošům vypráví: "Hele, sem byl s Patty na večeři, pak sem ji zkusil naťuknout jesli mi dá a ona mi hned dala. Ona bude asi dávačka. Raději s tím skončím"
Tvoje verze je úplně stejná, ale podlehla jsi ty. Nemáš mu co vyčítat.

arrow
profile_image
bono2
od 27. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Proč ten sex tak démonizujete? Je to součást vztahu a poznávání, tak proč čekat, když to oba chtějí? Třeba i na prvním rande. Sex bez předsudků nic neznamená a nedá se z něj nic odvozovat (kromě kvality milence/ky). Pokud někdo nedokáže mít sex na začátku tak ať jej neprovozuje, jak jednoduché.

Cituji EleanorWoods: Neřídím se podle pravidel, protože na pravidlech nikdy vztahy nefungují.

Cituji Patty: Aspoň u mě by to bylo to první co by mě napadlo - vyspal se se mnou na první schůzce. Dělá to tak se všema?

To je logická chyba. Správně by tě mělo napadnout: "Vyspal se se mnou na prvním rande - bude se mnou spát příštích 50 let?"

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Patty: Aspoň u mě by to bylo to první co by mě napadlo - vyspal se se mnou na první schůzce. Dělá to tak se všema? Až půjde jednou s kamarádkou na kafe, nevyspí se s ní jen tak? Cavyky s tím teda moc nenadělá.

S manželem jsem se vyspala hned na prvním rande. prostě jsme to oba tak moc chtěli, že jsme se na sebe vrhli a bylo to skvělé . Jsme spolu devátý rok a vrháme se na sebe stále stejně . Já jsem mu nikdy nezahnula, není mi známo nic o tom, že by zahnul on mě, takže Tvojí úvaze se musím tak trochu smát..Mě tedy logická nepřijde ani trochu, tím spíš, že věci kolem vztahů většinou žádnou logiku nemají !
Spíš souhlasímm s tímto :

Cituji EleanorWoods: Co dělám jako nezadaná neznamená, že budu dělat jako zadaná

arrow
profile_image
RomanKaS
od 4. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Flek: Za dva měsíce chození po výletech opadne i ten největší zájem, který muž dokáže vyprodukovat.

Mluvíš za sebe, že? Protože o mě ten zájem nikdy neopadl a vzešlo z toho pár dost kvalitních vztahů. Za ty cca dva měsíce jsme chodili do divadla, na plesy, večeře, do kina, výlety.... a můžu sama za sebe říct, že jsme potom byli TAK nažhavení, že jsme vždycky rádi vzpomínali na to příjemné jiskření a napětí a očekávání.
Když to vezmu reálně ze svého života, tak si dost rozmýšlím, s kým jít na rande - když už s někým jdu, tak si to užívám a určitě neprobíhá nějaký výslech a nedělám si poznámky. Po nějaké době, třeba druhé, třetí rande, nebo i měsíc, třeba zjistím, že dotyčný má některou z vad, které neodkážu překousnout - mamánek, lhář, holkař, povaleč, nespolehlivý, nudný, má nemanželské dítě.... nerozumíme si.... a rozejdu se s ním. Naštěstí v době, kdy jsem s ním ještě nespala. Když se ohlédnu a představím si, že se všemi z nich jsem se vyspala na prvním rande, nebo po týdnu, protože mě přitahovali, tak bych se ze sebe musela poblít.

Cituji EleanorWoods: Mám být jako jeptiška po celou dobu dokud si nenajdu nějakého chlapa a ještě čekat než mu dám?

To je hnusný, fakt. Neměla bys tohle říkat.

arrow
profile_image
RomanKaS
od 4. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji bono2: Pokud někdo nedokáže mít sex na začátku tak ať jej neprovozuje, jak jednoduché.

100% souhlas

Cituji RomanKaS: Cituji EleanorWoods: Mám být jako jeptiška po celou dobu dokud si nenajdu nějakého chlapa a ještě čekat než mu dám?

To je hnusný, fakt. Neměla bys tohle říkat.

LOL

arrow
profile_image
Elli
od 18. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky si nemyslím, že by sex na první schůzce byl tím, proč spolu ti dva pak nevytvoří vztah. Sama jsem takhle začala dva dlouhodobé vztahy. A to jsem za svůj život těch "úletů" mnoho neměla...

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hlavně se na mě nevrhněte, ale já bych nechtěla kupovat zajíce v pytli .
Kdyby ten sex nestál za nic, už bych s ním znovu asi na rande nešla. Přece si nenabalím postelového dřeváka, jenom proto, že mě vzal 3x na výlet na Kokořín
P.S.: Please, berte to trochu s nadhledem

arrow
profile_image
Elli
od 18. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji RomanKaS: Cituji EleanorWoods: Mám být jako jeptiška po celou dobu dokud si nenajdu nějakého chlapa a ještě čekat než mu dám?To je hnusný, fakt. Neměla bys tohle říkat.

Né fakt, ale styď se

arrow
profile_image
Lauritta
od 18. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych sex na první schůzce nedémonizovala.Pokud jsou oba nezadaní tak je to čistě jejich věc a to i s možnými následky.Určitě to neberu jako klasický scénář na první schůzce, ale tvrdit, že z toho nemůže být normální vztah je hloupost.Pokud to oba dva chtějí a cítí stejně...viz amelie1111.
Docela mě překvapilo několik tvrzení, že chlapa, který by se s vámi vyspal na první schůzce, byste si nemohly vážit.

Cituji Patty: Takže proto bych měla problém si takového člověka vážit, protože by si tím u mě udělal už určitou (ne zrovna dobrou) vizitku a já bych trochu zpozornila.

Dobře, ale co ta slečna?Vadí mi scénář, že muž je vždy chlípník a žena nebohá svedená oběť.

arrow
profile_image
Wewiku
od 21. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vy teraz riešite, či môže byť zo sexu na jednu noc vzťah a tiež, či vzťah na prvom rande... to sú ale 2 odlišné veci. Keby som išla na prvé rande a večer sa mi páčil, tak by som nad sexom neuvažovala a očakávala by som, že ani dotyčný sa o niečo také snažiť nebude. Keby sa večer nevydaril, tak nebudem uvažovať ani o druhom rande, nieto ešte o sexe
A sex na jednu noc, je podla mňa sex na jednu noc, teda niečo, čo sa uskutoční len 1 x , tak potom nemôžem očakávať vzťah, preto sa to vola sex na jednu noc, nie? A ten sex by som s úplne cudzím človekom nemohla mať, pretože cudzieho by som si k sebe nezavolala, taktiež by som ani k nemu nešla a ani do hotela. Takýto zážitok na jednu noc skôr vyplynie na nejakej párty, kde sa dobre bavím s nejakým známym, ale to už potom nie je prvé rande. Čiže to už by mohol byť sex na jednu noc, ale nie na prvom rande.
Zhrniem to....sex na jednu noc vtedy, keď nič neočakávam a sex na prvom rande nikdy! Ale keďže ja som už pár rokov vydatá, tak u mňa nepripadá do úvahy ani jedno

arrow
profile_image
mle
od 4. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji RomanKaS: vychází špatně ženská, tuším, že se tu objevilo něco jako dě.ka...

to se tady objevilo, ale akorát ve tvých příspěvcích , nikdo jiný se tady tak radikálně a jeptiškovsky nevyjadřuje

Můj názor je takový, že žena si utvoří na muže názor na první schůzce. Pokud jí není sympatický a není pro ni přitažlivý, tak ho jako potencionálního sexuálního partnera vyšktrne. Pokud ale vzájemné sympatie a přitažlivost funguje, začnou být pravděpodobně oba naklonění pokusům o vztah - vztah má úroveň osobní (partneři si rozumí, chovají k sobě city,...) a sexuální. Je na každém, jestli obě urovně vztahu začně budovat hned na poprvé a na sex dojde hned po první návštěvě kavárny, nebo dají náskok osobní úrovni vztahu a chvilku randí bez sexu, či to prvně otestují v posteli...
Jsem alergická na názor, že sex je snad něco, co dáváme partnerovi za odměnu to pak vypadá, že to baví jenom jedno pohlaví.

V případě zakladatelky tématu, bych se ozvala sms, pokud bych měla zájem o vztah, nic tím pokazit nejde.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené