arrow
profile_image
Fally
od 29. 7. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj, se svými prsy jsem spokojená. Okolí si po operaci nevšimlo, není to vulgární (prsa mám plná . Jen mám obavu, aby se "to" neprovalilo teď přes léto, když podprsenku nenosím. Mám dvě děti a holky v mém okolí mají prsa spíše povislá, moje jsou krásně pevná a připadá mi, že je to nápadné okolí. Je to moje tajemství, nechci mít nálepku "silikonky". Bojím se svlékat v tělocvičně nebo jít s kamarády do bazénu.. Je to hloupé, já vím Moje otázka zní, jsou vám pevná prsa podezřelá, řešíte to?

arrow
profile_image
elilien
od 12. 3. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj, asi Tě nepotěším. Prsou si všímám a kdybych viděla mamku s prckem bez podprdy s pevnými prsy, asi bych si říkala zda jsou pravá.. nicméně u mě je to tím, že jsem letos operaci podstoupila a půl roku předtím se dívala na netu na upravená prsa..

u mě si v tričku taky nikdo nevšiml že mám úpravu, ale v plavkách to asi neutajim. Přítel mi řekl, že jestli se za to stydím, neměla jsem na to vůbec chodit. A má pravdu! Horší než to, co si řeknou lidi, je to že si to sama neschvaluješ. Nemyslím to zle, ale zkus být na prsa hrdá, i když nejsou od přírody, jsou tvoje!

Kašli na lidi a užívej si krásná prsa, proto jsi do toho šla.. Byla by škoda, kdyby jsi se kvůli tomu omezovala. Naopak já čekám, že mi omezování odpadne, tím, že budu moci vyjít bez

arrow
profile_image
slimatko
od 5. 11. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Proč sis to teda vůbec nechávala dělat?

arrow
Neprodává v Bazaru

BOOOŽE co to je za dotaz!..proč sis je nechala dělat! Si je nechej vyjmout a máš po problému..

Řešit to bude jen ten, kdo už sám silikony má - anebo ten, co má ze svých věšáků mindráky. Každému jinému to bude fuk. O chlapech ani nemluvě, ti se prostě rádi podívají na hezký kozy a nepřemýšlejí tak "technicky" . Když se bojíš jít se známými do tělocvičny nebo na bazén, tak bych asi popřemýšlela nad tím, k čemu mi je vlastně společnost takových lidí užitečná
Neřeš nesmysly a okolí a užívej si letní volnosti . Příteli se prsa líbí, ne ?

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, tak to já mám asi střelený kamarádky, dávaly každýmu hned šáhnout, takže ani já jsem nebyla ušetrená . Takže ty se za to vůbec nestyděly, ale až když jsem se na férovku zeptala, hele máš je udělaný? Nedělaly s tím žádný štráchy, já nevím proč se za to stydíš. Já mám v rodině všechny ženy festovně prsatý , jen já mám dvojky, ale jsem štíhlá vysoká a bolí mě záda, takže mi zatím ty moje stačí, ale vždycky se mi velký prsa líbily, byla jsem jimi vždycky obklopená.A kámošky věděly že se o to zajímám, tak proto byly sdílný.
A na ostatní se vykašli, kdo se bude chtít ušklíbat, ten to stejně udělá a ty tomu nezabráníš, a naopak třeba budeš pro někoho inspirací, nebo se jen se zalíbením podívá.
Je teda fakt, že já se taky ušklíbla, když jsme s přítelem v Budapešti v lázních viděli 60 l paní napíchanou botoxem a vytaženou liftingem tak ,že nedovřela oči, měla škvírku jako Číňan, byla taková šlachovitá , vyschlá a mezi prsama byla mezera široká jako dlaň, rovná dráha a po bokách měla dokonalé polokoule a na vrcholu té polokoule bradavky. Fakt kreatura!Mě se líbí anatomy, to není vážně poznat, ale takové ty půl melouny za 60 tis, ty poznám zdálky.Ale chlapům je to jedno, prej to nepoznaj ani na pohmat.Je to pravda, oni ty nuance tak neřeší, jim jde aby celek tak nějak hrál dohromady. Takže to neřeš a užívej si je, proto jsi to asi dělala, aby jsi se cítila líp, ne?

arrow
profile_image
Elajka
od 10. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Být tebou, šla bych s pravdou ven a užívala si hezkých prsou..já to přiznávám vždy hned a je mi jedno, co si kdo myslí, lepší než když to nějaká zapírá, to mi připadá trapné. Spíše je v dnešní době trendy mít silikony, takže bych byla v pohodě.

arrow
profile_image
Sunnynka68
od 7. 12. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Osobně jsem zastánce toho, že když už si necháváš prsa dělat a investuješ do toho takové peníze tak proč se potom za to stydět? To přece nedává logiku. Já když jsem byla na plastice v Yes Visage tak jsem se už nemohla dočkat toho až se mi prsa zahojí a budu se moc chlubit. Navíc pokud je máš udělané hezky, tak se přece ani není za co stydět a spíš naopak by ses měla vystavovat.

arrow
profile_image
lenka1992
od 2. 5. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Fally: Já stále váhám, kdy na to jít a jaký tvar. Mě se tedy líbí většina žen se silikony a ani mi nevadí, když jdou nahé. Je to rozhodně hezčí než moc svěšené.

arrow
profile_image
Fally
od 29. 7. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, asi jste mě některé nepochopily. Já mám svá prsa ráda a nestydím se za ně, jen si myslím, že není nutné hned vytrubovat, že jsou silikonová. Nebudu to řešit a prostě to někdo možná pozná a někdo ne.

arrow
profile_image
aknelmka
od 30. 6. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vykašli se na to, co si myslí okolí. Kdyby ses měla celý život řídit názory druhých, kde bys pak byla? Tak budeš mít nálepku silikonka, no a? Nebo bys raději nálepku věšák?

Ahojky, já tě úplně chápu. Pocházím z malé vesnice a jsem tu jedinná, kdo má udělaná prsa. Nikdo z rodiny to neví...Ze začátku jsem to moc tajila, styděla jsem se... ale i mě je jasné, že to každý na mě musí poznat. Jsem po dvou odkojených dětech a takhle pevná prsa?? Dnes už to neřeším... je mi to jedno. Kdo se zeptá, tomu odpovím, že je mám..no a co, je to muj život a já jsem spokojená. Neřeším, kdo si co myslí.... Taky to neřeš a užívej si...třeba se taky k tomu dopracuješ

arrow
profile_image
karade
od 13. 12. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já tomu rozumím, některým lidem to neroztrubuju, ale asi je na každém jak řeší co si ti ostatní lidé myslí. Prostě to neřeš a užívej si prsa, co si kdo myslí je jejich problém

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené