Kirkuše
Povíš nám ještě, kolik je Tvé dceři?
Pokud dospívá, což je obodobí od 12/13 do + - 20 (puberta a adolescence), viděla bych to na obavy z jejího přechodu do světa dospělých, z rozvoje sexuality, ze ztráty nevinosti. Na zvonek zvoní temná postava symbolizující neznámo, tajemno, nebezpečí, pudovost. Jako matka se o dceru, která najednou vyrostla (symbol štíhlosti, opuštění dětské baculatosti) bojíš, ale podívej, vždyť ona se směje... Neboj, nic jí nehrozí.
A vypínač prostě není po ruce, nemůžeš s tím nic moc udělat.

arrow
profile_image
Mendy
od 28. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdálo jse mi o prasátku,které běhalo rozpůlené.Pak jsem viděla jak po zvoraném poli běží dítě a má v ruce sekyrku.To dítě doběhlo k domu a tpu sekyrkou rozbilo okna.VIDĚLA JSEM SPOUSTU STŘEPŮ.

hašlerka
Děkuji za vysvětlení,asi to tak nějak bude.je jí 21...

Kirkuše
No tak to je přesně věk, když je to osamostatnění opravdu aktuální. A také se třeba nedaří, jak by si člověk přál. Jinak o tom zkus ještě i dál sama přemýšlet, třeba se ještě nějaký význam vyloupne.

arrow
Neprodává v Bazaru

tak a co teď?
v noci se mi zdálo o tom, že jsem porodila, ale nebyla jsem těhotná, neviděla jsem porod, prostě jsem došla a bylo tam moje dítě, holka, pak jsem viděla jak jí kojím. byl tam i přítel, volal rodičům a ti neměli čas dojít se podívat na svou vnučku.

mimochodem jsem bezdětná zatím

tikaj mě biologické hodiny??

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mendy
Tak to jsem fakt nadržená!!! SEXU MÁM DOMA DOST ASI TO CHCE VYZKOUŠET PŘÍŠTÍ ROK JINÉHO KONĚ..........
njn čert aby se v tom vyznal, máš zajimáve sny, vyložit si je musíš sama

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Agy
tikaj mě biologické hodiny??
možná ano, třeba se už podvědomě připravuješ na dítě ale porod a těhotenství si tvůj mozek neumí představit, tak ti ho ani neukazuje

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mendy
Zdálo jse mi o prasátku,které běhalo rozpůlené.Pak jsem viděla jak po zvoraném poli běží dítě a má v ruce sekyrku.To dítě doběhlo k domu a tpu sekyrkou rozbilo okna.VIDĚLA JSEM SPOUSTU STŘEPŮ.
prase je symbolem rodinného života, prasnice symbolem matky, to že bylo napůl nevím co může být, možná nějaký problém, život na půl? ..nevím...dítě je častý symbol, může symblozovat matku a otce, souvisí s citovou rovinou...
sekyra je mocným nástrojem k vymýcení eroticko-sexuálních symbolů (stromů) v nevědomí...v jiných snáří se píše o nějakém neštěstí...dům jak už jsem tady psala, může představovat tebe , tak jak dům vypadá atd odráží tebe samu..
Sklo představuje něco čistého, připomíná v jedinečném okamžiku zastavenou vodu, v okamžiku, v němž tvůrčí síla zhmotnila myšlenku, vykouzlila tvar a určila účel, proto mohou skleněné předměty (zejména umělecké) symbolizovat city...rozbité sklo je předzvěstí ukončení nějakého vztahu či ukončení nadějí, které snící vkládal do nějakého vztahu; pro psychiku snícího je podstatně lepší, pokud není příčinou rozbitých skleněných předmětů, neboť pak se neobviňuje za ukončený vztah ..doufám že si z toho něco vybereš a nějak si to spojíš ...

arrow
profile_image
Marki
od 17. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

hašlerka
AXIS
Krásně tu odpovídáte na otázky,výklady a tak i já se zeptám na sen,který se mi kdysi zdál a po něm se začaly dít jedna katastrofa za druhou.Nevím zda s tím tento sen souvisí,ale ráda bych znala váš názor.Sama si trochu a opravdu amatérsky vykládám a mívám hodně symbolické sny,ale tenhle si pamatuji,jak kdyby to bylo včera a do detailu....

arrow
profile_image
Mendy
od 28. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Axis ,díky, že sis dala takovou práci se mnou.Můj dnešní sen je ze zoo.Zvířata jsem neviděla najednou jsem byla v podzemí,kde byli též zvířata, ty jsem neviděla.Nacházela jsem tam spoustu okousané zeleniny.Dále jsem viděla jezírka a černovlasou ženu,která tam byla ošetřovatelkou zvířat.Prostředí bylo studené,všude kameny a voda.Najednou jsem si připadala ve studni a čekala jsem stou ženou na klece,který fungovaly jako výtah. To že žiju na půl to jsi vystihla,já bych to definovala dvojím životem......

arrow
profile_image
Marki
od 17. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

.....tak tedy zkrácenětmívá se a já jedu,řídím auto(své)přes město až do uliček kde to neznám.Ulice se začne zužovat až mám zdi domů těsně vedle auta.Vystupuji a jen tak že otevřu dveře auta.Procházím tou ulicí na konec.Nikdo nikde jen chodník a silnice a v tom přicházím na krásnou louku,jež je zakončená jehličnatým lesem.Svítí slunko.Projdu louku až k lesu a jdu podél lesa až najednou stojím u svahu,srázu a dívám se,že to moje auto stojí dole pod ním na silnici a rozjíždí se.Tak se snažím opatrně slézt,ale jde to těžko.Najednou přiběhne vlk a s vrčením mě napadne,ale já se bráním a utíkám zakopávajíc přes kořeny dolů do auta,které se mi vzdaluje.Vlk zmizí a já dole vidím jen tu klikatou silnici přede mnou.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Marki
mě to nepříjde jako nějaký hrozný sen ale kdoví, jde o pocit, možné je všecko a les není moc hezký symbol tak tedy auto symbolizuje urychlení životní cesty; pokud jej řídíme sami, máme vlastní záležitosti pevně v rukou, pokud řídí někdo jiný, pak jsme ve vleku událostí, osob či vlastností (závislostí) Ulice... pokud jsi šla jedním směrem je to rada nevědomí, aby ses jako snící neotáčela a nevracela se k obrazům minulosti, aby jsi pokračovala stále vpřed ...úzká ulice, podle Freuda samozřejmě sex, symbol, trauma z porodu...zajimavý je přechod z civilizace do přírody, louka symbolozuje citovou rovinu, les pak představuje pudovou rovinu, pokud je tam hranice toho lesa může to ve ve výjimečných případech může představovat říši mrtvých. Jiné snáře hovoří o lesu jako o utrpení, ale pokud tam byli třeba pěkné stromy, je to naděje na lepší časy. Svah je brán jako překážka, tím pádem symbolizuje potíže. Pokud jsi ale došla dolů ze svahu, je to příslib dobrého výsledku, pže překonáváš překážky, aby si před sebou spatřila něco nového či aby si nalezla nový lepší stav a za sebou zanechala vše staré. Vlk představuje strach, nebezpečí, pokud jsi se mu ubránila může to být, že jsi se ubránila svým nepřátelům, problémům atd. A nakonec .. cesta... život je cesta sama o sobě a cesta je obdobím pohybu, plná změn, obdobím růstu... v nevědomí cesta symbolizuje vnitřní pohyb od jednoho způsobu bytí k druhému. Škoda, že jsi nenepsala více o té cestě ale pokud byla klikatá až krkolomná je to cesta vzhůru, cesta poznání.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Marki
opravdu zajímavý sen, už mi trochu děsivý připadá ...pokud by jsi chtěla napiš co se začlo po tomto snů dít ...
BTW: omlouvám se za chyby ...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mendy
to se ti zdají takové sny pořád? mě se pořádný sen zdá jednou za čas
Ta žena, jakoby jsi to byla ty uvězněná někde ve svém nitru, právě to tvoje druhé já...jezírko je souhrn viditelných citů a emocí, jež si uvědomujeme (vše ve vodě viditelné), a skrytých, dosud nevědomých emocí (vše ukryté v hlubinách jezírka) Kámen představuje čin a jeho osudovou cestu k důsledkům, kámen je tedy symbolem karmy, protože kameny představují minulé činy a jejich důsledky, je velice dobré, když jsou snové kameny opracovány či dokonce pokryty ornamenty nebo když jsou z kamenů vystavěny monumentální stavby ...jinak pokud si třeba po nich tak ty jako snící chytře využíváš svých minulých zkušeností a znalostí....klec může být strach ze života, z citů atd.

arrow
profile_image
Marki
od 17. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

AXIS
Děkuji...tak tak nějak podobně jsem si ho rozebrala i já...ale ty to umíš lépe napsat.Víš ten les byl vedle mě a já šla přesně po jeho hranici.Potom jsem měla ještě jeden,ale ten se myslím týkal spíš mé práce.Nebyl teda jako konkrétně o ní,ale symboly tomu tak nějak odpovídaly.Taky píšu s chybama,vždyť to není sloh do školy!!!!!Po tomto snu,výše uvedeném jsem zažila něco jako horor v přímé přenosu.Týkalo se to mého života,rodiny,manželství.Od malinka jsem ten typ,co si proplouvá životem...jsem nedělňátko...a většinou když něco chci,moc chci,tak toho bez problému dosáhnu.Nechci se chvástat,jen nastínit potom ten šok v 31letech,kdy zjistíš že vše je pomíjivé,láska,city,že nic není samozřejmé a věčné.Nejsem žádnej idealista nebo naivní blbka,jsem PANNA.Ale po tomhle snu(ještě mi z něj naskakuje husí kůže)jsem měla rok a půl samých hrůz,které se dějí jen ve filmech!!!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené