Smazat

Sophiina volba

Jsem v situaci, kdy nevím, jak se rozhodnout. Zůstat s přítelem ve městě, kde nemám dobrou práci a nebo se přestěhovat zpátky k rodině na druhém konci republiky bez něj?

Ahoj holky, dostala jsem se do dost blbé situace a nevím, jak ji vyřešit. Omlouvám se předem, jestli bude deníček zmatený. Přesně takové pocity teď mám.
Je mi 26, před sedmi lety jsem se přestěhovala do Plzně. Poznala jsem přítele z Chebu a společně jsme se k sobě nastěhovali. Jsme spolu 5 let. Kdo prošel moje dřívější deníčky tak ví, že jsme si několikrát vzájemně ublížili, ale vždycky jsme to slepili. Požádal mě o ruku a já souhlasila. Nicméně ke svatbě nedošlo, i když jsme se měli brát letos v červnu. Hodně se hádáme a to poslední dobou hlavně o budoucnosti. Já bych chtěla děti a společný bydlení v našem a ne v podnájmu jako doposud. On to chce taky, ale furt říká postupně postupně... už dlouhou dobu. A samozřejmě bez výsledku. Přes to vše mi je s ním dobře a miluju ho.
Naskytla se mi však úžasná pracovní příležitost v Opavě, kde mám rodinu, zázemí. Znamenalo by to však opustit přítele. Ten mi narovinu řekl, že za mnou by nešel. V Plzni bych měla jen poloviční plat.
Mám pocit, že ať se rozhodnu jak chci, budu nešťastná. Navíc mám pořád deprese z toho, když vidím, kolik mých vrstevníků se vdává, žení nebo má děti a já bych měla začít od nuly. Nehledě na to, že jsem v Opavě nikdy s nikým nechodila a je to celkem malé město, takže šance na seznámení je malá.
Co byste dělaly vy, holky? Děkuji předem za názory.
 
arrow
profile_image
VeronikaEma
od 2. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Byl překvapený, naštvaný. Nic příjemného. Ještě jsem vám chtěla napsat svoji současnou situaci Poznala jsem moc fajn kluka, se kterým se teď pár dní vídám. Pracuje sice v Malajsii, ale je ochotný zvážit návrat sem. Odjíždí za dva měsíce, tak uvidíme no. Zjistila jsem, že jsem zapomněla jak je moc milý se na někoho těšit, nemít strach z toho, co se tomu druhému nebude líbit, kvůli čemu se pohádáme... Zapomněla jsem jaký je to mít zase motýlky v břiše... Nedávám tomu teda moc velký naděje, ale jsem ráda, že jsem poznala někoho, kdo mě dostal z nejhoršího.

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na VeronikaEma: je to asi klasický převozník, ale jestliže stejně odcestuje daleko, tak to asi nevadí

arrow
profile_image
VeronikaEma
od 2. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na MKay: převozník.

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na VeronikaEma: říká se jim tak...lidi co tě dostanou z toho nejhoršího, ale nezůstáváš s nima na delší vztah, stejně si člověk nakonec na ten nový vztah najde někoho úplně jiného.

Cituji VeronikaEma: jistila jsem, že jsem zapomněla jak je moc milý se na někoho těšit, nemít strach z toho, co se tomu druhému nebude líbit, kvůli čemu se pohádáme..

Převozník - nepřevozník, to je jedno, ne ? Důležité je že se rozptýlíš, zapomeneš na to špatné z předešlého vztahu, nebudeš negativní a zatrpklá, .... to je lepší start do života v novém prostředí i do nového případného vztahu ( ať už s tím, nebo s jiným ) . A poradila bych ti, ať to prostě neřešíš a užíváš si pozornosti - není potřeba ve všem hned vidět potenciální vážný vztah, ale to už ty určitě víš

arrow
profile_image
VeronikaEma
od 2. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jasně holky, vím. Jen jsem se musela smát tomu slovíčku - je fakt trefný! Snažím se nebabrat se v minulosti i když je to těžký, protože ten b.lb mozek mi ukazuje jen hezký vzpomínky atd. Hrozně mi chybí, furt bych se k němu chtěla vrátit, ale vím, že by to stejně nemělo cenu no...

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na VeronikaEma: to máš pravdu, nemělo by cenu se vracet. Teď má cenu jen to, co je před tebou. Ex už svou šanci dostal.

arrow
profile_image
VeronikaEma
od 2. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, kde jste mě sledovaly v mých deníčcích, určitě jste si všimly, jak moc nevyrovnaná jsem byla. Měla jsem šíleně nízké sebevědomí, byla jsem věčná pesimistka atd. atd. Najednou jsem zjistila, že vše pramenilo od toho, že jsem byla s mým ex. Jsem najednou tak strašně šťastná, že si přeju, aby to nikdy neskončilo!! Jen mě štve, že jsem ten "vztah", který byl spíš dva roky jen bojem o přežití, neukončila už dřív. Nicméně tomu osud asi tak chtěl a všechno chtělo svůj čas. Děkuji holky za velikou podporu a přeji vám do života jen to nejlepší!

Tak to moc ráda čtu A nezlob se sama na sebe, všechno má svůj smysl. Důležité je, co nám to dá a jak se z toho poučíme. Hodně štěstí

 

Váš příspěvek

Sophiina volba

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené