Dva roky jsem si vlasy hýčkala jak se dalo. Na druhé fotce jsou moje vlasy po prvním umytí, kondicionéru, vlasovém oleji a uhlazené Líp to už nejde. Tak to mám po celé hlavě, vzadu ještě horší! Normálně manžel si mých vlasů nijak nevšímá a dnes ráno mi řekl, že vypadám jak po špatné trvalé.

Dva roky sil.....

Okuban kue

arrow
profile_image
Haňulki
od 16. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji JaňulinkaaS: Nevím, jestli bych ti doporučila Elséve s mateří kašičkou na melírované vlasy. Já bych ti v tomhle případě doporučila spíš zajít do kadeřnictví pro šampon a masku od L´Oréal Professionnel - řadu Absolut Repair!, taky se poptej na takovou vodičku od Welly - Structin (Strukturant)

...
Já dala jen příklad, je jasné, že jsou i mnohem kvalitnější přípravky, já na tom vlasy nemám zas tak špatně, i když samozřejmě sem tam upadnou ( žehlení, foukání ), ale vzhledem k tomu, že mám vlasy dost sestříhané, tak se to celkem ztratí, tak mi stačí tohle( navíc to voní po medu - mňam ) a pár věciček z potřeb pro kadeřníky,ale z toho, co jsi tady napsala určitě neco vyskouším, takže děkujii za tipy

Cituji JaňulinkaaS: Nanes masku, poté šampon, poté kondicionér,

To je zvláštní postup,slyším prvně

arrow
profile_image
Haňulki
od 16. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Dainty: Dva roky jsem si vlasy hýčkala jak se dalo....

Tak na tohle mám fígl od kamaráda - profi kadeřníka. Kup si fluid od Matušky, nebo jiný olej na konečky vlasů, 1-2 kapky do dlaní, pěkně promnout a pak od pěšinky vlasů jemňoulince sjet ke konečkům, jako by ses chtěla dotknou jen těch trčících vlasků a hotovo.

arrow
profile_image
Beautynka
od 15. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Danice
já to taky tak dělám a super.Maska má větší účinek když je dám na suché vlasy, než po umytí.(nevim čim to je, ale funguje to)

No já bych rozhodně trvala na nápravě ze strany té kadeřnice:
1. chtít zpátky prachy, co jsi jí dala
2. dát jí k proplacení účty za regenerační přípravky

Když vám něco zvoře řemeslník, taky to po sobě musí dát do pořádku

arrow
profile_image
kalimerka
od 20. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dainty
Určitě si nech vrátit peníze, cos jí zaplatila + si nech zaplatit to co budeš muset do vlasů investovat navíc.Donesla bych jí paragony a chtěla je proplatit.A navíc bych si na ni stěžovala pokud nedělá na sebe a pokud ano, roznesla bych ji za to po celém městě, aby k ní už nikdo nechodil.

arrow
profile_image
Trebi
od 16. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych určitě k ní zašla, řekla bych jí,co se přihodilo, a že s vlasy po jejím "výkonu" máš problémy. Zeptala bych se na nápravu z jejích strany - tzn. ať ti udělá zábaly, regenerace zdarma nebo vrátí peníze. Popř. věnuje profi přípravky na regeneraci doma.Uvidíš, jak se zachová, jestli bude vstřícná, tak bych jí asi neroznášela, chyba se stát může, ale u profesionálek by neměla, že...No, a pokud bude arogantní a zamítavá, tak bych upozornila případné zákanice na problémy, které se jim mohou přihodit, pokud se rozhodnou navštívit její kadeřnické křeslo.

arrow
profile_image
ewule
od 21. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji JaňulinkaaS: Nanes masku, poté šampon, poté kondicionér

Cituji Beautynka: já to taky tak dělám a super.Maska má větší účinek když je dám na suché vlasy, než po umytí.(nevim čim to je, ale funguje to)

tohle mi radila i kadeřnice. Při normálním postupu (šampon-kondicioner-maska) se mají vlasy před nanesením masky vysušit ručníkem, protože když je vlas nacucanej vodou, tak se do něj maska nedostane a nesplní pak svůj účel

Cituji Beautynka: á to taky tak dělám a super.Maska má větší účinek když je dám na suché vlasy, než po umytí.(nevim čim to je, ale funguje to)

fakt na úplně suché vlasy? Ty jo, to by mě nenapadlo, takovejhle obrácenej postup...vyzkouším

arrow
profile_image
Sick
od 7. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Beautynka: já to taky tak dělám a super.Maska má větší účinek když je dám na suché vlasy, než po umytí.(nevim čim to je, ale funguje to)

no a nevymeje se ta maska tím šamponem?

Dainty: Je to asi blbé, ale podle mě by ses prostě měla radikálně ostříhat. Žádná maska, i kdyby stála dva tisíce, ti vlasy nespraví. A poničené vlasy ti budou jen těžko dál růst, budou se dál lámat. Kvalitní maska ti ty vlasy trochu obalí, že vypadají trochu lépe jako zdravý vlas...ale že by dokázala ten narušený vlas něja trvale odzravit a vyplnit, to bohužel neumí ani Kerastase

arrow
profile_image
JaňulinkaaS
od 6. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

"Nanes masku, poté šampon, poté kondicionér":
když jsem tehdy měla hooodně zničené, spálené vlasy, které se hrozně lámaly, tenhle postup mi velmi vyhovoval! Opravdu mi to pomohlo!

Ale přiznám se, že teď, když už se mi vlasy nelámou, nemám je tak zničené, ne vždycky použiju kondicionér. Místo něj: vlasy umyju šamponem a poté do mokrých vlasů nanesu masku Elséve s mateří kašičkou. Dělám to i naopak - jak kdy: maska, pak šampon, ale vlasy už nemám tak zničené, oporavdu se nelámou, takže na ten postup a důslednou regeneraci už docela kašlu.
Během schnutí, ale i po úplném uschnutí vlasů, když jsou konce vlasů krepatější, stříknu na ně trošku žlutého Gliss Kuru ve spreji. Vyhovuje mi to. Zdá se mi, že ten Gliss Kur ve spreji tak nezatěžuje vlasy, když jej po vlasech jen trochu rozpráším - vlasy neplihnou. Jinak když mám konce po uschnutí krepaté, stáhnu vlasy do copku a od copku dolů vetřu trošičku balzámu do suchých vlasů (např. růžový Gliss s divokou růží - je fajn).
Nevím, co všechno dělám špatně, ale vlasy mám v dobrém stavu, nelámou se, nepadají. Tvrdí to i kadeřnice, že nejsou zničené, jako byly kdysi.
Ať každý vyzkouší, co mu vyhovuje.

ještě jestli můžu k tomu opačnému postupu maska-šampón...dávate tu masku teda do úplně suchých vlasů nebo do mokrých?

arrow
profile_image
balea12
od 28. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dainty
já sem asi blbá ale já to nevidím, to spálené každopádně bych za ní zašla, aby ti vrátila peníze, nebo aspon něco. Rozhodně bych ti nedoporučovala aby sis nechala udělat zábaly, beztak by to ještě zkazila. Ńemyslím že je nutné zničit jí život tím, že ji shodíš před celým světem, každopádně bych od vedení požádala, aby jí néchali znovu udělat kurz na kadeřnici. a raději na to dohlédnout. A tedka to hlavní : bohužel asi jenom nůžky můžou pomoc

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené