arrow
profile_image
SantaMaria
od 25. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Minulý rok jsem šla pod kudlu třikrát, jednou ledviny, jednou žlučník, pak zas ledviny. Prostě mi nějak "kleklo" tělo . Narkoza v pohodě, nezvracela jsem, nic mě nebolelo, kromě toho jsem byla tak ospalá, že jsem stejně za chvilku pochrupávala dál - navíc když člověka něco doopravdy bolí, tak se spíš modlí za to, aby s ním doktoři něco rychle udělali a jak, to už neřeší. Ale dost mi to snížilo tlak, ještě pár dní po operaci pro mě byl problém vstát a zároveň neomdlít. Čili jsem na tom byla jak ta babička z Vesničko má středisková. Posadit na posteli, pak dlooooouho sedět a pak teprve po malinku zkusit vstát 0.50 . No, ale stejně jsem byla jak moucha. http://www.youtube.com/watch?v=-UMSz92rqrU&feature =related

Já jsem po narkoze nic speciálního necítila. Asi jsem byla slabší, ale protože jsem stejně jen ležela s umělou výživou, tak jsem to nepoznala.

arrow
profile_image
Zanet96
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Patřím mezi ty šťastné,kterým narkoza nic neudělá,nedávno jsem byla na operaci(trvala celkem dlouho) a po příjezdu na pokoj jsem se ihned probudila,komunikovala jsem a nic mě nebylo.Narkoz mám za sebou asi 6 a všechny jsem snášela naprosto v pohodě.

Také se podělím o zkušenosti s narkózou, a to čerstvými. Narkózu jsem prodělala v pondělí. Spala jsem po ní asi hodinku a pak se probudila a byla celkem čilá a nechtělo se mi už spát ani trochu. Špatně mi vůbec nebylo, ani si nepamatuju probouzení na sále. Nemotala jsem se a ten den jsem už bez problémů chodila. Za to druhý den mě šíleně bolelo celé tělo (to trvá ještě dnes), každičký sval na těle. Mám problémy se zvednout z postele, chodit apod. Ale to jsem asi vyjímka, neslyšela jsem, že by si na bolesti svalů někdo stěžoval.

arrow
profile_image
Terezek
od 3. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já byla v CN snad jednou a to si mě táta musel hodit přes rameno a nést z auta domu

arrow
profile_image
petunka21
od 3. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem se po narkóze necítila špatně. Jen mě hrozně bolelo operované místo, to ale s narkózou, myslím, nemělo zase moc společného. Horší to bylo s dospávacím pokojem, kde každý "skučel" a naříkal. To mi dělalo více špatně, jak všechno ostatní.

Já se dnes vrátila po víc jak měsíci z nemocnice.Uspaná jsem byla během měsíce 3krát a snášela jsem to dobře.Půl hodinky jsem byla ještě trochu oblblá,motala se mi hlava,ale jinak vše fajn.Těžko ale takhle soudit,každý reaguje na to jinak

arrow
profile_image
Kakula
od 18. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

bezprostředně po malátnost, těžkej jazyk a blivno
dlouhodoběji padání vlasů, neskutečný mastění kůže na obličeji-normálně mám klasickou smíšenou s nijak přehnanou T zónou a akné v dekoltu a na zádech.. byla jsem z toho docela na nerva, řekla bych že ty neduhy se mi střídaly a proměňovaly, až z toho byl čtvrt rok, kdy jsem najela zas na HA, takže úpravu nepřipisuju očištění těla, ale další chemii v podobě hormonů

arrow
profile_image
Sannda
od 16. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak já si pamatuju to jak mě probouzeli na sále a bylo to pěkně nepříjemný ten hlas z dálky a první nadechnutí.Pak jsem zas usnula a probudila jsem se v předsálí ,měla jsem těžká víčka a klepala jsem se jak osika.Cestu na pokoj nevim a v posteli jsem si zavolala domů,napsala pár sms a usnula.Druhý den blbě od žaludku a slabo,zvracela jsem naštěstí jen jednou.Hlava se mi motala ještě týden možná dýl a byla jsem děsně vyčerpaná.Závidím každýmu kdo má na to pěkný vzpomínky jako třeba nejlepší spánek,....

Cituji Kakula: kdy jsem najela zas na HA

Jestli to chápu dobře, tak jsi před narkózou vysazovala HA. Pak ale ty dlouhodobé problémy připisuj tomu a ne narkóze, protože to, co popisuješ jsem měla kdysi také, když jsem vysadila HA a je logické, že po opětovném užívání HA se to pak zase upraví.

arrow
profile_image
hrozinka80
od 30. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj stav po narkoze je strašně individuální - ja například jsem víc spavá a špatně od žaludku mi nebývá, ale byla jsem na pokoji s paní, která pořád brečela a druhá zvracela, držím pěsti ať se ti nevolnosti vyhnou

arrow
Neprodává v Bazaru

Moje první narkóza proběhla asi po 17.hodinách nechtěnného hladovění, takže jsem se po cítila slabá a malátná. Vzhledem k tomu, že jsem byla na opce s nosem, v narkoze mi nateklo plno krve do žaludku-což se strávit nedá, takže chvilku po, když jsem vstala jsem zákonitě zvracela. Ale pak mi nic nebylo.
Jen trávení jsem měla ještě 2týdny na nic, tělo bylo docela mimo.

arrow
profile_image
LuUcy
od 13. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Narkóza je v pohodě,snad jenom dvojí vidění

mě bylo po vložení implantátu taky špatně,zvracela jsem jen proto,že jsem vypila čaj,jinak první po probuzení mi bylo dobře,akorát jsem měla obavy jestli je už na operačním sále má nejlepší kámoška,jinak zimnice jako hrom.

arrow
profile_image
Ennynka
od 19. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Po narkóze jsem se cítila otupěle a pořád jsem spala. Nic strašného. Zvracela jsem jednou a to kvůli hladu. Držím palce, určitě to zvládneš!!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené