• zobrazeno 360
 • likes 1
 • mám zájem 1
Datum vložení: 9.5.2014   Naposled upraveno: 9.5.2014 

Suchý šampón alterna Caviar Dry Shampoo ALTERNA

Velikost
75g
Stav
Použité
cena bez dopravy
149

Předmět již není v nabídce 

  Nehodnocený neověřený prodejce
  maggi  | 

  poznámka: množství 1/2 balení
  cena běžná: 700 Kč na internetu
  poštovné: platba předem - 39 Kč, dobírka - 79 Kč
  ------------------------------------------
  Suchý šampón.
  Když nemáte čas vlasy našamponovat,opláchnout a to celé znovu, je suchý šampon pro Vaše vlasy jako sprcha v lahvičce. Tento přípravek z 99% přírodních látek a bez obsahu slídy vlasy okamžitě osvěží, jemně absorbuje přebytečný maz, zbytky vlasových přípravků a nečistoty. Oživuje vlasy a dodává jim přirozený objem, tvar a svěží, čistou vůni.

  CAVIAR: Vyspělá omlazovací technologie vlasové kosmetiky. CAVIAR Anti-Aging je ucelená produktová řada zaměřená na vlasy poškozené každodenním stresem, vlivem okolního prostředí, chemií a předčasným stárnutím. Na proces stárnutí působí tato produktová řada na buněčné úrovni, vlasům dodává kaviárový extrakt, vitamin C a cytokiny, a v kombinaci s nejnovějšími technologiemi proti stárnutí pomáhá minimalizovat jeho viditelné projevy a zlepšuje celkový vzhled vlasů.

  Age-Control ComplexŸ obsažený v každém preparátu Caviar je patentovaný komplex proti stárnutí zaměřený na stárnutí přírodní, chemické i zaviněné vlivy okolního prostředí, který působí prostřednictvím nejnovějších technologií a obnovuje tak hydrataci, sílu, lesk i pružnost vlasů. Náš Age-Control ComplexŸ obsahuje tři základní složky – kaviárový extrakt, bohatý zdroj mastných kyselin omega-3; vitamin C, prověřený antioxidant; a cytokiny podporující mikrocirkulaci – a na třech různých úrovních tak zastavuje viditelné projevy stárnutí, takže vlasy vypadají mladistvěji.

  Použití: Nasypte si do dlaně množství prášku o velikosti koruny a rozetřete jej mezi prsty, aby vytvořil jemnou pudrovou vrstvu. Poté v předklonu jemně promasírujte pokožku hlavy, vykartáčujte přebytečný produkt a opakujte v případě potřeby.

  Podobné nabídky