Klííd
Tablet mám a jsem teda za něho moc ráda. Mám pc, smartphone, noťas. Ale tablet mám ráda a ulehčuje mi život. Jedu vlakem do Prahy tak s sebou nepotáhnu notas těžký, ale tablet, koukám se na něho na filmy a seriály a internet. Telefon je na to malý a noťas těžký zbytečně i velký. Ležím v posteli tak si vytáhnu lehounký tabletek. Mě osobně by po něm bylo moc smutno. Takže zas taaak zbytečný není a pokud bych ho měla získat výhodně přes nějaký O2 tak proč ne.

Vůbec nevím k čemu primárně tablet je? nemám doma už ani internet ani PC, u kompu sedím 8 hodin denně v práci ta do toho čumět ještě po cestě do práce a doma?? ne díky a na cestování na knihy...? když někam jedu tak si vezmu jednu,dvě knížky, neříkejte mi, že někdo na týdenní dovolené přečte 10 knížek že je musí mít v tabletu

arrow
profile_image
Kikulina
od 28. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tablet mám, ale jen proto, že jsem ho nedávno dostala darem. Je to pohodlné, ale žila jsem naprosto stejně dobře i bez něj, dokonce jsem tak zaostalá, že nemám ani smartphone, nějak jsem zatím nepřišla na to, k čemu že je dobré být neustále online. Na filmy se koukám na TV, na internet mám PC, na cesty jsem si před lety pořídila netbook, který jsem celkem i "potřebovala", aby případně mohla třeba dodělávat prezentace přednášky na poslední chvíli.
Zato čtečku knih mám. Už hodně dlouho a knížek do ní mám tisíce. Fyzicky už kupuju jen knihy typu encyklopedií, kuchařek a učebnic.

8 hodin čučím do počítače, navíc mám chytrý telefon a když potřebuji, zapnu si mobilní data, tudíž si na něm najdu co chci, pevný počítač mám doma a ten zapnu tak jednou za týden když chci stáhnout film. Vážně netuším, k čemu by mi takový tablet byl.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

jsem asi jediná, která používá tablet nonstop . Nosím ho do školy, když vařím, učím se z něho, dívám se na pdf a prezentace, na cesty, fotím..denně ho tahám v kabelce. Protože noťas do školy nenosím, pokud nechci přijít v budoucnu o rameno a mobil i když mám velký displej mi prostě nevyhovuje (rychle se vybíjí baterka, když jsem připojená, trvá to...).

jinak mě volali snad už 3x z T - mobile a doteď nepochopili, že když mám v rodině 3 tablety, že 4tý fakt nechci a už vůbec ne nějaký jejich nucený model.
Trápí mě víc společnost, která mi neustále volá ohledně holícího strojku, který dostanu zadarmo JEN, když zaplatím poštovné..

arrow
Neprodává v Bazaru

Hm, ten holicí strojek, jestli je to to, co myslim, tak Tě budou pak neustále dopovat žiletkama, za který už pochopitelně prachy chtít budou. Ruce pryč!
No mně baba nakonec argumentovala tim, že má pěknou barvu, což je pro ženskou důležité, tak to už jsem viděla rudě. Když já chápu, že pro někoho, kdo takto cestuje nebo chodí do školy, je to asi dobrý. Ale já ani nepamatuju, kdy jsem si naposledy pustila film přes den. Jo, když jsem třeba nemocná a ležim doma, ale to jsem zase u telky.
Jednou mi volali a nabízeli jakýsi tarif nebo co a baba, že můžu volat asi 6 hodin v kuse, jak je to úžasný a co na to řikám? A s kym jako? Tak já nevim, ale na tohle opravdu nemám čas 6 hodin v kuse vykrafávat a babě to přišlo hrozně zvláštní. To musí bejt příšerná práce nutit lidem nesmysly.

arrow
profile_image
lavieen
od 13. 7. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tablet jsem dlouho chtěla ("nutně potřebovala"). Mám asi rok a je mi celkem k ničemu a to mám "hloupý telefon" (to si taky připadám divná )

arrow
profile_image
HanLiu
od 8. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Používám mobil, čtečku a notebook. Tablet se mi válí v šuplíku. Jediné využití jsem našla při cestování, kdy jsou na něm lépe čitelné průvodce v pdf a i to brouzdání po netu je trochu pohodlnější, než na mobilu. Ale rozhodně se bez něj člověk obejde, už rok jsem ho nezapla

arrow
profile_image
yvonne_s
od 3. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Ellenuschka: můžu volat asi 6 hodin v kuse

Já taky nechápu, k čemu tablet je - asi aby člověk sebou tahal místo jednoho telefonu dva elektronické nesmysly. Doma na net používám noťas ( docela malý, takže se dá v případě potřeby přibalit do příručního zavazadla ) , venku podle potřeby "chytrý" telefon ( docela velký, takže jej užiju místo toho tabletu ) , ale rozhodně nemám pocit, že pokud nebudu každé dvě vteřiny kontrolovat net, tak se zboří virtuální svět
A na cestu do vlaku ? Bábu bych odpálkovala, že si koupím ve stánku Blesk a k tomu obloženou bagetu, jak to dneska v těch stáncích mají vše pohromadě, a ať jde se svým tabletem do .... do vlaku

arrow
profile_image
Moník31
od 29. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Ellenuschka:
Dám ti radu na tyhle "otravovatele", po dlouhých letech slušného opakování ne, ne a ne, to dělám tak. Zvednu a když někdo začne, že je od společnosti bla bla řeknu: nic nechci, děkuji, nashledanou a rychle položím, aby už nemohl nic dodat Jednou mi takhle volali celý týden několikrát za den, pokaždé jsem to típla, ale když to po tom týdnu zkoušeli i v poledne v sobotu, zvedla jsem a zařvala jdi do pr**** a od té doby už nevolají Jinak ne, opravdu tablet není nutný k životu A je smutný, kolik těhlech elektronických blbinek dneska lidé mají a neustále do nich civí, ale reálný život pak skoro žádný. Takže buď šťastná, že jsi s pejsky venku a na rozdíl od spousty lidí opravdu žiješ

arrow
profile_image
Alysrazor
od 19. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taktéž si nemyslím, že je to pro život nutný. Ale někomu to třeba vyhovuje víc než notebook/netbook/smartphone, takže nevidim důvod, proč je za to kritizovat jen proto, že preferují něco jiného...

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji dadabus: venku podle potřeby "chytrý" telefon ( docela velký, takže jej užiju místo toho tabletu )

Mám maličký telefon,který používám pouze na telefonování možná to má někdo podobně a pak je ten tablet na cesty celkem praktický.

arrow
profile_image
scherbatsky
od 17. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky tablet vůbec nepoužívám. Dostala jsem ho a dala ho našim. Používám telefon, to mi vyhovuje, jsem na něm zvyklá dělat vše. A jinak noťas samozřejmě. Tablet mi přijde dobrý možná tak na prohlížení fotek nebo filmu, ale i ten film si radši pustím v noťasu, případně u našich propojím noťas s TV a pustím si film tam.

Ani naši tablet skoro nepoužijí, prostě je pohodlnější práce na počítači/ntb. Pro mě osobně je pohodlnější i mobil, protože na něm přeci jen aspoň zvládnu psát jednou rukou,, kterou ho držím. Na tabletu se mi hodně špatně píše. Vynález na ***. A na čtení knih mám čtečku nebo klasickou knížku, takže prostě tablety nechápu

Cituji Tiakia: Mám maličký telefon,který používám pouze na telefonování

Já ho měla taky, ale nedalo se na něm nehty psát sms, takže se proletěl Na novém se dá ....

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené