• zobrazeno 292
 • likes 0
 • mám zájem 0
Datum vložení: 5.4.2013   Naposled upraveno: 5.4.2013 

Tělový peeling zelený čaj

Velikost
150ml
Stav
Nové
cena bez dopravy
65

Předmět již není v nabídce 

  Nehodnocený neověřený prodejce

  Dálkou vonící zelený čaj, s příjemnými svěžími tóny čerstvého vzduchu a čistou přírodou. Ponořme se do osvěžující vůně a hýčkejme se exkluzivním bio tělovým peelingem.

  Peeling zelený čaj je směsí solných krystalků z Mrtvého moře a kosmetického cukru. Nedílnou součást tvoří olej zelený čaj a silice, avokádový a mandlový olej.

  Olejíček zelený čaj vyživuje pokožku těla a osvěžuje, vůně zeleného čaje navodí vnitřní pohodu a harmonizuje psychiku.

  Pozitivní účinky:

  Tělový peeling zjemňuje pleť, zlepšuje pronikání aktivních látek do kůže na základě odstranění odumřelých buněk a nečistot. Peeling pomáhá stimulovat krevní oběh, vyživuje pokožku, dodává pokožce potřebnou vlhkost a obnovuje kožní buňky.

  Balení a gramáž:

  Tělový peeling dodáváme v plastovém kbelíčku, o obsahu 150 ml. Plastový kbelíček je opatřen trhací pojistkou.

  Návod k použití:

  Peeling by se měl používat cca 2 - 3 x týdně, dle potřeby. Peeling neslouží jako hygienická očista těla, používá se tedy až po omytí, po koupeli. Na mokrou pokožku těla se nanáší dostatečné množství peelingu a krouživými pohyby roztíráme po těle. Vyhněme se oblasti obličeje, prsou, genitálií. Naopak důraz dejme na masáž stehen, zadečku, loktů a kolen. Nakonec je nutno se důkladně opláchnout, pouze vodou (bez použití sprchového gelu). Pokožka bude díky olejům hydratovaná a vláčná.

  Podobné nabídky