Smazat

Trapné situace doma

Mám takový intimější dotaz ohledně výchovy. Stala se mi teď doma taková trapná situace a trošku mě to trápí. Malinko mám obavy, jestli jsem teď neklesla jako máma.

Ahoj, potřebovala bych poradit s trošku intimní věcí. Nedávno se mi stala ne úplně příjemná věc, náhodou jsem si zapomněla vzít do sprchy ručník a musela jsem projít nahá přes byt a jako na potvoru jsem potkala syna (16) "do protivky". Jsem holka krev a mlíko, takže když mi při chůzi poskakovaly moje pětky prsa ze strany na stranu před synem, tak to bylo docela nepříjemné. A synovo zavtipkování: „ páni mami, pěkné prsa“ to ještě zhoršilo. Příště snad radši počkám v koupelně, než dojde manžel z práce domů a podá mi ručník, protože tohle byl pro mě docela trapas... Má s tím někdo zkušenosti, že ho starší dítě vidělo v ne úplně ideální situaci? Trošku mě trápí, jestli jsem teď neklesla jako máma.
 
arrow
profile_image
VeronikaEma
od 2. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dobrej vtip.

arrow
profile_image
slimatko
od 5. 11. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Běž si honit jinam, úchyle.

 

Téma Trapné situace doma je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené