arrow
profile_image
Jaanaa22
od 25. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Prosím o radu jakým uhlazovačem dát suché a krepaté vlasy do normálu. V časáku doporučují uhlazující krém od Londy. Máte zkušenost? Před dvěma týdny jsem si koupila got 2 be a vlasy mám po nanesení horší než předtím. Už fakt nevím co na tu hlavu dát. Nemůžu se těch krepáčů zbavit. Vyzkoušela jsem wonder, tekuté krystaly i keratin. Všechno bez výsledku. Keratin byl po týdnu z vlasů pryč. Ty krystaly jsem měla značky trend up a když jsem dala 2 kapky tak byly docela zmaštěné. Hodně doporučujete krystaly black, ale není to stejné? Můžete někdo porovnat? Furt utrácím a nic nenecházím, už jsem fakt zoufalá. Štve mě, že v drogerii neprodávají aspoň vzorky a mě se tak doma hromadí spousta kosmetiky, která je k ničemu.

Pokud máš suché, zničené vlasy, tak ti nějaký uhlazovač nepomůže. Chce to regenerovat - kvalitní masky, zábaly. Jestli jsou vlasy hodně zničené tak taky odstřihnout konečky.

arrow
profile_image
Jaanaa22
od 25. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

stříhám každé 3 měsíce, chci už 10 let dlouhé vlasy. Snažím se brát vitaminy a ne a ne jich vypěstovat. Prostě furt hnusné, musím je ustříhnout a můj sen o dlouhých vlasech je zase pryč. Mám je pod lopatky, dál to nejde.

arrow
profile_image
Sisnka
od 23. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mě hodně pomohl REDKEN extreme mají celou řadu věcí.

arrow
profile_image
Elaine1
od 14. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tekuté krystaly jsou dobrá věc, konkrétně mám ty modré od black (na poškozené vlasy). Musí se s nimi ale opatrně, stačí opravdu málo! Jinak začni kvalitní kosmetikou, já měla/mám poškozené krepaté vlasy, začla jsem používat masku od Gestilu a řadu Biolage od Matrixu - Fortethérapie. Teďka začínám s Loreal Expert - Absolut a Intense Repair. Vlasy mám o dost lepší než s kosmetikou z drogérky. Snaž se je co nejmíň zatěžovat (barvení, žehlení, atd.) já se snažím nežehlit a když už, tak s ochraným sprejem.

Já používám tekuté krystaly od Edelstein a mléko pro barvené vlasy Vitamino color.Dobrá je i uhlazující maska Karité od Edelstein.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené