Ahoj, hledám někoho, kdo studuje tuhle školu a má individuální plán, přemýšlím nad tím, tak bych chtěla vědět, co to obnáší..

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, tuhle školu studuji. Také jsem kdysi měla zájem o individuální plán, protože jsem rodila na konci října. Nakonec jsem to nevyužila. Je to zbytečné, pokud by jsi šla na dálkové studium. Dá se to v pohodě zvládnout, většinou na spolužácích jsou udělané třídy a výměna materiálů apod. funguje skvěle. Navíc jsou vyučující dost ochotní a vstřícní a dá se s nimi domluvit na jiných termínech zkoušek apod.

arrow
profile_image
Sannda
od 16. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoi,o dálkovém studiu na této univerzitě jsem také přemýšlela obor cestovní ruch,ale právě že mám obavy jak bych to zvládala.
Maiden
Prosimtě jak to chodí,jak často se chodí na přednášky,bydlím 120km od Prahy??A co cena??
Jestli se nepletu je to bez přijímaček??

arrow
profile_image
evulev
od 2. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj,taky dálkově studuji andragogiku na této škole. Jak psala Maiden je to studium celkem pohodové a s vyučujícími se dá ochotně domluvit. Cena je 25 000,- za semestr.

arrow
Neprodává v Bazaru

Sannda - taky bydlím 100km daleko, přednášky jsou zhruba 4-6dní za semestr, což je zhruba 3 víkendy. Opravdu se to dá vzládnout. Přednášky nejsou povinné. A cena je jak píše evulev.

Děkuji moc holky Dnes jsem se byla ptát. Bylo mi řečeno, že si můžu zažádat o individuální plán při prezenčním studiu - připlácí se za to 5 000 Kč, do školy chodit nemusím, ale termíny zkoušek a všeho ostatního mám stejné, jako normální studenti. A nebo dálkové studium, za změnu z prezenčního bych platila 200 Kč za žádost, a tak těch 6 týdnů za semestr.

Myslíte, že mají profesoři menší nároky na dálkaře? Vím, že by to tak být nemělo, ale znáte to, bývají to často starší a pracující lidi, tak si myslím, že profesoři mohou být tolerantnější...

Jinak jsem chtěla dopsat, že studuji první rok magisterského - andragogiku, a zajímám se o přestoupení do individuálu nebo dálkového kvůli práci

arrow
Neprodává v Bazaru

Řekla bych, že na dálkaře je vyvíjen menší tlak a celkově je to mírnější než na prezenčním studiu. Těžko říct jestli to je dobře, ale někdy určitě jo

arrow
profile_image
Sannda
od 16. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Holky a jakej je vlastně rozdíl mezi dálkovým a individuálním studiem??
Jak hodně a intenzivně se učíte před zkouškama,abych to vůbec s prací dala dohromady.

Já se učím jak na co, ale většinou tak jeden, maximálně dva dny. Není to tak těžké Jinak jak jsem psala, individuální znamená, že tam nemusíš vůbec chodit, ale termíny zkoušek a všeho ostatního pro tebe platí stejně jako pro ostatní. A dálkové je jen na 6 dní za semestr, kdy tam chodit musíš (nebo měla bys)...

Holky a nevíte, jak vypadá praxe na dálkovém studiu? Zejména mě to zajímá u navazujícího mag. programu.

arrow
profile_image
TwistedAngel
od 2. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ja som si podala prihlášku na Vzdelávanie dospelých, kombinované štúdium, tak som poriadne zvedavá, čo nového to prinesie. Kolegyne mojej mamky to študujú diaľkovo a nemôžu si vynachváliť prístup vyučujúcich.

Cituji TwistedAngel: Ja som si podala prihlášku na Vzdelávanie dospelých, kombinované štúdium

Já taky, tak se tam zřejmě potkáme .

arrow
profile_image
TwistedAngel
od 2. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojte, tak som niečo našla na http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID= 104544&vGroupOffset=80

Dúfam, že pomôže

Sierral som zabudla dodať, že som si vybrala Starý Hrozenkov...

Cituji TwistedAngel: som zabudla dodať, že som si vybrala Starý Hrozenkov

Tak to mám z ruky . Ale taky jsem o něm uvažovala, jelikož vyjde za ty dva roky o 20tis. levněji... Nebo to tak aspoň bylo loni.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Fergiee
Letos dokončuji tuto školu v Praze...Mgr. na sociální a masové komunikaci. I zde je mnoho lidí, kteří jsou dálkaři nebo mají individuál, a myslím, že se to dá v pohodě - ve větší pohodě, než denní studium- zvládnout. Většina lidí Vám tam vyjde vstříc, takže se určitě nemáš čeho obávat.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené