Zdravím dámy, uvažuji o koupi venušiných kuliček, někde jsem o nich četla a ráda bych je vyzkoušela spíše ze zvědavosti . Máte s nimi některá zkušenost?

Pro ty kteří neví oč se jedná:
Jedná se o těleso tvaru koule resp. o dvě kuličky velikosti o průměru 2,5-3,5cm. V každé z nich je dutina a v ní je vložena menší kulička z těžšího materiálu.Díky malým kuličkám umístěným uvnitř větších dohází při pohybu k vibracím, které se přenášejí na poševní stěnu a stimulují tak ženu uvnitř vagíny po celou dobu, kdy jsou zavedené. Venušiny kuličky nejsou pouze erotické pomůcky, ale jsou také pomůckou zdravotní, slouží jako prevence inkontinence. K posilování pánevního dna dochází tím, jak se žena podvědomě snaží udržet kuličky uvnitř těla. Předchází se tak inkontinenci a díky posílenému svalstvu pak žena také dokáže lépe uspokojit muže.
Venušiny kuličky jsou doporučeny všem ženám, které si chtějí posílit pánevní dno a předejít tak nejen inkontinenci, ale také využít těchto posílených partií k dokonalému sexuálnímu zážitku se svým partnerem. ( zdroj )

arrow
Neprodává v Bazaru

Mám je doma už asi deset let. Co by jsi chtěla vědět?

Reaguji na BBarushka:
Chtěla bych vědět jako značku používáš, jestli jsi s nima spokojená, zda na sobě pozoruješ nějaké pozitivní změny atd.. Děkuju

arrow
profile_image
Hey Ju
od 8. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tak na odpovědi si počkám s tebou, protože tu věc docela nechápu.. )

arrow
profile_image
indulona
od 25. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

A to tam má ženská zavedené jako stabilně nebo to musí vytahovat, aby to fungovalo? Nějak si to nedovedu představit, ani to, že by ty vibrace byly nějak extra cítit.

jen tak pro zajímavost, viděla jsem je prodávat i v DMku, někde v potřebách pro matku a dítě, tak jestli se někdo stydí je kupovat v sexshopu, můžete si mrknout do drogérky, teď si nejsem jistá, ale mám pocit, že stály kolem 300,-..

ale zkušenost s nimi nemám, ale nebude to být na škodu, posilování poševního svalstva může být jedině ku prospěchu..

arrow
Neprodává v Bazaru

Ha značku už jsi vážně nepamatuju, krabičku jsem vyhodila, ale je to ten "levnější model" na tvém obrázku. Samotné ve mne nijak extra nevzrušují, ale když začneš poskakovat nebo běhat, tak je to celkem legrační pocit a příjemný, ale že bych z toho byla hotová to ne. Nicméně občas je použiju při pohlavním styku, i když přítel si stěžuje že je pak od nich odřenej, ale to je uplně jiný kafe..... Nicméně musím být hodně vzrušená aby se mi tam všecko vešlo

Reaguji na indulona:

Zavede si je kupříkladu na 5hod a pak si je vyndá nebo nechá déle(rozhodně nejde o masturbaci ). A jsou efektivní při pohybu, takže je nejlepší je používat například během úklidu, procházce nebo cvičení.

arrow
profile_image
Hey Ju
od 8. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji deadchocolate: ozhodně nejde o masturbaci

já si právě vždy myslela, že jde hlavně o masturbaci

Reaguji na Hey Ju:
Špatně jsem se vyjadřila, ono se s nima dá dělat učitě hodně věcí . Ja se předtím zaměřila na tu zdravotní stránku (posilovani Kegelu)

arrow
profile_image
indulona
od 25. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji MissCukrik: jen tak pro zajímavost, viděla jsem je prodávat i v DMku, někde v potřebách pro matku a dítě, tak jestli se někdo stydí je kupovat v sexshopu, můžete si mrknout do drogérky

Teda já bych se mnohem víc styděla kupovat tohle v drogérce, než v sex shopu, kde to nikomu divný nepřijde Ale už vidim, jak stojím v DM u pokladny, kolem matky s plenama, ženský se šamponama a já s tímhle

arrow
profile_image
pansy007
od 8. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak já za sebe měla dva různé "modely" jedny tvrdé a druhé měkké a musím říct, že jsem je skoro vůbec necítila - nebo cítila, ale to jsem musela fakt poskakovat, takže brzy letěly do koše

Cituji indulona: Ale už vidim, jak stojím v DM u pokladny, kolem matky s plenama, ženský se šamponama a já s tímhle

Venušiny kuličky nosím převážně na cvičení, ale chystám se "Venuši" jak jí říkám, "provětrat" i ven "mezi lidi"
Kupoval mi je přítel, ale já měla jasnou představu o tom, jaké by ven.kuličky měly být. První a pro mě dost zásádní kritérium bylo, aby část, která je spojuje nebyla z přírodního materiálu, ale byla ze silikonu nebo zkrátka z něčeho, co stačí jen opláchnout a vydezinfikovat. Nedovedu si představit jak mamče vysvětluju, že zrovna to co vyvařuju je moje nová hračka, kterou zkrátka potřebuji "sterilizovat"
Byla jsem si Venuši vybrat v erotic.shopu. Obsluhovala mě moc milá slečna, která mi říkala všechny výhody a nevýhody daných kuliček, mohla jsem si všechny potěžkat, seznámit se s materiálem atd. Nakonec jsem si vybrala fialový model, s jednou kuličkou, z velmi příjmeného materiálu,který byl vhodný jak pro začátečnici tak "expertku" A stála skoro devět stovek (na internetu je to samozřejmě levnější).
Když si vzpomenu na své první pocity, tak jsem byla překvapená že "to" nic nedělá, jen zajímavě šimrá v podbřišku. Venuši mám spíše jako prevenci, pro zábavu, zkrátka jen tak, protože mě baví stahovat pošev.svalstvo a doufat v to, že jí v sobě celou ucítím.
Snad to nebude reklama, ale mám tady tuto Venušku

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené