arrow
profile_image
jitkajitule
od 9. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Které kuličky byste mi doporučili z těchto dvou typů - nemohu se rozhodnout, máte s nimi některá zkušenost:

http://www.erotickysvet.cz/cz-detail-875277-plaisi rs-secrets-geisha-balls-purple.html

http://sexshop-paradise.cz/produkty/joyballs-secre t-bb

arrow
profile_image
nunus
od 30. 4. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Chtěla bych se také podělit o své zážitky a zároveň zjistit jestli je tu někdo podobný se zkušeností začátečnice, která se rozhodla pokračovat.
Dostala jsem kuličky jako dárek od přítele, který si myslel, že mě budou vzrušovat - popravdě jsem se toho trochu bála, ale po zavedení jsem ji připadala trochu jako idiot - necítila jsem nic - jen vlastně po chvilce nepříjemně vypadávali. Tím jsem usoudila, že to bude zřejmě začínající problém o kterém ještě moc nevím (povolené svalstvo) - to mě nahodilo a po nějaké době jsem kuličky sama vytáhla a tajně je nosila po odpolednech. Teď už je jsem schopna používat poměrně dost dlouho při chození doma. Láká mě teď vzít si je někam ven - takže na jednu stranu se toho děsím a na druhou stranu mě to láká (případně se alespoň určitě zasměju a budu mít nějaký ten úsměvný příběh). Zároveň jsem si objednala i činku pivoňku - jedná se o těžší druh nevybračních kuliček. A budu trénovat. Myslím, že se to neztratí - i když jsem čekala víc vzrušení. Za zdravotní posilování to asi stojí. Překvapilo mě, že přesto, že se o nošení kuliček nikdo nechce bavit, tak zjišťuji, že je snad nosí každá druhá

arrow
profile_image
hrusticka21
od 21. 9. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky, také bych se ráda podělila o své zkušenosti s kuličkami.

Moc se ve světě erotických pomůcek neorentuju, ale lékař mi zhruba před půl rokem doporučil posilování pánevního dna ze zdravotních důvodů. Jelikož spolupracuje s jedním sex shopem pro ženy v Praze, tak mě odkázal k nim. Trochu jsem se ostýchala, ale nakonec jsem do obchodu přece jenom zavítala - a byla jsem velice mile překvapena! Nešlo o klasický sex shop s realistickými pomůckami a zatmavenou výlohou, zvenku to vypadalo jako jakýkoliv jiný z butiků v ulici. I uvnitř to tam mají moc příjemné, takže ze mě všechen stres po chvilce opadl. Dala jsem se do řeči s jednou z prodavaček, která mi nakonec o venušiných kuličkách dala tolik podrobných informací, až jsem si říkala, že tomu rozumí snad lépe, než můj gynekolog Navíc jsem si mohla všechny dostupné modely pořádně osahat, zjistit jestli by mi vyhovovala jejich velikost, materiál atd. Nakonec jsem se rozhodla pro sadu AMI, která má všechny tři hmotnosti - od nejlehčí až po tu nejtěžší a proto si s ní vystačíte po celou dobu posilování. Jsou to také kuličky, které při pohybu nevydávají téměř žádný zvuk, což pro mě bylo velké kritérium, jelikož je nosím především cestou do práce apod. Mimoto jsou z fakt příjemného silikonu a nemají žádné výběžky, takže se fakt skvěle zavádějí. Za mě 10/10! Přikládám odkaz na e-shop toho butiku [url=][/url] .

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené