Převážná většina holek co mají po dětech chce s přibývajícím věkem vypadat líp a líp aspoň tady na omlázku určitě

Reaguji na Cattling: Dřív mě to sem tam taky napadlo, ale vždycky jsem to zahnala a pohoda teď jsem po dvou dětech a kojeních a prsa mám menší než dřív, tak jsem se rozhodla k tomu rozhodnutí člověk musí dojít a být si jistej, tak uvidíš časem

arrow
profile_image
Cattling
od 28. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na kuliferda: Přesně tak, čas rozhodne - zatím není potřeba se tím užírat, ale brát to, jak to je, ale po dětech hold...se uvidí. A souhlasím s tím, že čím jsou ženy starší, tak chcou vypadat líp a líp - není dobré to přehánět, ale zase horší je nic se sebou nedělat - žena se musí líbit nejen manželovi, ale nejvíc sama sobě. Přeji hodně štěstí, krásný výsledek a spokojenost.

Cituji Laky: budeš mít stejně "nic" na hrudníku,jen trošku větší nic než máš asi teď.

Tak trochu souhlasím, také jsem se bála, abych neměla moc velká. A teď vidím, že jsem mohla mít víc. Jestli ti mohu doporučit, tak těch 250. To jsou ty menší dvojky. To, co mám já.

Cituji kuliferda: že to když tak vezme trošku pod dvorcem a nebo to řízne i trochu do stran od toho dvorce

Tak to jsem ještě nikde nečetla, ani neslyšela. Ale asi bude nejlepší, když se na to zeptáš doktora. Taky jsem si říkala, že to přes ten dvorec tam nemůže dostat. A šlo to. A jizvu mám jen kolem dvorce, ne do stran. Bohužel, nemám žádnou fotku před.

méně než
10 příspěvků

Myslím, že nejlepší a nejšetrnější způsob vložení implantátu je podpažím. Co vy si o tom myslíte?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Zuzinoko: no záleží jak dobrého chirurga si zvolíš. Většina lékařů se tomuto přístupu z podpaží brání. Myslím, že se tam přeřízne nejvíc nervových zakončení, tak může být problém s hojením a pak třeba následným sportováním. Taky ne každému vyhovuje, že když zvedne ruce v tílku tak mu je vidět jizva. Já jsem zvolila jizvu okolo dvorce a jsem max spokojená. Jizva už není skoro vidět a to jsou to teprve 4 mesíce. Do roka nebude vidět vůbec nic.

Cituji Zuzinoko: nejlepší a nejšetrnější způsob vložení implantátu je podpažím

No, kdyby to tak bylo, asi by se od toho neustupovalo.
Já četla, že to teda moc šetrné není.
Záleží opravdu na chirurgovi, jaký způsob vložení impl. zvolí. Bo jeden způsob vložení (třeba i kolem dvorce), a přesto každý chirurg to udělá jinou ,,metodou".
Dle toho, co jsem tady viděla na fotkách, u menších velikostí je opravdu lepší vložit impl. kolem dvorce, podprsní rýhou by to bylo asi víc vidět. Kdyžto u větších velikostí ten prs jizvu schová. To je můj laická pohled.

arrow
profile_image
olif
od 22. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na kuliferda: Vím, že téma je jiné, jen mi to nedá...Možná bych rozmyslela těch 200ml.Nerada Ti narušuji tvé rozhodnutí, myslím to dobřeJá sama jsem hodně drobná a štíhlá, prsa po dětech tak čtvrtky, teď mám 290ml a jsou to dvoječky, nic velkého! No mít míň, tak bych litovala!! I tak to na mně není poznat.A teď se mě, kdo to věděl, že řeším prsa, ptali, kdy jdu na operaci .. a já už mám po Fakt to není nic velkého!Ke komu jdeš? Podle čeho soudí, že 200ml? budeš mít kulatý? Můžu poslat své foto, pokud budeš mít zájem. Já jen, že když se to podstupuje a něco to stojí, tak ať je člověk opravdu spokojený.

arrow
profile_image
olif
od 22. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Cattling: Já mám celý život 50kg, prsa jedničky a i tak mě to nedohnalo před dětma k augmentaci a teď po dětech, dlouhém kojení? Totální katastrofa!Že hned po odstavení, jak uplynula doporučená doba, už jsem byla na sálePřeji, ať dopadneš po kojení lépe, než já

arrow
profile_image
Cattling
od 28. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na olif: Joo tak to jsem celá já - 54kg, prsa jedničky (takže fakt nic moc, ale furt to nedonutí jít na augmentaci). Děti plánuji až tak za 4roky, tak uvidíme potom - ale jestli dopadnu jako (nejenom) ty, tak odkojím co je nutné a šup na sál. Nechtěla bych se po zbytek života stydět za svá prsa... V takovémto případě by to mohli pochopit i ostatní a neodsoudit mě - setkali jste se s tím někdo - s kritikou kvůli plastice?

Reaguji na olif: Ahoj Olif, díky za tvou reakci i reakce ostatních, ještě to promyslímjdu k Urbanovi, ale dr. co mi dělal sono mi řekl, že by nedával ani 200, spíš 175ml, že jsem hodně drobná celkově a že by to nevypadalo dobře. Urban řekl, že max. 250ml, ale že to už by mi nedoporučoval, že těch 200ml bude akorát. Tak já nevím, samozřejmě chci aby to bylo znát, ale velký prsa nechci. Sartre má v profilu fotky a má 250ml a to mi přijde akorát jsem malinká, měřím 153cm a vážím 45kg. Budu mít kulatý pod sval. Můžu tě poprosit o fotky? Písnu SZ

arrow
profile_image
olif
od 22. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Cattling: Mám je půl roku a zatím kritika mně osobně žádná, naopak, co mě holky viděly, objednaly se takéNějak o tom veřejně nemluvím, bohužel má kamarádka to pustila do světa.Ale i tak se nemám za co stydět, poctivě jsem odkojila dvě děti, nebyl to rozmar, ale tak jak jsem dopadla..Styděla jsem se před manželem.Teď jsem šťatná a manžel takéMiluju holky, co to odsuzují.Vlastně teď si uvědomuji, že když jsem to řešila, má sousedka,co to věděla, nechápala, proč jdu, že to je hnus mít v sobě umělou hmotu.Teď po půl roce zhubla a jde na zvětšení také

arrow
profile_image
Cattling
od 28. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na olif: Pokud už má žena po dětech a má poprsí ještě horší než před dětma, tak to jen schvaluji a obdivuji - myslím si, že holky, co to kritizují, že je to hnus mít v sobě něco umělého, tak svým způsobem jen závidí. A pobavil mě příběh tvé sousedky - prve kritika a potom jde taky To je dobrý! Hold ses jí tak líbila, že musela jít taky

arrow
profile_image
bela3
od 12. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já mám malý dvorce, tak něco přes 2 cm v průměru. Před 20ti lety jsem první implantáty měla dávaný z podpaží (chodím neoholená, protože ty jizvy jsou pořád vidět). Mám 310ml...předtím jsem měla 175ml protože jsem byla úplně plochá. A to byly fakt maličký prsa, ale tenkrát pro mě to byly konečně prsa i když malý. Těch jizev kolem bradavek jsem se obávala a dopadlo to výborně. Jen jedna jizvička je trošku vidět, na znovu operovaném prsu, protože mně jeden implantát praskl a musely se vyřezávat chuchvalce silikonu s krví (to byly ještě ty s tekutým silikonem), takže kapsa se hodně ztenšila a jedno prso vyšlo maličko jiný, tak mi ho p.dr. po roce spravil. A asi podruhé nemohl říznout do stejnýho místa, takže říznul maličko vedle...víc do dvorce a to je trošičku vidět ale jen když se na to někdo zblízka zadívá.

Ahoj holky, tak jsem zpátky tady a mám 5.den po dvorcema to šlo v pohodě, jizvičky jsem teda samozřejmě ještě neviděla, ale dr. říkal, že to šlo dobře dám pak fotky do galerky

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené