arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Xana: jakou značku arganového oleje používáš? Co jsem teda slyšela a četla, oleje právě spíš vysušují...

Jako první jsem měla Arganeol a byl perfektní, teď jsem objednala cenově dostupnější Saloos - Argan Revital a taky čistý arganový a oba dva mi sedí.
Jinak oleje vysušují, to je fakt, pokud je používáš nesprávně a vybereš si nevhodný druh. Na obličej jsem zkoušela kokosový, růžový a mandlový, všechny katastrofa, suché mapy už po pár dnech. Arganový je první, co mi pleť opravdu hydratuje.

arrow
profile_image
Xana
od 27. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na eM.X: Díky za odpověď. Já jsem právě oleje na obličej nikdy používat nechtěla. Mám i docela rozšířené póry po akné, tak jsem si říkala, že to nebude pro mě. Pak jsem se dozvěděla, že vysušují... Ale zase třeba na čelo a okolo úst by to bylo fajn. A ty arganový olej používáš jak, jestli se můžu zeptat? Navlhčíš si obličej vodou a naneseš olej?

arrow
profile_image
Dzeejnyys
od 31. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, musím říct, že vrásky opravdu nemáš. Jak vnímáš sama sebe, tak tě bude vnímat okolí. Pokud se budeš vnímat jako vrásčitá nesebevědomá žena, tak nemůžeš čekat jinou odezvu od svého okolí. Já vidím že máš krásně tvarované plné rty, hezké pronikavé oči. Začni být sebevědomá, určitě jsi krásná žena:-) mě je 23 a mám geneticky viditelné žíly na nohách. Vždycky jsem to šíleně řešila a ve vedrech chodila v riflich a před dvěmi lety jsem se na to vykašlala, vzala si sukni a sebevědomě vykročila do světa..a jak mě najednou okolí vnímalo jinak :-) takže vše je jen v hlavě ;-)

Cituji Dzeejnyys: Jak vnímáš sama sebe, tak tě bude vnímat okolí

, lidi kolem to prostě vycítí kde máš své slabé místo...

Cituji Dzeejnyys: mě je 23 a mám geneticky viditelné žíly na nohách. Vždycky jsem to šíleně řešila a ve vedrech chodila v riflich a před dvěmi lety jsem se na to vykašlala, vzala si sukni a sebevědomě vykročila do světa..

Tohle mám naprosto stejně, jen jsem odhodila dlouhý kalhoty mnohem dřív... a nikdy sem na to neslyšela nějakou blbou poznámku...

arrow
profile_image
Xana
od 27. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Dzeejnyys: Ahoj, jsem ráda, že u tebe to bylo jen v hlavě Teď si říkám, že jsem se u toho focení měla víc snažit. Pod očima se mi ty linky táhnou a končí až za obočím. U vnějšího koutku se taky táhne rýha. Je to tak pořád, i když mám úplně povolený obličej. Okolo úst to vypadá jako dva dlouhé chlupy po stranách O čele ani nemluvím. Není to tak, že já se vnímám jako "vrásčitá nesebevědomá žena", a proto mě tak vnímá okolí. Až po různých poznámkách a příhodách jsem si toho na sobě začala všímat a dívala se po ostatních holkách, že to tak nemají. Takže přesně naopak. Proto vítám jakékoliv rady ohledně kosmetiky nebo péče.

Pokud ti okolí říká, že vypadáš staře, tak v tom na sto procent nejsou tvé nejestvující vrásky, ale možná kruhy pod očima (zkus použít korektor ), unavené vlasy bez lesku ( kvalitní péče ), nevhodně zvolená barva make-upu nebo očního líčení ( rozjasňovač ) nebo zašedlá mdlá pleť ( dostatek spánku, nebo kvalitní "anti fatique" krémy ). Mne lidi hádají obvykle míň, než mi je a vrásek kolem očí mám na rozdávání...
EDIT: teď mne napadá, že jsem se tak nějak "starší" cítila po používání krému, určeného pro problematickou pleť ( Bioderma sebium), ten vrásky fakt jakoby zvýrazňoval - možná pomůže používat výživnější kosmetiku ...

arrow
profile_image
Xana
od 27. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na dadabus:
Díky za rady, ale v tomhle problém asi nebude. Vlasy mám zrovna docela dobrý. Korektor pod oči používám, ale jen jakoby u vnitřního koutku, jinak bych si právě zvýraznila ty linky. Makeup nepoužívám vůbec a oči si líčím jemně. Teď mám nový krém od Cienu, který snad bude opravdu výživnější. Tak tohohle kroku se držet budu Díky

arrow
profile_image
Koko na Pipi
od 1. 6. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Xana:
Ahoj, prohlídla jsem si tě a taky nic nevidím. Je mi 28 let a jedna zlá kolegyně se mě ptala, kolik mi je. V tý době mi bylo 25, říkám jí : " Pětadvacet ". A ona povídá : " Pětatřicet? To vypadáš docela dobře !! " . Taky se mi stává ale, že mi tykají a říkají mi slečno. Záleží na konkrétním člověku, obvykle mi věk trefujou. A vrásky si nedělám, když už je mám. Taky takový pidi mimický.. Proto se na lidi vykašli. 22 je překrásnej věk, jen ti závidí nebo do tebe jen rejpou, protože jsi hezká. Neřeš se tolik a udělej si radost raději než krémem nějakým pěkným leskem, protože máš moc pěknej tvar pusy

arrow
profile_image
Xana
od 27. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Koko na Pipi: Tak já si nemyslím, že každá poznámka nebo kritika musí nutně znamenat, že ten dotyčný člověk závidí nebo je zlý... Ale díky za kompliment

arrow
profile_image
S_he
od 7. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Xana:
Mě je 24 a mám hluboké vrásky na čele už asi od 15ti let, také mě to dost štve, ale prostě jsem se s tím smířila. A tím, že ti lidi typují víc se netrap. Mě třeba zase typují míň a věř, že to taky není zrovna příjemný, když jdeš někam s kolegy z práce a chtějí po mě všude občanku když si chci objednat třeba panáka neboj, každý má něco

arrow
profile_image
D007
od 31. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky. Holky za mě olej na obličej určitě ne, řešila jsem nedávno stejný problém jako slečna tady, s tím rozdílem ze mám vrásky z dřívějšího hojneho navštěvovani solarka a mám trochu rýhy na cele. Oleje mi sílene ucpavaly pory... Teď používám hyaluronove serum od Nobilis pod krém a super. Ale základ je hydratace. Dodržovat pitny režim odlicovat se pořádně mít hydratacni krem... atd.

arrow
profile_image
Markika
od 9. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To co vidím na fotkách, nejsou vrásky, jsou to mimické vrásky. Má je úplně každý a ty je máš stejné jako každý ostatní. Já si jeden čas o sobě myslela... že mam hrozně odstáté uši, postupně jsem zjistila že to je úplná kravina Člověk se někdy moc pozoruje a pak najde i to, co si jiný člověk normálně nevšimne a co tam vlastně není A co vím, mimické vrásky připadají mužům sexy a hlavně dávají obličeji jiskru

arrow
profile_image
Koko na Pipi
od 1. 6. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Xana: Většinou jsem pracovala ve smíšeným kolektivu, tohle jsem neznala, od mala kamarádím hlavně s klukama, závist i pro pitomej svetr jsem poznala až ve 23 letech, kdy kolektiv byl hlavně ženskej- netvrdim, že mamča ti závidí, to ne, jen si z tebe dělá srandu, některý mamky takový jsou, buď ráda, vrať jí to v plnym obchoďáku dotazem, jestli si koupila plínky, že nehodláš prát její počůraný kalhotky třeba Napsala jsem to, protože jsem nechtěla aby ses cejtila blbě, pokud ti tohle tvrdí zbytek tvýho okolí. Asi mi moje vrásky brání vidět to, co vidíš ty, chci abys viděla to, co vidim já - je to normální a bude hůř, buď se s tím smíříš, nebo budeš utrácet za kraviny. Každopádně se drž a nedej se. Ať jsi čekala vzácnou radu nebo jinou kravinu, myslím, že normálně smýšlející člověk ti řekne to samý. Kašli na ně, jsi jaká jsi a dle oka i tlamíka jsi určitě hezká holka a pokud se někomu nelíbí mini malinká rýha kdekoliv, tak ať se mu nelíbí, jeho věc, ty jsi normální a i kdyby ne a mělas vrásky jak 70tiletá bába, je to tvoje věc. Jde o to jak se cejtíš. Proto se drž , jsou horší věci na světě , bohužel .

arrow
profile_image
Xana
od 27. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Koko na Pipi: No, tak to bych si v životě mamce dovolit neřekla. Na to jsem moc slušná.
Mám taky zkušenost z čistě ženského a pak i z převážně mužského kolektivu a oboje má své pro a proti. A ani jedno není lepší nebo horší, alespoň mně to tak přišlo. Muži dokáží závidět a být protivní úplně stejně. Hlupáci jsou všude a fajn lidi taky.
Nečekám vzácnou radu. Vím, že vrásky přibudou. Jde mi jen o to, abych si trochu pleť zlepšila a pokud možno oddálila další vrásky.

Cituji Koko na Pipi: Jde o to jak se cejtíš. Proto se drž , jsou horší věci na světě

Kéž by to bylo tak jednoduché. Ale vzhled v naší společnosti je důležitý. Dobře vypadající člověk je všude přijímaný lépe.

arrow
profile_image
tabletka
od 19. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jak už tu padlo, arganový olej je super. Za mě ještě doporučím šípkový a pistáciový olej. Akorát ten pistáciový se blbě shání..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené