1. . .6789

Tak fotky jsem na profilu.. jak po vyjmutí tak i po vrácení implantátu a uvidíte ted tu hruzu

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na LittleAngel: Jejda,nechtěla bych být v tvé kůži.Přeju aby se to krásně hojilo bez problémů,ale ten tvar už hezký teda není.Asi bych to nechala zahojit a šla na výměnu za menší impl. s modelací.Máš hodně přebytečné kůže.

arrow
profile_image
amorty
od 19. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Je mi tě moc líto. , když se tak na to dívám máš tu kůží na prsu hodně vytáhlou na to že máš modelaci a po nemáš tak dlouho. Tohle není opravdu vydařené. a v podprdě to vypadá dobře? Rozhodně bych do sebe tak rychle nezačala zase řezat. A máš ten prs jen deformovaný nebo i bolestivý?

Zatim jen deformovaný :-/ já mám hodně špatnou kvalitu kůže .... Určitě půjdu do menších a budu doufat že někdo jiný bude schopný mi ty prsa udelat konečně hezký :( ale hned jít nechci....teď to už vydržím a půjdu až se na to budu psychicky cítit. V podprsence to naštěstí vypadá tak nějak ok. Ale.... Moje prsa muj přítel neviděl....nedokážu se mu ukázat.... To už mi bylo líp s tím co bylo před touhle slavnou operací ;( aspoň to bylo díky kojení ...ale za tu hrůzu co mám teď jsem dala mraky peněz času a všeho :(

arrow
profile_image
Bambulka.rk
od 25. 6. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Koukla jsem na vaše fotky,přečetla Váš příběh a myslím,že jsem si právě operaci rozmyslela moc mě to mrzí

arrow
profile_image
monapibi
od 14. 2. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na LittleAngel: Moc držím pěsti,ať je lépe!!

Byla jsem u jiného doktora ukázat jak jsem dopadla.... Dá se to dát tak nějak do pořádku,ale opět nové implantáty,modelace atd.. A mám 100% poslat právníka s fotkami a žádat vracení peněz a odškodné.. Údajně klinika co mi to takhle poděl-la to takto děla více klientům špatně a stížností je kupa... Zvažuju to dát do televize! Jelikož i tu liposukci co udělal je totálně špatná. Do té kliniky už v životě nevlezu a jsem opravdu zvědavá jak to budou řešit.

arrow
Neprodává v Bazaru

Jenže ve většině případů se o negativních zkušenostech nic neví a v novinách se nic neobjeví! A že jich je, bohužel...

Po delší době píšu jen info že je to v rukou právníka a jsme připraveni to vzít klidně až k tomu soudu..pokud se mimo soudně nevyrovnají... Mám na to plné právo vzhledem ke všem okolnostem. Jinak stále beru antidepresiva a jsem stále v péči psychiatra. Sice už nemám panické ataky,ale úzkosti a strach mám stále. Prso vypadá stále hrozně a liposukce též kde mám jak na stehnech tak břiše hrozné dolíky. Snad jednou v budoucnu najdu sílu a odvahu a důvěru v jiného lékaře který mi to snad dá nějak do pořádku.... Čas vrátit nejde......takže musím jen doufat že se už ty stavy nevrátí a že jednoho dne budu moc žít a fungovat bez těch léku... Přeci jen jsem ještě mladá...28 let a dvě děti které mě ještě několik let budou potřebovat...starší má 10 let a mladší dva roky..... Dám info až se něco s právníkem pohne... Zatím se mějte a držím všem ostatním kdo jdou na operaci ať to dobře dopadne.

Reaguji na LittleAngel: Moc moc držím palce.. bohužel moc se zde nezmůže, většinou se vše ututlá.... ale je dobře, že jsi to jen tak nenechala hodně síly at je co nejlépe a opravdu držím moc palečky a budu ráda za zprávu jak to dál vypadá. Opatruj se

Ahoj holky, je to sice starší téma, ale je vás tu několik, které byly nuceny dočasně vyndat implantát a mě to čeká taky, tak se chci zeptat:

Jak jste na tom teď? Máte prsa, je vše ok? Pomohlo to?

arrow
profile_image
Galadrel
od 13. 7. 2020
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Holky, mohu vědět, který lékař to byl? :(

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené