arrow
profile_image
Mia13 mojeid
od 14. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, mám asi hloupý dotaz, ale tak nějak mi nejde narozum, že při pravidelném braní HA se mi občas zhruba uprostřed cyklu objevuje hlenovitý bílý výtok typický pro ovulaci. Přičemž ovulace by měla být HA potlačená.

Otázka tedy zní je výtok normální a neškodný ve smyslu ochrana před těhotenstvím nebo moje antikoncepce nefunguje? Beru Softinelle což je generikum Yasminelle. Jde o nízkohormonální HA.
Předem děkuji za podnětné odpovědi

Mám poslední dobou to samé,někdy i trošku dohněda a to přesně v polovině.Je to od doby co beru nízkohormonální yaz,tak si říkám,že je to tou nižší dávkou.

arrow
profile_image
Vokounka29
od 6. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já mám třeba pár dní před vysazením bolesti v podbřišku, přitom to tělo nemůže vědět, že se chystám na pauzu ) Jedině podvědomě. Možná je to u tebe taky tak.

Reaguji na Sofiii: taky beru už asi přes rok a půl Yaz a výtok mám od té doby snad neustále. Proto jsem si myslela, že jsem třeba nějak nemocná a že je něco v nepořádku, ale má gynekoložka mi už po několikáté řekla, že jsem zdravá a výtok je zcela normální....

arrow
profile_image
Kačkaa
od 24. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mám Logest a výtoky mám pravidelně taky. Moje doktorka říkala, že je to normální, obvzdlášť pokud je to ve stejné fází cyklu (např. vždy uprostřed braní plata prášků).

arrow
profile_image
MarlaSinger
od 7. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Je to normální, antikoncepce funguje.

Mám ten samý problém. Doktorka mi kvůli tomu stále měnila HAK, ale to stejně nepomohlo. HAK by určitě měla fungovat správně.

arrow
profile_image
Lorraine
od 3. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Buď v klidu, já jsem celou dobu braní HA měla výtok a dokonce i pravidelně PMS ve třetím týdnu.

podotýkám, že to že se může jednat o těhotenství psali na jiné diskuzy doktoři, ikdyž žena menstruaci dostala, a to mi do hlavy nejde

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat zda-li máte některá zkušenost s tmavým výtokem, někde jsem se dočetla že to může byt i jako známka těhotenství, nechráněný sex jsem měla asi před měsícem, potom jsem normálně dostala menstruaci a ted když beru si týden zase HA tak se výtok objevil, a s ním i bolest podbříška, nikdy dřív jsem neměla problém s takovýmto výtokem i když jsem si jednou tabletku nevzala, snad některá poradíte

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené